Najdi forum

Splash Forum Starševski čvek krst

krst

Evo mene. Ponedeljek. Šiht. Zmatran k sto hudičev. Pa je šele ponedeljek.
Kje je petek? Za nagrado pa še zobarja, uauu.

No, v glavnem, krst je minil zelo lepo. Hani so sprejeli med kristjane.

Evernica tudi vino smo krstili – z žejnimi grli ha ha ha

Dobro jutro.
Tudi jaz se oglašam s fronte. Virozo smo spravili v vrečko in vrgli v smeti.

Daj , povej, malo kako izgleda ta krst..si obljubil obsežno reportažo!!

Ja pa kje si ti. Sem se že bal zate. V četrtek kot strela, v petek ne glasu, maile k sem ti jih pošiljal sem pa vse nazaj dobil.

Do kdaj rabiš ro reportažo?

no, najprej vam (tebi, ženički in novo pečeni kristjanki) čestitam, hvala za mail, nato pa izvoli referirat, kako to zgleda..

A lahko enkrat v teku tedna na mail vama pošljem?

Hja, čimprej,.no..če že greš na teren, bom pa počakala.

Ja, na mail se ni pa nič prijelo, ker mi je lara poslala en video..in mi zabasala predal…tako, da je vse metalo ven..
V petek sem si “privoščila” bolniško zaradi tamalega..virozce in podobna jajca…pa saj bomo itak vsi splesnili ob tem vremenu,..

Dobro jutro vsem skupaj. Fanta, kako sta kaj? Gaia, si prebolela virozo? Upam, da ja…Jaz sem malo tako…po vremenu…Moram spit eno kavico, da pridem malo k sebi. ČAU

ok, moram dol, se slišimo kasneje

Pa še kakšnega jegra ha ha

V glavnem, da ste vsi zdravi. Moram rečt, da me je kar skrbelo.

Kako je bilo pa kaj v petek? Sta prišli lara in romana tudi kaj sem, ali kar na drugem forumu vztrajata?

Sicer pa, seba ..hvala za skrb…sem zjutraj dobila larin sms…pa romanin mail…mi je postalo kar toplo pri srcu (pri vsej tej mokroti prav pride, to pa res :o))

Ne, onideve kar vztrajata tam. Tako, da vake toliko časa pokukam tudi tam.
Skrb pa. Otroci so največje bogastvo, a ne?

To pa to. In glede na to, da imam samo enega, bi tudi trgala zanj,..če bi bilo potrebno..:o))

Jutro! Lepo da si pozdravila svojega zakladkota. Moj zakladek tavelik bo pa zdaj neki zbolel. Zato moram danes čim več naredit (beri popucat mizo), če jo bo zvilo… Ali pa se bo kot ponavadi izvlekla…. Bomo videli. V glavnem lep dan vam želim.
Lara

Poznam ta živalski nagon. A samo enega. Kako pravijo, eden ni nobeden. Ajde gaia, dajmo dva ha ha ha .o))

Čau vsem !
Seba tebi :))))

Gaia, imaš moj mail po nalogu šefice :))

seba, samo da vina niste preveč krstili, pa bo današnji dan hitro minil :))

Lep dan vsem skupaj!

Jani

Lep pozdrav tudi tebi češnjica

Lara, čim večkrat se javi tukaj. Zakaj pa Tana?

Hvala za lepe želje. Vino pa smo krstili ha ha. Samo jaz v normalnih količinah.

Ker me ni hotel vzet gor s Lara.

Jani, ej, tole ni dobro . Kje si ?

ZTLC ( ne ) ravno zato, ker te ni!

Si bla besna ko pes a?

Moj , moj !

:)) ne nisem!!!Človek, saj je ponedeljek. Sem bila besna že ker sem mogla vstat :)))

New Report

Close