Najdi forum

Splash Forum Sex v mestu kruh….))

kruh….))

Sva imela s kolegom debato…..kako moški doživljate seks…mislim seks kje drugje…na skrivaj….ne doma…))
In me je tko smešno globoko pogledal in reku: “Veš,to je tko….kot kadar postaneš lačen…pa je vse zaprto….pa zaviješ v pekarno po kruh…da potešiš lakoto…Potem pa domov na večerjo.” Hahaaaa…..dobra razlaga….))
Med smehom je reku(pa sma se dobr nasmejala)….da je najboljša iskrenost…..(v hecu seveda)….. kadar ga žena vpraša kje je bil…..vedno pošten pove…..pr ljubici….pa ona pravi:”Hehe,če bi res bil…ne bi tko govoru!”
Ejjj, moški! Sej tud ko tkole bedarije govorite,vas je prijetno poslušat.)))

Ajde…..v nove delovne zmage……čao

Ja luštno in smešnoje gledat, kako ga serjejo okrog in o tem pripovedujejo – dokler se to ne dogaja tebi.

No, če bi mi moj to rekel, bi se bolj kislo smejala.

Dobra izjava, sam doma tega ne bi mogel prodat.

In v kapici ter rokavičkah se še vedno mučiš z ledom, al je že drugačno podnebje?

Nč ni treba matrat zjutri…..)) Ampak moja kapica z cofkom je pa moj zvesti spremljevalec.))
Hehe….tale moj kolega je res pravi vragec…..se že zelo dolgo štekava super…..in kaj čmo-če vara , zato valjda ni nič manj dobr.)))(kolega mislim)…))

lp

hmmmmmmmmm:) nekam lepo pozitivno govoriš o njem…da je vragec:))) da se mu učki svetijo:))………..ijjjaoooo

S temle kolegom se pa res zgleda kar štekata, ja. Sam poznaš moje mišljenje – ženska je z moškim lahko le v ljubezenskem razmerju kolega oz. prijatelj – jok odpade). Kar mal ljubosumnega s me nardila, čeprav po navadi nisem fouš. No, ti sam uživaj, ti privoščim!

Ne vem pa kdaj se ona vrne..

No pa mam – istih misli sva..

Ja….marsikateri je že zavrel hormončke…..)) Ko sva se spoznala….priznam,je mene tud zamikal….Ampak sva zdaj predvsem kolega….Ne rečem pa nč…..ker nikol ne veš…)
Hehe….na eni rami angel varuh…na drugi pa tist presnet vragec….))

Pa saj v mislih smo lahko poredni……se drugač zaenkart uspešno upiram vsem mogočim skušnjavam….
Kar se tiče prijateljstva z moškim….sem istega mnenja…zato sva na primerni distanci…..boljša preventiva kot….))

lp

No, no že nekaj več priznaš. Čez nekaj časa boš, mislim, povedala še kaj več. Sam ne se čudit, če pol popolnoma podivjam…..
Glede nje pa nič? Poredna si!

In kot sem že enkrat napisala…..če bi si kdaj dala duška drugje….ne vem kako bi to lahko doma skrila……Pa verjetno bi me preveč slaba vest….
Pa mojga mucija mam rada…..
Hehe…..se bere tko kot da sama sebe prepričujem……))) (madona…a se moram zamislit?):))))

lp

Ja, kar zamisl si! Menim, da to kar nekaj pomen. Mal mačka pa že maš, a ne?

Hehe….bom kar vaju z backo brala….))
…………..
tako ljub in drag si mi…skrivnostno se bleščijo ti oči…vznemiril tok si življenja…..in podtaknil kapljo hrepenenja….Vsak zase sanja….si življenja pota izbira……

čao……madona….že šef sumljivo kuka k men…..))

No, vsaj nekaj sem ti. Pa dober tek, mislim, da je že…

Daska¤, nič ne pišeš! Zdej pa ne vem al si se naveličala, al pa je tisti tip kar naprej pri tebi zaradi kruha, haha pa dober tek, vseen!

Hehe, kruhek dober…doma…..:))
Ni časa za pisat vedno…..na žalost….ampak to ne pomen,da vas zvečer ne preberem……da vidim kakšne lumparije zganjate dopoldne,ko jst pridno delam…)))

čao…..

Hehe, polepšala si mi dan “kruhek dober … doma” – kaj pa tist, da je sosedov vedno boljši…?
No, tudi jaz ti želim vse lepo!

Možno,da je boljši v enem momentu…..ampak potem morda ugotoviš….da je predrag….in da ni vreden toliko…kot je cena zanj…..))

lp

New Report

Close