Najdi forum

Splash Forum Starševski čvek Ku ku

Ku ku

Je kdo tukaj od mojih dragih prijateljev?

Aria, bravo, si videla, da je ratalo! Cestitam, jupiiiii!

cmoka

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

Malce sem tu,malce pri družini z mislimi pa pri moji ljubici
LP
Sp

Serbus…kako je bil kaj izpit???
Upam,da je šlo gladko,ker smo vsi TAAAK stiskali pesti,da še tipkat nismo mogli…

Kar držiš zase,izgubiš;kar daš,obdržiš za vedno!!! Prijateljstvo je drevo,pod katerim vedno najdeš zavetje!! Lupčka na smrčka ;)))))))))))

Hey Sonček!
Jaz sem tudi vesela…Samo a veš, da sem malo žalostna…
Te zime in mraza sem že sita. Ti si naš Sonček, daj nam zaupaj, kdaj nas bodo tvoji žarki začeli zares greti…Vsaj toliko, da se sneg raztopi. Kdo ti jemlje to moč, da ne zasiješ tako kot bi lahko? 🙁

c-c-c…pa je ljubica v svojih mislih tudi pri tebi? ;)))

Hey!
Ja, fajn je šlo. Sem bila več kot zadovoljna z rešenimi nalogami.
Za drugič pa se spet priporočam s stiskanjem pesti ;))

Kdaj pa bomo za tebe kaj stiskali pesti?

Jutri…in to koliko se da…danes sem že en veliki možgan…he he he
Me pa zelo veseli,da je dobro šlo…upam na enak rezultat…hmm…

Kar držiš zase,izgubiš;kar daš,obdržiš za vedno!!! Prijateljstvo je drevo,pod katerim vedno najdeš zavetje!! Lupčka na smrčka ;)))))))))))

Jutri bomo navijali za tebe!!!
Jaz sicer ne bom na netu, ker grem k babici na celodnevne počitnice…Ampak imam jaz pri babici še enega dodatnega navijača-moj Nino je v teh stvareh pravi pomagač.
Samo danes vam še ne zaupam kdo je Nino ;))
Skratka iz mojega bataljona navija za tebe 6 rok ;)))

Thnx za lepe želje,mene tudi ne bo,ker bo naporen dan…Glede na število “rok” ki bodo navijale zame,bi skoraj rekla,da je štirinožni ljubljenček…upam,da ga nisem konkretno mimo vsekala…

Kar držiš zase,izgubiš;kar daš,obdržiš za vedno!!! Prijateljstvo je drevo,pod katerim vedno najdeš zavetje!! Lupčka na smrčka ;)))))))))))

hehe :))
Prav imaš. Nino ima štiri “roke”. To bitje mi toliko pomeni, da ne vem…Ko se spomnim, da grem jutri k njemu, me kar neka otroška sreča zagrabi. Verjetno zato, ker je edino živo bitje, ki me še ni nikoli na cedilu pustilo. Vsi ostali so, ali odšli iz tega sveta, ali pa me prizadeli(v mislim imam one na dve nogi)
Smrk :(((
Ah…življenje…

O dvonožnih mi ni treba govoriti…pred pol leta sem ga zapustila po štirih letih,da bi si uredila življenje po svoje…sedaj pa pogrešam njegov dotik,modre oči,celo tisti “jeb..ki” tepih…ahhhhhh…
mene pa tolaži mega maček Hamlet…zverka od mucka ampak scartani…ima kakih 6-7 kg…

Ma kaj čem naredit,k njemu nazaj pa nočem…smrk,smrk…;(
Enkrat bo že boljše (upam),…kaj pa vem…

Kar držiš zase,izgubiš;kar daš,obdržiš za vedno!!! Prijateljstvo je drevo,pod katerim vedno najdeš zavetje!! Lupčka na smrčka ;)))))))))))

Zatrjuje,da je,jaz ji pa verjamem,ker je moja.
Lepa si
Sp

Arči,pridi sem na Primorsko.Tu snega skoraj ni več in danes je sonček tako lepo sijal,da so že muhe prilezle na plano,na strehi sosednjega bloka se že golobi kavsajo(ups:ženijo),na trati pred našo hišo pa sem že videl prve drobne marjetice.
Zima je šla,vsaj tu.
Lp
Sp

Ne bit žalostne punce,mi smo tu,da delamo veselje,držimo pesti in pomagamo nam izobčencem.
Lepa si Trilči
LP

New Report

Close