Najdi forum

Naslovnica Forum Politični čvek Krvavi protesti in razdejanje v Ljubljani, 2 novinarja v kritičnem stanju, opažena tudi Ivan Gale in Anis Ličina

Krvavi protesti in razdejanje v Ljubljani, 2 novinarja v kritičnem stanju, opažena tudi Ivan Gale in Anis Ličina

Daj no daj, ti si ena ovca, ki beketa tisto, kar ji ukaže mali vodja, ki pa dela tako, kot mu ukaže veliki vodja. Tako da ne mi o svobodi govora. Svoboda govora ni svoboda blatenja, kar cepetavčki izvajate na portalih neumorno dan na dan.
[/quote]

A bejž no. Tako se bojiš, da bi se razkrilo? Si tudi ti na teh shodih? Seveda me ne boš utišala, le kdo misliš da si?

kaj pa ti počneš v tem in podobnih postih? sam vprašam….mislim pa si, da blatiš in cepetaš
[/quote]

Koga blatim? Blatovalce?Nnak, niti tega ne počnem. Včasih pa res dobijo nazaj natanko v svoj lažnivi nosek točno tisto, kar sami mečejo naokoli.

A bejž no. Tako se bojiš, da bi se razkrilo? Si tudi ti na teh shodih? Seveda me ne boš utišala, le kdo misliš da si?
[/quote]

Lažnivci bi morali molčati. Vem pa, da ne boste. In zagotovo se bova spet srečali ob naslednji tvoji laži pod novim nikom, na katero mi zagovoto ne bo treba dolgo čakati. Kako pa kaj kocke? Koliko si jih zmetalo v parlament pred osmimi leti?

Ločiš ti med protesti in izgredi? Poljska je dosegla svoje s PROTESTI. Ki so bili dovolj množični, da so poslali sporočilo. Ni potrebno nobeno nasilje, sploh pa ne inscenirano.

Sam rokajte, vse dokler se ta teror vladajočih ne konča. ZADOST je tega manipuliranja, teroriziranja in zastraševanja folka.

Bagra, propalice, jebivetri ki jih podpiramo davkoplačevalci. Plačanci, prodane duše brez karakterja razbijajo tujo lastnino in hinavsko tepejo ljudi. Koristne lutke brez pameti.

Lažnivci bi morali molčati. Vem pa, da ne boste. In zagotovo se bova spet srečali ob naslednji tvoji laži pod novim nikom, na katero mi zagovoto ne bo treba dolgo čakati. Kako pa kaj kocke? Koliko si jih zmetalo v parlament pred osmimi leti?
[/quote]

Resnica bo prišla na dan in se bo razkrinkalo kdo laže.

Resnica bo prišla na dan in se bo razkrinkalo kdo laže.
[/quote]

Ampak zakaj tako vztrajaš pri tej objavi? Preveri in potem objavi resnico, ne pa kletno provokacijo. Glede na to, kako smo vsi besni na to pretepaško strahošpetno zmene jih bo dobilo po betici ne glede na to, katerega človeškega (ali duhovnega) boga moli. Ga boš ti po betici, če bo iz vrst nacijev oz. hervardov? Ker na eni sliki hervardov sem prepoznala človeka z enako postavo, ko jo ima to zmene z včerajšnjih protestov.

Ampak zakaj tako vztrajaš pri tej objavi? Preveri in potem objavi resnico, ne pa kletno provokacijo. Glede na to, kako smo vsi besni na to pretepaško strahošpetno zmene jih bo dobilo po betici ne glede na to, katerega človeškega (ali duhovnega) boga moli. Ga boš ti po betici, če bo iz vrst nacijev oz. hervardov? Ker na eni sliki hervardov sem prepoznala človeka z enako postavo, ko jo ima to zmene z včerajšnjih protestov.
[/quote]

Ja, bom. Obsojam nasilje in to se ne sme dogajati, ni važno katera stran je. Ko pride do nasilja, je treba nehat!

Ja, bom. Obsojam nasilje in to se ne sme dogajati, ni važno katera stran je. Ko pride do nasilja, je treba nehat!
[/quote]

Torej se strinjava. Imava vsaka svojega osumljenca. In ne glede na to kdo bo, ga bova obsodili.

Še to: nehat je treba PREDEN pride do nasilja. Barabe pretepaške so si pa včeraj nasilja želeli in ga nekaj celo sproducirali. Riti!

Ampak zakaj tako vztrajaš pri tej objavi? Preveri in potem objavi resnico, ne pa kletno provokacijo. Glede na to, kako smo vsi besni na to pretepaško strahošpetno zmene jih bo dobilo po betici ne glede na to, katerega človeškega (ali duhovnega) boga moli. Ga boš ti po betici, če bo iz vrst nacijev oz. hervardov? Ker na eni sliki hervardov sem prepoznala človeka z enako postavo, ko jo ima to zmene z včerajšnjih protestov.
[/quote]
Tara pa lud vidi, da so to plačanci.
Moj mož je takoj reku, da ni podobno spontanemu napadu. Tip je moral nekoga udarit toliko, da se bo imelo kaj pisat. 🙂 drama s scenarijem.
Mislim žal mi je novinarja da jo je skupil.

Torej se strinjava. Imava vsaka svojega osumljenca. In ne glede na to kdo bo, ga bova obsodili.

Še to: nehat je treba PREDEN pride do nasilja. Barabe pretepaške so si pa včeraj nasilja želeli in ga nekaj celo sproducirali. Riti!
[/quote]

Seveda, se strinjam. To je treba preprečit 👍


Tara pa lud vidi, da so to plačanci.
Moj mož je takoj reku, da ni podobno spontanemu napadu. Tip je moral nekoga udarit toliko, da se bo imelo kaj pisat. 🙂 drama s scenarijem.
Mislim žal mi je novinarja da jo je skupil.
[/quote]

Seveda. In o tem shodu se nikjer v medijih ni nič objavljalo. Zato je bila vlada jezna, ker provokacija ni uspela, in je dala v javnost, da so s policijo in Sovo razpravljali o napovedih nasilnih protestih.

Seveda. In o tem shodu se nikjer v medijih ni nič objavljalo. Zato je bila vlada jezna, ker provokacija ni uspela, in je dala v javnost, da so s policijo in Sovo razpravljali o napovedih nasilnih protestih.
[/quote]

Pa komu prodajajo te otrocarije.? Taki šefi tepejo oni ne sprašujejo, vsak ki se upira ali se noče ukloniti, prenehat z nasiljem jih dobi po picki, tuki pa kar stojijo, malo tečejo in se gibajo kot baletke na baletni predstavi. Po naročilu koga.? Ja saj je jasno, če bojo zdraharje na mrtvo nalomili ti naslednjič ne bojo želeli več zdrah delat, tud za denar ne:))) te pravljice naj prodajajo otrokom, meni jih ne morejo.

Res je. Odnos psihopatov na oblasti do naroda je ponižujoč.

Zdaj se je pokazalo jaj se zgodi ko policsji dobijo didatna pooblastila, jebejo ljudi in se izzzivljajo s kaznimi, ne vefoc da bo 1x tega konec , kaj nsj delsjo prodtovoljci v dso?drzava vsa ta leta ni spodobna urefizi plac in razmer, vsaka vlada do zdaj nodi krivdo za razmere in podhranjenost kadra…skoz te sopajo ne dprasevst kaj lahko naredi drzava tate…goni jih v kur.ac skoz samo cuzajo denar od nad ko pride do sranja pa edino kar znajo je jebst ljudi in fehtat za pomoc…Pa dobro, a znaš pravilno slovensko napisat. To je slabše kot da bi kura pisala, jao.
[/quote]

Kaj so ta kletna posla – a je to tisti prostor kjer so ponarejali osnovnošolska in srednješolska spričevala ter brisali rdeče zvezde iz kap prve Slovenske vojske?
[/quote]

Včasih se mu je reklo tudi oddelek za kreativno fotokopiranje

https://old.delo.si/novice/slovenija/dokumente-ki-bremenijo-t-rka-je-sds-ponaredila.html

Včasih se mu je reklo tudi oddelek za kreativno fotokopiranje

https://old.delo.si/novice/slovenija/dokumente-ki-bremenijo-t-rka-je-sds-ponaredila.html
[/quote]

Ahaaa, torej tam pišejo tudi ljudske pripovedke, basni, pravljice in ostale domišljijske zgodbe za strašit otroke?

Kaj zdj sračkate. Te protesti so povezani s petkovci. Enake face, sploh Galeta se jasno vidi na par fotkah.
Se je pa skril ja, pussy

Ja, je bilo tudi nekaj radovednežev, nekaj naivnežev in nekaj takih, ki niso vedeli kaj dogaja… haha.

Šurde, gale je spravil fotoreporterja v bolnico in operacijsko. Gale se je načrtno spravljal na novinarje. Upam, da bo policija opravila svoje delo in dokazala, kdo so bili podtaknjenci na teh protestih. Še Hojs se je zarekel – tako da se najprej uskladite, predenj širite bedarije, da so levičarji napadali novinarje.
Najbrž so zaradi Galeta praznili parlament, v pripravah na “nasilne proteste”. Tako kot vsak petek, a ne?

Nekaj avtomobilov, nekaj policijskih avtov, baje tudi vodni top, dve izložbi…levićarska drhal je pač očitno nekje morala začeti svoje vandalsko udejstvovanje

Ko v Zanzibarju že sonce zahaja, pri nas je še noč. Palme, banane in kokos - otok cvetoč.

https://twitter.com/ObjaveIzKleti/status/1324473233027059712/photo/1

Ti izgredi nimajo prav nič skupnega s petkovim mirnim protesti. To vidi vsak vsaj povprečno inteligenten človek. Gre za diametralno nasproten modus operandi. Jasno je, da so za tem profesionalci, petkovi protestniki so bili zraven po naključju in niso imeli z nasiljem prav nič. Je pa vprašanje, kdo dejansko stoji za njimi. Sumljiva ta pripravljenost vlade na nasilne proteste, kljub temu, da doslej ni bila takšna praksa, in sodelovanje s Sovo, vsekakor je. Mislim, da je to vsakomur jasno.

Včeraj je SDS vpoklical svoje prijatelje pretepače, desne skrajneže, da se znesejo nad sedmo silo in policisti. Zadeva je več kot očitna in dokazov nebroj. Glavni organizator te provokacije je Žan Mahnič.

New Report

Close