Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Krščanska Evropa bo premagala vsako zlo!!

Krščanska Evropa bo premagala vsako zlo!!

Zanimivo,da se noben ne upiči in raziskuje vere kako in od kje so nastale.

Muslimanska je najstarejša,krščanska je mlajša,obedve sta kopije egpičanske mitologije,sumerijcev.

Krščanska bi morala muslimanskospoštovat.

In ja bod rekli,stara in nova zaveza,ja,bom jaz spisal knjigo,jo dal v peč,da bo izgledala 30 000 let stara in bom pol jo uporabil kot vedeževalsko knjigo:Lejte kaj so pred 30 000 leti vedeli da bomo danes uporabljali laptope,gsm,tablicevojne,orožje,…

Tako kot s etrudijo prikazat grob jezusa,pa vsi vemo,da ne obstaja,častimo rosjtvo sonca za božič,tako tudi devico marijo,ki je v resnici horoskopski znak devica.Častimo vsako gibanje horoskopskega znaka,…

Dajte se zbudit,pa mal spregledat.

Hitler je bil katolik.. ki pa se je bolj navduševal nad Wagnerjevimi uprizoritvami germanskih bajk.
Bil je tudi pragmatik in se je ves čas prilagajal okoliščinam. Pkat z Vatikanom je bil dobrodošel.
Dolgoročno, če bi bila moč v celoti prenesena nanj, bi kopiral Henrika VIII in postal sam vladar cerkve (katerekoli že).
Na božično drevesce, ostanek poganskega praznika solsticija ali rimskih Saturnalij, so že mestoma obešali svastike.

Na oblast pa ga je spravila stara klika in industrijalci ter neverjetna zmes sreče, opurtunizma in kot rečeno pragmatizma. Vsi so mislili, da ga bodo “lahko nadzirali”, pa se je izkazalo, da ga niso mogli.
Večkrat zaporedoma je izzval vladno krizo, da so se volilci naveličali voliti, njegovi pristaši pa so redno hodili volit.
Na roko mu je šlo tudi dejstvo, da so reforme, ki so jih sprejele prejšnje vlade, začele delovati ravno, ko se je on prebijal v vodstvo (avtoceste itd.).

Več o vsem skupaj v odlični knjigo HITLER, Iana Kershawa: http://www.sanje.si/knjigarna/hitler-cankarjeva-zalozba.html

Simpatizerjev pa je imel veliko tudi po svetu. Zanj ni navijal zgolj Ford, temveč tudi Walt Disney.. pa tudi Mosley-u je za las ušlo, da bi bila Britanija enako fašistična.

Vzpon fašizma pa je podoben vzponu krščanstva.. neka obrobna sekta, ki prevzame centralno oblast in se iz kulta prelevi v vero.
Če ne drugega bi iz Biblije izluščili ven vse Jude.. vključujoč Jezusa, ker so Adolfa nadnaradno motili prav ti. Za samo Biblijo to ne bi bilo nič novega, saj so jo pisali, prevajali, spreminjali.. v razponu 900 let, plus.
Še en prepis več.. in krščanska Evropa bi bila “rešena”. In to brezmadežno, brez Judov.

De omnibus disputandum..

Za nekatere je bilo brezplačno šolstvo vstran vržen denar! Zate absolutno 😉

nova
Uredništvo priporoča

Jezus Kristus je dolocil nase stetje, z dnem njegove smrti se je zacelo leto 0 in zato smo danes zadnji dan zadnji mesec leta 2016!

Muslimanska vera je mlajsa, ki je nastala okrog leta 600 nasega stetka po Jezusovi smrti in v resnici pelje Staro zavezo Krscanstva naprej – vsi njeni nauki so po vzoru Stare zaveze kriscansta.

Najstarejsa vera na svetu a je hinduizem.)

In seveda je islam tisti, ki mora spostovati humanisticno visje razvito krscanstvo, ne pa obratno, saj ze po njihovih primitivnih zakonih, dejstvu da je posiljena zenska tudi sama obsojena, vidis, da so dalec za nami, kristjani Nove Zaveze!

V nasprotju z Janezom Janšem, ki ne ve, od kod mu denar za Volvo.. je Hitler točno vedel, od kje mu Mercedes. Podjetje mu ga je podarilo.
Tudi Junkers mu je dal na razpolago letalo, da je lahko obiskoval svoje mitinge.

Gospa Quandtova (večinski lastniki BMWjev) se je pa tako z Goebbelsom poročila, ker HItler ni bil “dostopen”.
Tudi sicer je dokaj nerazumljiva podpora bogatih industrijalk, ker nacistična vizija za ženske ni bila ravno poveličevalna zanje (stroji za rojevanje novih vojakov).

Je pa zanimivo, da je celo Bushov ded imel prste zraven: https://www.theguardian.com/world/2004/sep/25/usa.secondworldwar

Pa tudi Opel (Blitz – vojaški tovornjaki) je bil v večinski lasti GM-a. Pa tudi ostali veliki industrijalci so neposredno, posredno pomagali. Domači in tuji, saj je bila nemška industrija po 1SV lastniško razdeljena.

De omnibus disputandum..

Jezus Kristus je dolocil nase stetje, z dnem njegove smrti se je zacelo leto 0 in zato smo danes zadnji dan zadnji mesec leta 2016!

Muslimanska vera je mlajsa, ki je nastala okrog leta 600 nasega stetka po Jezusovi smrti in v resnici pelje Staro zavezo Krscanstva naprej – vsi njeni nauki so po vzoru Stare zaveze kriscansta.

Najstarejsa vera na svetu a je hinduizem.)

In seveda je islam tisti, ki mora spostovati humanisticno visje razvito krscanstvo, ne pa obratno, saj ze po njihovih primitivnih zakonih, dejstvu da je posiljena zenska tudi sama obsojena, vidis, da so dalec za nami, kristjani Nove Zaveze![/quote]

Hahahahahahahahahahahahahahahahahahaahahahahahahahahahahahahahahahahaah……………………………

Povej ti meni kdaj se je rodil Horus in kdo je Horus?Ti ga imenuješ jezus.

Poglej kdaj je Horus rojen in kdaj Jezus pa pol pridi pametovat pa kakat semle.

Jezus Kristus je dolocil nase stetje, z dnem njegove smrti se je zacelo leto 0 in zato smo danes zadnji dan zadnji mesec leta 2016!

Muslimanska vera je mlajsa, ki je nastala okrog leta 600 nasega stetka po Jezusovi smrti in v resnici pelje Staro zavezo Krscanstva naprej – vsi njeni nauki so po vzoru Stare zaveze kriscansta.

Najstarejsa vera na svetu a je hinduizem.)

In seveda je islam tisti, ki mora spostovati humanisticno visje razvito krscanstvo, ne pa obratno, saj ze po njihovih primitivnih zakonih, dejstvu da je posiljena zenska tudi sama obsojena, vidis, da so dalec za nami, kristjani Nove Zaveze![/quote]

A to zase misliš?meni ni treba.So me učili laži v šolah,a vem resnico.Se pa strinjam da je vstran vržen denar za učenje laži in izmišljotin.

Židje si niso sposodili smao pri svojih gospodarjih, Egipčanih: [img]http://loltheists.com/wp-content/uploads/2011/01/horus-attis-mithra-krishna-dionysus.jpg[/img]

De omnibus disputandum..


Zakaj je pa preganjal duhovnike, zečenši z nemškimi in zakaj je (še posebej s pomočjo Himmlerja) izumil svoje kulte?[/quote]

Nacistično preganjanje duhovnikov:

[img]http://www.mladina.si/media/www/slike.old/mladina/trozmanroesener_in_roman__arhiv_mladine.jpg[/img]
[img]http://www.zalozba-planet.si/cms/tiny_mce/upload/Hitler{04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465}20in{04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465}20duhovnik.jpg[/img]
[img]http://www.rtvslo.si/_up/photos/2010/07/20/u40426-139648_hitler_cardinal4_show.jpg[/img]
[img]http://www.rtvslo.si/_up/photos/2010/07/20/u40426-139647_priests-salute_show.jpg[/img][/quote]
Razišči Dachau. Tam jih boš našel še par tisoč. Ampak ne samo slik.

Ti se kar tolaži in podpiraj laži ter si zakrivaj oči pred resnico… v sebi pa zagotovo slutiš dokazano in znanstveno resnico in točno zato pa vse druge prepričuješ s temi lažnimi trditvami, zato da bi dokončno prepričal tudi sebe, ter da bi svoje laži postavil kot edino pravo resnico!

Da je Horus en in isti kot Jezus, to pa vsi vemo, ampak dejstvo je, da je najstarejši hinduizem in judovska vera, potem pa krščanstvo.

Islam le na koncu, pa če mu ti še tako zelo ploskaš, ker si pač bimbek. Ker islam je v bistvu vera najbolj zaostalih, primitivnih in pokvarjenih ljudi, ki enostavno potrebujejo šeriatsko pravo in pekel že na tem svetu, ker jih njihova lastna islamska oblast zaradi preveč golazni med ljudstvom, ne more drugače obvladovat. Tudi iz Evrope jih bodo kmalu končno prisilno vrnili nazaj, od koder so prišli, saj nimajo v razviti EU kaj delat, so namreč preveč duhovno omejeni, zaostali ljudje, ki nimajo z nami nič skupnega, uničevanje in postavljanje močenjših nad šibkejšimi, to je njihov edini moto.

Krščanstvo je zelo mlado. je med njim in hinduizmom še marsikaj, totemizem, egipčanska religija, starogrški bogovi..

quote=”general Glanzkopf”]Krščanstvo je zelo mlado. je med njim in hinduizmom še marsikaj, totemizem, egipčanska religija, starogrški bogovi..[/quote

Potem pa itak da ima prihodnost in je trud nasprotnikov zaman, saj bo preživel njih in vse druge vere, zlahka!

[/i]

Ti se kar tolaži in podpiraj laži ter si zakrivaj oči pred resnico… v sebi pa zagotovo slutiš dokazano in znanstveno resnico in točno zato pa vse druge prepričuješ s temi lažnimi trditvami, zato da bi dokončno prepričal tudi sebe, ter da bi svoje laži postavil kot edino pravo resnico!

Da je Horus en in isti kot Jezus, to pa vsi vemo, ampak dejstvo je, da je najstarejši hinduizem in judovska vera, potem pa krščanstvo.

Islam le na koncu, pa če mu ti še tako zelo ploskaš, ker si pač bimbek. Ker islam je v bistvu vera najbolj zaostalih, primitivnih in pokvarjenih ljudi, ki enostavno potrebujejo šeriatsko pravo in pekel že na tem svetu, ker jih njihova lastna islamska oblast zaradi preveč golazni med ljudstvom, ne more drugače obvladovat. Tudi iz Evrope jih bodo kmalu končno prisilno vrnili nazaj, od koder so prišli, saj nimajo v razviti EU kaj delat, so namreč preveč duhovno omejeni, zaostali ljudje, ki nimajo z nami nič skupnega, uničevanje in postavljanje močenjših nad šibkejšimi, to je njihov edini moto.[/quote]

Se nič ne slepim,nič bat sem že dolgo nazaj spregledal.

Jezusi smo vsi.Kaj?Kako jezusi smo vsi?Ja,ti ,ki ne veš in si zaslepljen,vsi smo (jezusi) božji sinovi,bratje in sestre med sabo.

Še biblija te to uči,ti pa plačuješ cerkvi denar,pa še vse kar imaš bi jim dala,čepravje jezus rekel:Ne počnite tega,ne gradite cerkve.Jezus ti je sam rekel,da smo vsi bratje in sestre,božji sinovi.

In ti meni praviš da lažem sam sebi???Boga ofca si z opranimi možgani.Bereš eno,verjameš drugo,delaš tretje.

[quote=”Uh te vere,ki širijo zlo in vojne”

Še biblija te to uči,ti pa plačuješ cerkvi denar,pa še vse kar imaš bi jim dala,čepravje jezus rekel:Ne počnite tega,ne gradite cerkve.Jezus ti je sam rekel,da smo vsi bratje in sestre,božji sinovi.

In ti meni praviš da lažem sam sebi???Boga ofca si z opranimi možgani.Bereš eno,verjameš drugo,delaš tretje.[/quote

Kaj spet lapaš tu? Kaj bom jaz ofca s spranimi možgani, nehaj na pamet lapat, piflarka, saj pa nihče ne plačuje denarja Cerkvi razen če daruje po lastni odločitvi in tako je tudi prav, saj Karitas hrnai in oblači milijone ljudi vsak dan. Kaj pa zblojeni islam, ki nič ne dela, tam pa pa darovani denar zbirajo in z njim usposabljajo mlade borce za samomorilske napade, fuj pa islam res, nada, zidov, nula niso naredili za nikogar, sami spranoglavi norci!

Tudi kristjani ubijajo,ropajo,pedofilijao,kradejo… in ti praviš,da si ne zakrivaš oči?Bože moj,slepa ko kura nisi ker kur avidi kaj je res,se pravi imaš oprane možgane.Sosed mi je musliman in mu zaupam avto,hišo,premoženje bolj kot prijatelju.Musliman mi je osebni zdravnik in se zelo trudi za zdravje mene inmoje družine,kakor tudi za zdravje drugih,tako da oprano glavca kaj ti pišeš je res bolano.

Hranijo milijone?Ja dajo jim.Zaposleni ljudje bi to pomoč porabili v nekaj dneh,brezsposelni pa morajo preživet mesec,toliko o tvoji pomoči,ko ima samo vatikan preko 300 000 000 000 evrov kapitala.Komu varčujejo ko je toliko lačnih ljudi?

Mal se pouči katera vera je začela z načrtom obstoja da iztrebi vse ostale vere,načrt pobojev,nisi priznal krts v srednjem veku si bil križan,obešen,sežgan,…lažejo ti o vpadih turkov,v resnici ni bilo nobenih vpadov ampak so sami to počeli.:Si naš?Nisi?Na križ z njim.V šoli pa otrokom prodajajo laži in buče,ki s enikoli niso zgodile.

Sami strokovnjaki za abrahamske se religije.
En bolj neuk od drugega.

Tudi kristjani ubijajo,ropajo,pedofilijao,kradejo… in ti praviš,da si ne zakrivaš oči?Bože moj,slepa ko kura nisi ker kur avidi kaj je res,se pravi imaš oprane možgane.Sosed mi je musliman in mu zaupam avto,hišo,premoženje bolj kot prijatelju.Musliman mi je osebni zdravnik in se zelo trudi za zdravje mene inmoje družine,kakor tudi za zdravje drugih,tako da oprano glavca kaj ti pišeš je res bolano.

Hranijo milijone?Ja dajo jim.Zaposleni ljudje bi to pomoč porabili v nekaj dneh,brezsposelni pa morajo preživet mesec,toliko o tvoji pomoči,ko ima samo vatikan preko 300 000 000 000 evrov kapitala.Komu varčujejo ko je toliko lačnih ljudi?

Mal se pouči katera vera je začela z načrtom obstoja da iztrebi vse ostale vere,načrt pobojev,nisi priznal krts v srednjem veku si bil križan,obešen,sežgan,…lažejo ti o vpadih turkov,v resnici ni bilo nobenih vpadov ampak so sami to počeli.:Si naš?Nisi?Na križ z njim.V šoli pa otrokom prodajajo laži in buče,ki s enikoli niso zgodile.[/quote]
Naj ugibam – ti si musliman? 🙂

JEZUS JE REKEL, NEKOČ, KO BOSTE STOPILI PRED MENE, BOSTE REKLI, DA STE GOVORILI V MOJEM IMENU A JAZ VAM BOM ODGOVORIL NIKOLI VAS NISEM POZNAL !!!!!!!! http://www.biblija.net/biblija.cgi?m=Mt+7{04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465}2C+23&id13=1&pos=0&set=2&l=sl

“Veliko mi jih bo reklo tisti dan: ›Gospod, Gospod, ali nismo v tvojem imenu prerokovali in v tvojem imenu izganjali demonov in v tvojem imenu storili veliko mogočnih del?‹
In takrat jim bom naznanil: ›Nikoli vas nisem poznal. Pojdite proč od mene, kateri ravnate nepostavno!‹«

iz Matejevega evangelija, krščanska nova zaveza v svetem pismu, poglavje 7, vrstica 22, 23. http://www.biblija.net/biblija.cgi?m=Mt+7{04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465}2C22-23&id13=1&pos=0&set=2&l=sl


Praviš krščanska nova zaveza..
Katere nekrščanske nove zaveze pa se obstajajo?

[/i

Seveda je, pravi bedasti in praznoglavi musliman, s prazno glavo pa potem pisari neumnosti.

Nič ne bo islam že prevzema Evropo čez 10 let bo že Evropa Islamska

Se vidi,da je človek knjigo napisal,ker samo človek lahk piše laži in širi sovražnost.

Jezusi po vaše in bogovi po vaše nobenega ne obsojajo in nobenemu ne obračajo hrbet.So bolj razvita entiteta.

Pa neki pekel,pa da greš v pekel.

Take laži in maščevanje v celotnem vesolju lahko samo od človeka pričakuješ.Ne pa od boga.

Dvomim, da bo Evropa ostala krščanska, katoliška. Mislim, da bo kmalu muslimanska.

Kar je edino prav. Naj se razžene vso grmad in postavi vse na novo. Pri islamu ne bo nagih bab na vsakem plakatu, takrat bo huda disciplina. Zdaj vsi čez katoliško vero pljuvajo, da kaj govori, da naj bi. Prišel bo islam, ki bo vse to zahteval. Sprejmeš, sprejmeš. Ne sprejmeš, te ni. Črhnil boš čez muslimane, te jutri ne bo nikjer več. Oni ne bodo tiho, ne bodo mili in blagi.
Takrat bojo tisti, ki zdaj tako pljuvajo čez Cerkev, najbolj jokali, kako jim je hudo.
S tem, da ne razumeš religijo, si ne moreš privoščiti, da jo po svoje razlagaš in čez njo in njene pripadnike pljuvaš. Grob sebi koplješ, nobenemu drugemu.

Cerkev se bo umaknila v Evropi, je pa daleč od tega, da bi bilo konec z njo. Tukaj morda, bo pa drugje zacvetela. Cerkve ne bo konec, preden ne bo konec sveta.

Pa še to, Jezus ne more bit nihče drugi kot Jezus. Ne verujem samo v besede iz svetega pisma, ne verujem samo v to, kar mi v cerkvi govorijo, predvsem verujem v to, kar mi Bog, Jezus dela v mojem življenju. Če ne bi to videla, čutila, ne vem, če bi verovala.

Malo ste katoliki že dolgocajtni s tem “če ne bo po naše, bo pa islamizacija”.

Muslimani so v zgodovini nekajkrat že probali islamizirat Evropo, pa ni bilo nič iz tega. Islamski terorizem združuje ZDA, EU in Rusijo. Islamizem proti vsem trem skupaj nima šans. je realneje, da bo Evropa kitajska, kot muslimanska. Če Evrope skozi stoletja ni uspelo islamizirat Turkom in njihovi, za tiste čase mogočni vojski, zakaj naj bi to uspelo tem sirotam?

Včasih so ljudje skupaj stopili in so bili močni. Zdaj? Zdaj pa gremo en proti drugemu. Le kdo se bo zavzemal za krščanstvo? Tisti, ki me zdaj pljuvajo in me ne morejo videti? Tisti, ki so kvazi verniki, hodijo v cerkev enkrat na kvatre, vlečejo svoje otroke po zakramente, vmes pa petkrat popljuvajo vse in vsakega? Jaz ti povem, malo, malo je tistih, ki vedo, zakaj so pri maši.

New Report

Close