Najdi forum

Splash Forum Starševski čvek krst

krst

no sej to je bistvo :))))) normalne količine ja… valda :))))

No evo, spet farbam .o))

No pa sem mislu, da se bi na kofet oglasu, ampak ker si besna, ker si mogla vstati…..

Preberi okupacijo… kriza s časom.. na žalost 🙂

JTLC!!!!

o, VRAGA…SAJ SEM POZABILA, DA IMAŠ NOV NICK..
ja, tale emšo mi res že dela probleme.

Dobroooooo jutrooooooo in en koš njokov!!

No, sej to za ostale velja. Da ne bi bilo kakšnega nesporazuma, a ne Jani? .o))

Napisala v beležko.
Se oglasim imidjatli.
Zdaj moram pa k moji šefici..me bolijo prav jetra..uhhh

seveda :)))))

Od pijače aaaaa? Preveč konkretne stvari v čaju he he he :o))))))))

:)))))))))))))))
hm !

Hm naj bi pomenil……………………………………………………………………………………………………………………………………….mogoče ulico ha ha ha :o))))))))))

bye bye. Sem si ga le zaslužil. Sem že 2 uri na forumu ha ha ha.

Ojoj !!
Se boš moral malo bolj potruditi :))) aha !

Okej, hm…..

Dobro !!

Hvala Gaia ! Misija uspela zgleda :))

E, ljubčki moji..tako gre to: šefica mi je dala dvojko. Z 2. 12. se selim na svoje staro delovno mesto na zahodno mejo…Ni velike panike, razen tega, da ne vem, kakšen urnik bom imela, (sodelavce že poznam), te nove sodelavke bom pustila tu (kar mi je žal, ker so v redu klapa)…spet nov vrtiljak, spet novo sranje…in predvsem, kar me žalosti: sumim, da tam ne bo PC-ja in ne bo vas, dragi moji (preden sem odšla, so PC in priklop na internet imeli samo izbranci, ostali smo viseli na neki čudni mreži)…
tako, da…kar imate za povedat,..hitrio, hitro,..do petka…potem bo babilonska tema in maili na vaše poštne predale…
Šmrkkkkkkkkkkkkk

yah, Gaia. Ne vem zakaj je tako, da vedno kadar je človeku lepo in najde drage prijatelje, pride nekaj vmes . Nekaj, kar ti oteži dušo in te razžalosti. Vendar upanja se ne sme izgubiti . Nikakor ne ! Sigurno se pokaže druga pot.
Zapomnila sem si besede naše Pandice, ko je rekla : ko bog zapre vsa vrata, pusti odprta okna…nekako tako je to..

NE no. Daj mi šefico, da ji povem par krepkih

Gaia, še vedno ostajajo maili, SMS, mobiji in podobno, tko da… ni frke :)))

Hmmmmmmm :o)))))

Seba, sonce moje zlato, tuki mi odpira prepočasi. Veš ti, kako bi bilo hitreje ??

aja, hmm. ja :)))))))

Ja, Jani, saj to me tolaži..
In res je, kot je rekel zajček..porco mondo..ko postane lepo…se mora nekaj zgodit..ampak, kljub enoletnemu premiku in začetnih težavah ob tem, se je zgodilo veliko lepega in dobrega, veliko novih pozitivnih ljudi mi je življenje pripeljalo na pot..

Ja, še dobro, da so maili in SMS-ji..ker res ni lepšega, da ti začne rogovilit mobi, ko si najbolj down in dobivaš vzpodbudna sporočilca od ljudi, ki jih pravzaprav še nikoli niti srečal nisi.

Hvala ljubčki moji **********

eko mene …. doniš…
ja vsaka stvar je za neki dobra, pri krstu vino ne da, pa seveda ta mali knedlček:))

Gaia …viš mrbit so pa zdej tam tud internet uštimal, nkol ne veš kje te sreča čaka. Če ga pa niso, boš pa ziher najdla kakšno linco pa bo.

te pa čist štekam…orto …je tale gmajna hujš ku mamile;-)

Neč bat boš že pogruntala za kva je pa zdej to dobr -da te seljo, -gvišen boš jaap

S.O.S.

New Report

Close