Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Kresalka

Kresalka

A je ženska???????????????

Včeraj pa sem mi je res zdela čudna. Tako zategnjeno faco je imela, oči so se ji svetile tako čudno. Pa saj mora res biti grozno, da prikriva toliko gnusnih stvari. Res je bila boga včeraj.

Pa si ti prepričana, da ločiš med Brezigarco in Kresalko? Ker Kresalka je včeraj zgledala super, Brezigarca pa ravno nekaj takega, kot si ti napisala.

boga si ti. in to zelo, zelo. pa saj boš kmalu spoznala, kako zelo.

Pustite Kresalko že na miru! V glavnem so tu samo zlobni ženski komentarji. Kaj vam je osebno sploh naredila? Zaradi vseh polen pod noge, pa tudi če so zasluženi, ne more izgledati vedno kul. Ženska je uglajena, kulturna in navsezadnje dobro izgleda v primerjavi z ostalimi ministricami. Politične napake pa delajo vsi naši politiki, pa niso toliko na tapeti kot Katarinca.

Meni se tudi zdi Katarina popolnoma nedolžna. Tako nedolžno gleda in tako prijazno govori. Tak človek ne more biti pokvarjen. Pokvarjeni ste vi, ki pišete take grde stvari o njej.

Uglajena? Ne vidim uglajenosti. Kulturna? Niti malo. Dobro izgleda? Meni ne, niti malo.

Po moje imaš dioptrijo. Posodim očala!

močno, močno …..Bravo ! hahahaha

Močno, močno ti si Kresalci fanj FOLŽ, ker je lepa, pametna, uglajena…..

Uglajena? Ne vidim uglajenosti. Kulturna? Niti malo. Dobro izgleda? Meni ne, niti malo.[/quote]

A imaš Irglco za mersko enoto?

ji ne zavidam ničesar. Prav nesrečen bi bil če bi moral biti ona. In to zelo! V bistvu se mi smili.

Uglajena? Ne vidim uglajenosti. Kulturna? Niti malo. Dobro izgleda? Meni ne, niti malo.[/quote]

A imaš Irglco za mersko enoto?[/quote]

Ne.

New Report

Close