Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Kriza srednjih let

Kriza srednjih let

Moj (40) sanja o upokojitvi pri 45 in selitvi v Zermatt. Pa zadnje čase imam občutek, da želi mojo bližino dosti bolj kot kdajkoli prej. Ne vem, če je to kriza srednjih let?

Z menoj – še več seksava, ker je seks še lepši in intenzivnejši, kot na začetku zveze…. ker sta otroka že skoraj iz pubertete, imava tudi več časa zase, za svoje užitke – kot na začetku, ko še ni bilo otrok. Lahko planirava kakšen vikend pobeg kam v dvoje. Sicer pa oba znava “vzdrževat” zvezo tako, da nikoli ni dolgčas in ni treba popestritve iskat drugje – tudi v srednjih letih.
Je pa res, da se jaz nisem ne razlezla, ne zapustila, mož tudi ne. Skrbiva tudi za kondicijo, dobro zdravstveno stanje, oseben izgled in privlačnost.


No ne vem kje je to (ruralno?) okolje ko so pri 40tih letih starsev otroci ze v SRS. V Lj je kar obicajno, da se takrat sele rodijo oz so stari 5-8 let mogoce. Tako da se je pri teh letih vsaj v moji okolici treba kar posteno ukvarjat z otroci in nima kaj bezljati okoli. Seveda ker je tudi sam pri teh letih ze dozorel in so mu jasne prioritete.
[/quote]

Ha ha..bo kar Lj…stari smo 45 (+- par let) in vsi imamo otroke v SŠ oz na začetku faksa, najmlajša od otrok končuje OŠ.

New Report

Close