Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Kruta resnica o vrednostenju življeja

Kruta resnica o vrednostenju življeja

Ljubezen naj bo brez hinavščine. Odklanjajte zlo, oklepajte pa se dobrega.

je treba še kaj več poznat kot tisto kar prebereš v lady in ti je všečno.

Ljubezen naj bo brez hinavščine. Odklanjajte zlo, oklepajte pa se dobrega.

je treba še kaj več poznat kot tisto kar prebereš v lady in ti je všečno.[/quote]

nisem vedla, da po novem v Lady citirajo SP. vzemi ga v roke pa preberi, kako se je Jezus družil z grešniki, ne pa z nadutimi farizeji, ki so se imeli za brezmadežne.

Ljubezen naj bo brez hinavščine. Odklanjajte zlo, oklepajte pa se dobrega.

je treba še kaj več poznat kot tisto kar prebereš v lady in ti je všečno.[/quote]

nisem vedla, da po novem v Lady citirajo SP. vzemi ga v roke pa preberi, kako se je Jezus družil z grešniki, ne pa z nadutimi farizeji, ki so se imeli za brezmadežne.[/quote]

ma nemoj? Da si preberi še, kaj sem napisala in to poišči v SP, nalašč nisem dodala vrstic, saj taka poznavalka kot si ti, to najde brez tega.

da, Jezus se je družil z grešniki, da bi jim pokazal pravo pot, je pa zelo sovražil greh (v SP piše kako se je večkrat razjezil zaradi tega). In vsakemu grešniku je dejal, pojdi in NE GREŠI VEČ. Nikakor ni podpiral greha in zla. A ti misliš, da bi rekel, uboga duša, ti kar naredi splav, potem ti bom pa odpustil ali kaj. Grow up

In kje se je Jezus vtikoval v to, koliko otrok ima kdo, se je kdaj izrekal o kontracepciji ali splavu?
Ali pa da se duhovniki ne smejo poročat?



o svetosti življenja sploh ni debate in splav in določene oblike kontracepcije so uboj in če ti to ni jasno, sploh ne poznaš Jezusa in njegovega nauka. Da se duhovniki ne smejo poročat pa ni določil Jezus, Peter je bil poročen, pa je bil prvi papež.



o svetosti življenja sploh ni debate in splav in določene oblike kontracepcije so uboj in če ti to ni jasno, sploh ne poznaš Jezusa in njegovega nauka. Da se duhovniki ne smejo poročat pa ni določil Jezus, Peter je bil poročen, pa je bil prvi papež.[/quote]

Ti ne poznaš njegovega nauka, sploh pa ne njegovega duha, ker ti je to zaradi tvoje zaplankanosti in ozkosti tuje kot kuri bicikl. Živi ti v svojem svetu, samo pusti druge pri miru.



o svetosti življenja sploh ni debate in splav in določene oblike kontracepcije so uboj in če ti to ni jasno, sploh ne poznaš Jezusa in njegovega nauka. Da se duhovniki ne smejo poročat pa ni določil Jezus, Peter je bil poročen, pa je bil prvi papež.[/quote]

Ti ne poznaš njegovega nauka, sploh pa ne njegovega duha, ker ti je to zaradi tvoje zaplankanosti in ozkosti tuje kot kuri bicikl. Živi ti v svojem svetu, samo pusti druge pri miru.[/quote]

🙂 si vse povedala

Ti ne poznaš njegovega nauka, sploh pa ne njegovega duha, ker ti je to zaradi tvoje zaplankanosti in ozkosti tuje kot kuri bicikl. Živi ti v svojem svetu, samo pusti druge pri miru.[/quote]

🙂 si vse povedala[/quote]

ja seveda sem. Ker si domišljate kako ste dobri, v resnici bi pa radi samo drugim diktirali, kako naj živijo. še najbolj pa uživate, ko drugim kaj onemogočate, prepovedujete in se imate za od Boga požegnane, da druge obsojate.

🙂 si vse povedala[/quote]

ja seveda sem. Ker si domišljate kako ste dobri, v resnici bi pa radi samo drugim diktirali, kako naj živijo. še najbolj pa uživate, ko drugim kaj onemogočate, prepovedujete in se imate za od Boga požegnane, da druge obsojate.[/quote]

kot je razvidno iz pisanja, se ti počutiš toliko boljša od mene… nobenemu ne diktiram kako naj živi, vedno in povsod pa bom povedala, da je spalv zločin in greh in zlo. In da, od Boga je požegnano, da se zlo preganja, obsoja, zavrača, bori proti temu.

ja seveda sem. Ker si domišljate kako ste dobri, v resnici bi pa radi samo drugim diktirali, kako naj živijo. še najbolj pa uživate, ko drugim kaj onemogočate, prepovedujete in se imate za od Boga požegnane, da druge obsojate.[/quote]

kot je razvidno iz pisanja, se ti počutiš toliko boljša od mene… nobenemu ne diktiram kako naj živi, vedno in povsod pa bom povedala, da je spalv zločin in greh in zlo. In da, od Boga je požegnano, da se zlo preganja, obsoja, zavrača, bori proti temu.[/quote]

sicer škoda besed, ker kdor nima ušes tudi slišati ne more. nikjer ne govorim kdo je boljši, ti pa si se izdala, ker dejansko verjameš, da je tebi Bog povedal, kaj je zločin in kaj ne in zato si ti nezmotljiva in misliš, da moraš svoje trajbat naprej. če ti misliš, da je splav zločin, ga pač ne delaj, drugim pa pusti, da delajo tako kot mislijo, da je njim prav.

kot je razvidno iz pisanja, se ti počutiš toliko boljša od mene… nobenemu ne diktiram kako naj živi, vedno in povsod pa bom povedala, da je spalv zločin in greh in zlo. In da, od Boga je požegnano, da se zlo preganja, obsoja, zavrača, bori proti temu.[/quote]

sicer škoda besed, ker kdor nima ušes tudi slišati ne more. nikjer ne govorim kdo je boljši, ti pa si se izdala, ker dejansko verjameš, da je tebi Bog povedal, kaj je zločin in kaj ne in zato si ti nezmotljiva in misliš, da moraš svoje trajbat naprej. če ti misliš, da je splav zločin, ga pač ne delaj, drugim pa pusti, da delajo tako kot mislijo, da je njim prav.[/quote]

tako razgledana, pa ne veš, da je SP Božja beseda? Da Bog je povedal, da je ubijati greh. Jaz nisem nezmotljiva, Bog pa je.

New Report

Close