Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Kruta realnost žensk

Kruta realnost žensk


Sem prepričana, da če tole ne bi bilo osebno, da se ne bi tako zavzeto zavzemala ;)).
Osebno je le tisto, kar te boli. Zato jaz jemljem laž ljubljene osebe osebno, ker me to boli(dol mi visi, če mi laže sodelavka, ji pa rečem, da vem, da se je zlagala).
In ni v tem primeru le spol- gre se za puhloglavke.
[/quote]

Mene še niso oropali, pa sem bila besna, ko sem izvedela, da so na tla zbili sosedovo staro mamo in ji odnesli torbico.
Da o jezi, ki jo začutim, ko poslušam in berem o spolnih zlorabah otrok, ne govorim, pa kot otrok nisem bila nikoli zlorabljena.
[/quote]

Pa dobro, a je treba vedno krute situacije dat za primerjavo?
Zloraba otrok te razjezi, ker se odrasla oseba, ki bi morala biti zaščitnik nemočnih, spravlja ravno nanje! Koga pa to ne razjezi, halo? Sosedova stara mama ti je znana oseba, če pa to prebereš, da se je zgodilo klošarju, te pa ne gane.. saj smo brali zadnjič, da ljudje niso priskočili na pomoč, ker so mislili, da je pijan klošar..


Sem prepričana, da če tole ne bi bilo osebno, da se ne bi tako zavzeto zavzemala ;)).
Osebno je le tisto, kar te boli. Zato jaz jemljem laž ljubljene osebe osebno, ker me to boli(dol mi visi, če mi laže sodelavka, ji pa rečem, da vem, da se je zlagala).
In ni v tem primeru le spol- gre se za puhloglavke.
[/quote]

Saj to pravim…puhloglavost je problem, ne spol. In za MV je puhloglavost samo ženska lastnost. A sam dokazuje, da ni. In ker imam rada, da so stvari pospravljene, me taka zmešnjava pri MV ful jezi. Ok? ;-))
[/quote]
Moja sodelavka je tipična puhloglavka- ma ni šans, da ji stopim v bran. In njej podobnim- nikoli.
Moja prijateljica je pa poštena ženska- njej pa bom stala ob strani!

Ja, jeza zaradi reda je tvoj problem. Glej z drugega zornega kota. Če si zapalila na to, to samo pomeni, da ti je učna lekcija. Tako kot meni laž ljubljene osebe ;))))).

Oh, kakšen dolgčas.
Že spet 4 strani metanja ob tla raznih obupancev, ki ne dobijo seksa?
Pa ko je vendar jasno in v vesolju določeno, da bi vsak moral seksati vsakič, ko se mu zazdi in
točno s tako žensko, kot si je zamislil?
Prvi Tarin nasvet je bil kar v redu, ja.

Če so tebe v pasivnost vzgajali ne pomeni da so mene tudi, čist nasprotno da ti bo jasno!

Najbolj problematična je danes popolna nezrelost in domišljavost bab, to se pa res težko prebavlja. Izgubile so kompas, ker jim je vse podarjeno in se imajo za več vredne, pa mnoge niti osnovnega več ne premorejo. Bodo kmalu morale pristat na realna tla, da tako ne gre, spoštuj to za kar si ti sposobna in spoštuj to za kar je moški sposoben, ne pa prazna goflja povsod in samo kokodakanje, koristi pa nobene. P norenje , kako ste pri štiridestih lepe , mlade in seksi in samo to izpostavljate….eh

MGTOW Didactics

ŽENSKE NISO NAŠ SOVRAŽNIK. SO LE NA DRUGI STRANI ISTE ZABLODE. MOŠKI SMO IZTRGALI ČLOVEŠTVO TEMI, ZVEREM, RELIGIJI IN ABSOLUTISTIČNIM REŽIMOM TER UZAKONILI SVOBODO VSEH. MI SMO IZ RAZCAPANIH BEGUNCEV SKOZI TISOČLETJA USTVARILI CIVILIZACIJO. ZDAJ JO MORAMO OHRANITI. Z KUPOVANJEM RABLJENIH AUDIJEV IN KRITIZIRANJEM ŽENSK JE ZAGOTOVO NE BOMO.

MGTOW ZA VEČNO.

Mimogrede, pozabil si omeniti, da so si moški čist sami ustvarili tudi prejšnje svetove vojne, teme, religije, ne-svobode, absolutizma in v njih vladali. In da niso ženske krive za te prejšnje zle svetove.
Pozabil si povedati tudi, da niso samo moški sodelovali pri prenovi tega sveta, saj so se za to novo, boljše življenje, svobodo, demokracijo, civilizacijo kakršno danes imamo, borile tudi ženske.
Če že pišeš, piši resnico!

Avtor je en velik revež, ki še ni spoznal prave ljubezni.

In je tudi nikoli ne bo, ker tega sploh ni sposoben. Niti mu ni v interesu.
Odnosi so zanj čista kalkulacija. Kdor preveč kalkulira, pa se ponavadi tudi fino zakalkulira.

Edini kriterij pri ženski mu je emšo. Koliko mlajša pa mora bit, da še pride v poštev? 10, 20, 30?
In ta sigurno pri tebi išče le iskreno ljubezen, ki je že v osnovi nisi sposoben.
Veš da, si lahko prepričan v to…
In kaj boš pri 50+, ko ti niti vstal več ne bo, ona ti bo šla pa nabijat rogove s svojim vrstnikom, ali morda celo 10 let mlajšim? Od tebe bo do takrat itak že izvlekla, kar je hotela. Imajo takšne tudi svojo računico, si lahko brez skrbi. Najverjetneje še malo bolj kompleksno kot ti.
In kdo ti garantira, da 15 let mlajša ne bo pri npr. svojih 50-ih izgledala celo slabše, kot bi ena po letih bolj tebi primerna pri 65-ih? Nihče, ne?
Ampak saj ni pomembno, važen je zate le emšo. Morda si domišljaš celo, da boš ubogi starček takrat pač zamenjal za še mlajši model? Revček si, res.

In ti sploh ne potegne, da imaš med mlajšimi veliko več šans, da naletiš na preračunljivko, kot med malo starejšimi. Ker če bi te hotele, bi se tudi one že pri mlajših letih zahakljale s prvim, ki bi jim pač ponudil „dobro kupčijo“.
Pa so hotele očitno nekaj več, kar od takšnih, tebi podobnih dripcev, tako ali tako ne morejo dobiti. Jim je zato boljše, če so same, če ne srečajo sebi primernega.

Kalkulatorji so pač za skupaj, za ljubezen sposobni pa za skupaj.

Je pa zanimivo, da je na tem forumu večina žensk, ampak večna pritoževanja, jokanja, stokanja, naštevanja kakšne vse bi morale ženske biti in njihovih številnih napak, jamranja, zaničevAnje. ..da ne naštevam. …so pa vedno moški.
Tema za temo se odpira, šimfanja čez ženske.
Nikoli konca, vedno znova.
Kako se ne naveličate?
Jaz o moških nimam pol toliko za povedat…..čakaj, pravzaprav ne pol, niti desetino ne, če sploh?

Tole piše sam in zagrenjen moški, ki ga nobena ne pogleda, ki ni srečen in ki ni zadovoljen v življenju.
Pusti svoje blesave blodnje pri miru in si poišči eno pametno žensko, da boš v življenju srečen in zadovoljen. Če boš take klatil, boš še dolgo sam in samcat.
Ženske na mnogih področjih dosegajo moške, zaslužijo zase in za družino, rodijo otroke in gospodinjijo.
Mnogo moških pa je čisto navadnih šlev, popolnoma nesposobnih in lenih, glavno delo je podpiranje šanka. Ampak to je že druga zgodba.

Drugače pa ima avtor dosti marsikaj prav in tu je zdaj napaka, da si zaradi lasntnih slabih izkušenj, verjetno tudi zaradi svoje hladne in nezaščitniške matere napačno predstavlja, da so vse ženske take, kot jih je opisal.


Pa kakih žensk, ti se imaš za žensko? Normalno , da gre vsakemu na živce nenehno zlonamerrno hinavsko kokodakanje šusev kot si. Ženske na forumu so recimimo črna vrtnica, schildekrote, indijski tulipan, grda resnica, antilopa, raglja in podobne, ne pa ti, pa tara , senza, pa tiste, ki obsedeno norijo v vsaki temi pod multiniki…eh. Saj greste šusi tudi ženskam na živce, pa se dostikrat raje vzdržijo in ne pišejo, ker jih takoj napadete.

Mene še niso oropali, pa sem bila besna, ko sem izvedela, da so na tla zbili sosedovo staro mamo in ji odnesli torbico.
Da o jezi, ki jo začutim, ko poslušam in berem o spolnih zlorabah otrok, ne govorim, pa kot otrok nisem bila nikoli zlorabljena.
[/quote]

Pa dobro, a je treba vedno krute situacije dat za primerjavo?
Zloraba otrok te razjezi, ker se odrasla oseba, ki bi morala biti zaščitnik nemočnih, spravlja ravno nanje! Koga pa to ne razjezi, halo? Sosedova stara mama ti je znana oseba, če pa to prebereš, da se je zgodilo klošarju, te pa ne gane.. saj smo brali zadnjič, da ljudje niso priskočili na pomoč, ker so mislili, da je pijan klošar..
[/quote]
Krut gor ali dol, oba primera sta resnična. Omenila sem ju pa zato, ker si tako vehementno zatrdila, da zavzemanje za ali proti nečemu nujno izhaja iz osebne travme.
Kar se pa (ne)pomoči tujim, nepoznanim ljudem tiče, si pa tudi tapravo našla – spadam med tiste, ki prvi pobirajo špecerijo, ki mamki na busu po tleh pade, počaka na rešilni avto, ko na poti v službo sreča drugo mamko, ki je z bicikla padla, za razliko od tistih, ki v omenjenem prispevku odkorakajo mimo na tleh ležečega, sem doslej še vedno pristopila in skušala pomagati, ja, tudi narkomanu, ki je overdoziral… Da o tem, koliko gnojnice je bilo polite po meni s strani nekaterih forumašev, ko sem pisala o pomoči beguncem, ne govorim…

_____________________________________________________________________________________________________________ V hitlerjanskih zadnjih sobah gostiln spet udarjajo drug po drugem, ti majhni rodovi na povodcih...

Pa dobro, a je treba vedno krute situacije dat za primerjavo?
Zloraba otrok te razjezi, ker se odrasla oseba, ki bi morala biti zaščitnik nemočnih, spravlja ravno nanje! Koga pa to ne razjezi, halo? Sosedova stara mama ti je znana oseba, če pa to prebereš, da se je zgodilo klošarju, te pa ne gane.. saj smo brali zadnjič, da ljudje niso priskočili na pomoč, ker so mislili, da je pijan klošar..
[/quote]
Krut gor ali dol, oba primera sta resnična. Omenila sem ju pa zato, ker si tako vehementno zatrdila, da zavzemanje za ali proti nečemu nujno izhaja iz osebne travme.
Kar se pa (ne)pomoči tujim, nepoznanim ljudem tiče, si pa tudi tapravo našla – spadam med tiste, ki prvi pobirajo špecerijo, ki mamki na busu po tleh pade, počaka na rešilni avto, ko na poti v službo sreča drugo mamko, ki je z bicikla padla, za razliko od tistih, ki v omenjenem prispevku odkorakajo mimo na tleh ležečega, sem doslej še vedno pristopila in skušala pomagati, ja, tudi narkomanu, ki je overdoziral… Da o tem, koliko gnojnice je bilo polite po meni s strani nekaterih forumašev, ko sem pisala o pomoči beguncem, ne govorim…
[/quote]
migrantom:-))


Pa kakih žensk, ti se imaš za žensko? Normalno , da gre vsakemu na živce nenehno zlonamerrno hinavsko kokodakanje šusev kot si. Ženske na forumu so recimimo črna vrtnica, schildekrote, indijski tulipan, grda resnica, antilopa, raglja in podobne, ne pa ti, pa tara , senza, pa tiste, ki obsedeno norijo v vsaki temi pod multiniki…eh. Saj greste šusi tudi ženskam na živce, pa se dostikrat raje vzdržijo in ne pišejo, ker jih takoj napadete.
[/quote]

Ne podtikaj mi lastnih ravnanj, polarni, poalrni, pollarni … ali kakršenkoli sij že si.

_____________________________________________________________________________________________________________ V hitlerjanskih zadnjih sobah gostiln spet udarjajo drug po drugem, ti majhni rodovi na povodcih...


Krut gor ali dol, oba primera sta resnična. Omenila sem ju pa zato, ker si tako vehementno zatrdila, da zavzemanje za ali proti nečemu nujno izhaja iz osebne travme.
Kar se pa (ne)pomoči tujim, nepoznanim ljudem tiče, si pa tudi tapravo našla – spadam med tiste, ki prvi pobirajo špecerijo, ki mamki na busu po tleh pade, počaka na rešilni avto, ko na poti v službo sreča drugo mamko, ki je z bicikla padla, za razliko od tistih, ki v omenjenem prispevku odkorakajo mimo na tleh ležečega, sem doslej še vedno pristopila in skušala pomagati, ja, tudi narkomanu, ki je overdoziral… Da o tem, koliko gnojnice je bilo polite po meni s strani nekaterih forumašev, ko sem pisala o pomoči beguncem, ne govorim…
[/quote]
migrantom:-))
[/quote]

Ju sej tomejto, aj sej tomato… 🙂

_____________________________________________________________________________________________________________ V hitlerjanskih zadnjih sobah gostiln spet udarjajo drug po drugem, ti majhni rodovi na povodcih...


migrantom:-))
[/quote]

Ju sej tomejto, aj sej tomato… 🙂
[/quote]

potato:-))

Ju sej tomejto, aj sej tomato… 🙂
[/quote]

potato:-))
[/quote]

Ne smeš preveč drezat vame (za brezveze), bo spet kakšna forumašica svoj strup na meni puščala… Hvala za razumevanje. 🙂

_____________________________________________________________________________________________________________ V hitlerjanskih zadnjih sobah gostiln spet udarjajo drug po drugem, ti majhni rodovi na povodcih...

potato:-))
[/quote]

Ne smeš preveč drezat vame (za brezveze), bo spet kakšna forumašica svoj strup na meni puščala… Hvala za razumevanje. 🙂
[/quote]
Jah, če ne smem, pa nam.

Pa dobro, a je treba vedno krute situacije dat za primerjavo?
Zloraba otrok te razjezi, ker se odrasla oseba, ki bi morala biti zaščitnik nemočnih, spravlja ravno nanje! Koga pa to ne razjezi, halo? Sosedova stara mama ti je znana oseba, če pa to prebereš, da se je zgodilo klošarju, te pa ne gane.. saj smo brali zadnjič, da ljudje niso priskočili na pomoč, ker so mislili, da je pijan klošar..
[/quote]
Krut gor ali dol, oba primera sta resnična. Omenila sem ju pa zato, ker si tako vehementno zatrdila, da zavzemanje za ali proti nečemu nujno izhaja iz osebne travme.
Kar se pa (ne)pomoči tujim, nepoznanim ljudem tiče, si pa tudi tapravo našla – spadam med tiste, ki prvi pobirajo špecerijo, ki mamki na busu po tleh pade, počaka na rešilni avto, ko na poti v službo sreča drugo mamko, ki je z bicikla padla, za razliko od tistih, ki v omenjenem prispevku odkorakajo mimo na tleh ležečega, sem doslej še vedno pristopila in skušala pomagati, ja, tudi narkomanu, ki je overdoziral… Da o tem, koliko gnojnice je bilo polite po meni s strani nekaterih forumašev, ko sem pisala o pomoči beguncem, ne govorim…
[/quote]
Večinoma je tako, da človek v luft skoči, če se ga nekaj osebno dotakne.
Tudi v teh dveh primeri, sploh zlorabe otrok, se nas večine to dotakne, pa četudi nismo bili sami zlorabljeni. Tu se gre za človeško sočutje. V luft skakat, ker nekdo blati puhloglavke pa je milo rečeno bedarija- razen če se ne vidiš v tem. Kot sem rekla- moja sodelavka je tipična puhloglavka, ki na delovnem mestu gugla nogavičke, torbice, čevelce, laže in išče prepir v vsaki figi, benti čez vse, kar ni v njenem okvirju, trdi, da je pametna(ja vrajt ;), kako zgleda mlada, čeprav se vidi, da se na polno obremenjuje z leti itd- tako zagovarjat ? Ni šans! In o takih babah piše polarni.

Ma nisem tebe našla, pač sem samo odgovorila, kaj se je nedolgo nazaj tu pisalo. Saj pa jaz ne vem, ali ti komu pomagaš ali ne. No, zdaj vem. :)))).

Daj vgasni to tvojo čistunsko pranje žensk in prikazovanje moških kot agresorjev. Hočeš resnico? Okej pa greva resnico. Vsi ti tirani in absolutisti, monarhi in poglavarji so imeli vedno ob svoji strani ženske ki so jih v njihovi vlogi podpirale saj so same IZDATNO uživale bonitete, ki jih je položaj in gmotno stanje njihovega partnerja omogočal. So soudeležene v zločinu ki ga ti izpostavljaš.

Naprej. Katere ženske so se borile za razsvetljenje zahodne sekularne civilizacije? Navedi jih. Naštej jih. Kaj so njihovi dosežki? Pusti zdaj zblojene feministke in sufražetke, ki so prodajale pamet o stvareh za katere niso riskirale nič saj so že uživale enakost, ki so jo moški uvedli ko so umirali v miljonih za dosego svoboščin. Katere so in kaj so naredile v dobi ko si le za biti druga veja katolicizma dobil bodalo v rebra če si mel srečo. Kdo je ženska ustreznica gibanj za sekularizem, reformacijo, protestantska gibanja, industrijsko revolucijo in svobodnjaški kapitalizem? Kje so te herojinje? Glede na to da feministke trdijo da so jih bili in jih moški še vedno zatirajo pred udeleženostjo v institucionaliziranih mehanizmih družbene moči.

No? Kdo so te ženske junakinje, ki po feministični doktrini niso obstajale saj jim grdi patriarhat ni dovolil niti osnovne izobrazbe in jih je plačeval 37{04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465} manj za enako delo kot moškega? Hmmmm?

In za konec kronski dragulj domnevno miroljubnega spola. SPLAV. Po dognanjih WHO-ja so od leta 1973 so na tem planetu ženske izvedle 1,3 MILIJARDE, da prav bereš, MILIJARDE splavov! Govoriš o vojnah ti čistunka? Tam so vglavnem vojaki pobijali druge vojake. Vsaj stremeli so k temu. Ženska je v zadnjih 50 letih poklala več lastnega naraščaja kot vse vojne in osvajanja od mongolskih vpadov naprej. Ah ja pa preden rečeš da je to zaradi odstranjevanja posledic posilstev, le-teh posegov je bilo izvedenih 0,7{04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465} od skupne številke. Ne rabiš verjet meni. Maš vse na netu.

Dovolj resnice zate?

Nič niste ve ljubke, prijazne, miroljubne vsesplošno materinsko naravnane članice družbe, ki bodo človeštvo popeljale v nov nivo zavedanja, kakor hitro le bo nadut, agresiven, oblasten vojskujoči moški in z njim opresivni patriarhat nevtraliziran…

Ste nedorasli konstrukti korporacij, ki v svoji konstantni kognitivni disonanci pogojujejo ateka državni aparat da suče stvari po njihovo. Se pravi da se poslužujete enakega grdega domnevnega patriarhata, ki ga krivite za svoj položaj. Se pravi da se proti objektivizaciji žensk borite z še več objektivizacije žensk. Proti patriarhatu z še več patriarhata. Razmišljate z čustvi, čustvujete z vagino in to prodajate moškim kot zveličavno znanost. Poslužujete se plodov hipergamije za katero pa seveda ne priznavate odgovornosti. Neumni moški pa vam nasedajo, ker se bojijo da jih ne boste počastile z sveto vagino če vam bodo oporekali…

Pripravite se dekleta. Moški vedno bolj uvidijo da nimate v talonu nič in v roki le eno karto… za katero pa se pospešeno pripravlja tehnološki nadomestek. Ženske sicer so vratarji seksa, a moški so vratarji zvez. Pa lep dan. POLN RESNICE 🙂

Daj vgasni to tvojo čistunsko pranje žensk in prikazovanje moških kot agresorjev. Hočeš resnico? Okej pa greva resnico. Vsi ti tirani in absolutisti, monarhi in poglavarji so imeli vedno ob svoji strani ženske ki so jih v njihovi vlogi podpirale saj so same IZDATNO uživale bonitete, ki jih je položaj in gmotno stanje njihovega partnerja omogočal. So soudeležene v zločinu ki ga ti izpostavljaš.

Naprej. Katere ženske so se borile za razsvetljenje zahodne sekularne civilizacije? Navedi jih. Naštej jih. Kaj so njihovi dosežki? Pusti zdaj zblojene feministke in sufražetke, ki so prodajale pamet o stvareh za katere niso riskirale nič saj so že uživale enakost, ki so jo moški uvedli ko so umirali v miljonih za dosego svoboščin. Katere so in kaj so naredile v dobi ko si le za biti druga veja katolicizma dobil bodalo v rebra če si mel srečo. Kdo je ženska ustreznica gibanj za sekularizem, reformacijo, protestantska gibanja, industrijsko revolucijo in svobodnjaški kapitalizem? Kje so te herojinje? Glede na to da feministke trdijo da so jih bili in jih moški še vedno zatirajo pred udeleženostjo v institucionaliziranih mehanizmih družbene moči.

No? Kdo so te ženske junakinje, ki po feministični doktrini niso obstajale saj jim grdi patriarhat ni dovolil niti osnovne izobrazbe in jih je plačeval 37{04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465} manj za enako delo kot moškega? Hmmmm?

In za konec kronski dragulj domnevno miroljubnega spola. SPLAV. Po dognanjih WHO-ja so od leta 1973 so na tem planetu ženske izvedle 1,3 MILIJARDE, da prav bereš, MILIJARDE splavov! Govoriš o vojnah ti čistunka? Tam so vglavnem vojaki pobijali druge vojake. Vsaj stremeli so k temu. Ženska je v zadnjih 50 letih poklala več lastnega naraščaja kot vse vojne in osvajanja od mongolskih vpadov naprej. Ah ja pa preden rečeš da je to zaradi odstranjevanja posledic posilstev, le-teh posegov je bilo izvedenih 0,7{04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465} od skupne številke. Ne rabiš verjet meni. Maš vse na netu.

Dovolj resnice zate?

Nič niste ve ljubke, prijazne, miroljubne vsesplošno materinsko naravnane članice družbe, ki bodo človeštvo popeljale v nov nivo zavedanja, kakor hitro le bo nadut, agresiven, oblasten vojskujoči moški in z njim opresivni patriarhat nevtraliziran…

Ste nedorasli konstrukti korporacij, ki v svoji konstantni kognitivni disonanci pogojujejo ateka državni aparat da suče stvari po njihovo. Se pravi da se poslužujete enakega grdega domnevnega patriarhata, ki ga krivite za svoj položaj. Se pravi da se proti objektivizaciji žensk borite z še več objektivizacije žensk. Proti patriarhatu z še več patriarhata. Razmišljate z čustvi, čustvujete z vagino in to prodajate moškim kot zveličavno znanost. Poslužujete se plodov hipergamije za katero pa seveda ne priznavate odgovornosti. Neumni moški pa vam nasedajo, ker se bojijo da jih ne boste počastile z sveto vagino če vam bodo oporekali…

Pripravite se dekleta. Moški vedno bolj uvidijo da nimate v talonu nič in v roki le eno karto… za katero pa se pospešeno pripravlja tehnološki nadomestek. Ženske sicer so vratarji seksa, a moški so vratarji zvez. Pa lep dan. POLN RESNICE 🙂

Daj vgasni to tvojo čistunsko pranje žensk in prikazovanje moških kot agresorjev. Hočeš resnico? Okej pa greva resnico. Vsi ti tirani in absolutisti, monarhi in poglavarji so imeli vedno ob svoji strani ženske ki so jih v njihovi vlogi podpirale saj so same IZDATNO uživale bonitete, ki jih je položaj in gmotno stanje njihovega partnerja omogočal. So soudeležene v zločinu ki ga ti izpostavljaš.

Naprej. Katere ženske so se borile za razsvetljenje zahodne sekularne civilizacije? Navedi jih. Naštej jih. Kaj so njihovi dosežki? Pusti zdaj zblojene feministke in sufražetke, ki so prodajale pamet o stvareh za katere niso riskirale nič saj so že uživale enakost, ki so jo moški uvedli ko so umirali v miljonih za dosego svoboščin. Katere so in kaj so naredile v dobi ko si le za biti druga veja katolicizma dobil bodalo v rebra če si mel srečo. Kdo je ženska ustreznica gibanj za sekularizem, reformacijo, protestantska gibanja, industrijsko revolucijo in svobodnjaški kapitalizem? Kje so te herojinje? Glede na to da feministke trdijo da so jih bili in jih moški še vedno zatirajo pred udeleženostjo v institucionaliziranih mehanizmih družbene moči.

No? Kdo so te ženske junakinje, ki po feministični doktrini niso obstajale saj jim grdi patriarhat ni dovolil niti osnovne izobrazbe in jih je plačeval 37{04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465} manj za enako delo kot moškega? Hmmmm?

In za konec kronski dragulj domnevno miroljubnega spola. SPLAV. Po dognanjih WHO-ja so od leta 1973 so na tem planetu ženske izvedle 1,3 MILIJARDE, da prav bereš, MILIJARDE splavov! Govoriš o vojnah ti čistunka? Tam so vglavnem vojaki pobijali druge vojake. Vsaj stremeli so k temu. Ženska je v zadnjih 50 letih poklala več lastnega naraščaja kot vse vojne in osvajanja od mongolskih vpadov naprej. Ah ja pa preden rečeš da je to zaradi odstranjevanja posledic posilstev, le-teh posegov je bilo izvedenih 0,7{04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465} od skupne številke. Ne rabiš verjet meni. Maš vse na netu.

Dovolj resnice zate?

Nič niste ve ljubke, prijazne, miroljubne vsesplošno materinsko naravnane članice družbe, ki bodo človeštvo popeljale v nov nivo zavedanja, kakor hitro le bo nadut, agresiven, oblasten vojskujoči moški in z njim opresivni patriarhat nevtraliziran…

Ste nedorasli konstrukti korporacij, ki v svoji konstantni kognitivni disonanci pogojujejo ateka državni aparat da suče stvari po njihovo. Se pravi da se poslužujete enakega grdega domnevnega patriarhata, ki ga krivite za svoj položaj. Se pravi da se proti objektivizaciji žensk borite z še več objektivizacije žensk. Proti patriarhatu z še več patriarhata. Razmišljate z čustvi, čustvujete z vagino in to prodajate moškim kot zveličavno znanost. Poslužujete se plodov hipergamije za katero pa seveda ne priznavate odgovornosti. Neumni moški pa vam nasedajo, ker se bojijo da jih ne boste počastile z sveto vagino če vam bodo oporekali…

Pripravite se dekleta. Moški vedno bolj uvidijo da nimate v talonu nič in v roki le eno karto… za katero pa se pospešeno pripravlja tehnološki nadomestek. Ženske sicer so vratarji seksa, a moški so vratarji zvez. Pa lep dan. POLN RESNICE 🙂
[/quote]

Vidiš, super, da obstajajo gibanja, kot je MGTOW – boljše, da se s tem ukvarjaš kot z ženskami. Veliko boljše.

_____________________________________________________________________________________________________________ V hitlerjanskih zadnjih sobah gostiln spet udarjajo drug po drugem, ti majhni rodovi na povodcih...

Kaj je MGTOW? Pa prosila bi, za ženske – ker smo racionalna bitja in ne beremo črev, razlago povsem na kratko in jasno.


Krut gor ali dol, oba primera sta resnična. Omenila sem ju pa zato, ker si tako vehementno zatrdila, da zavzemanje za ali proti nečemu nujno izhaja iz osebne travme.
Kar se pa (ne)pomoči tujim, nepoznanim ljudem tiče, si pa tudi tapravo našla – spadam med tiste, ki prvi pobirajo špecerijo, ki mamki na busu po tleh pade, počaka na rešilni avto, ko na poti v službo sreča drugo mamko, ki je z bicikla padla, za razliko od tistih, ki v omenjenem prispevku odkorakajo mimo na tleh ležečega, sem doslej še vedno pristopila in skušala pomagati, ja, tudi narkomanu, ki je overdoziral… Da o tem, koliko gnojnice je bilo polite po meni s strani nekaterih forumašev, ko sem pisala o pomoči beguncem, ne govorim…
[/quote]
Večinoma je tako, da človek v luft skoči, če se ga nekaj osebno dotakne.
Tudi v teh dveh primeri, sploh zlorabe otrok, se nas večine to dotakne, pa četudi nismo bili sami zlorabljeni. Tu se gre za človeško sočutje. V luft skakat, ker nekdo blati puhloglavke pa je milo rečeno bedarija- razen če se ne vidiš v tem. Kot sem rekla- moja sodelavka je tipična puhloglavka, ki na delovnem mestu gugla nogavičke, torbice, čevelce, laže in išče prepir v vsaki figi, benti čez vse, kar ni v njenem okvirju, trdi, da je pametna(ja vrajt ;), kako zgleda mlada, čeprav se vidi, da se na polno obremenjuje z leti itd- tako zagovarjat ? Ni šans! In o takih babah piše polarni.

Ma nisem tebe našla, pač sem samo odgovorila, kaj se je nedolgo nazaj tu pisalo. Saj pa jaz ne vem, ali ti komu pomagaš ali ne. No, zdaj vem. :)))).
[/quote]

Oh, c’mon, polarc s puhloglako (pa ta je še med lepšimi) ozmerja vsako, ki se ne strinja z njim. Videno ničkolikokrat.

_____________________________________________________________________________________________________________ V hitlerjanskih zadnjih sobah gostiln spet udarjajo drug po drugem, ti majhni rodovi na povodcih...


Poskus emancipacije moških. Po mojem mnenju bolj ali manj neuspešen.

_____________________________________________________________________________________________________________ V hitlerjanskih zadnjih sobah gostiln spet udarjajo drug po drugem, ti majhni rodovi na povodcih...

New Report

Close