Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Ku Ku :)

Ku Ku :)

razbojniček, da si danes zelooo poreden sem že opazila, ampak ne upaj preveč;))) in naj ti prisepnem, da sva midva bolj povezana kot pa jaz in sprevržko, ampak nič bat, saj smo si na jasnem kaksna noč bo nocoj, ja vsak v svoji šukici, ti pa v službi in to je to!!! cmoka;)))

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

ves kaj danes me ne bo vec nihce, okej…

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

ja lezbulja pa tudi jaz nisem…nic bat…samo čveka -čveka in to je to

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

:(((((((((((((((((((((((((((
zakaj vsak v svoji, razbojničk pa delat? to je krivica!!!

Narobe svet, oštja!!

ben pole prou… sem za… oja, ma je že ksna ura ;(
bi že blo treba bit u šukci, sploh taki otroc kukr sm jst !!! ;))

Podli;Whiskey;Franci,Ringo..V napad proti (kam pa?) in dejte ji vetra,da bo vedla,kaj pomeni se zajebavat z nami!!!!!
Hou,hou,mijav ,mijav!
Sp

ja kaj čmo, tako je, ampak saj si nagajamo, tudi ponoči nam ne da miru, mi pa njemu cez dan ne…;)))

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

Joj, celi živalski vrt, ampak se nič ne bojim, tudi jaz znam zalajat in popraskat kadar je treba…kar pridite živalice…

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

oštja de rejs… kej čmo zdej narest? a ti čmo zrihtat bolniško? tku, boš reku de težku lulaš? ;))

ja helci bova najino cveko preložili na kteri drug dan…

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

… sama bouška golazn…

Hej Sonči!Če pa pride ta moja našteta brigada k tebi……..bi verjetno vsaj krepnila od smeha,če ne drugega!
Ob priliki ti jih predstavim!
Sp

Hejjj jej Helči pa kdo tebi daje tak navdih.. :)) Čebela moja :))) zrihtejte mi mesec bolovanja, pa gremo na morjeeeee..

ja se veselim, teh ticev kosmatih…

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

okej, povej kaj hoces imeti, za bolniško ne…

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

u tisti all inclusive ? ja, ni blema… prid mi nogo zlomt… hihi… ;)) (če mi jo ne bo prej sprevržič ku je tku grob dans) … papa putke

helci, to pa ne morem, taka pa nisem…žal…

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

Tebi!

?? tist je letelu na sprevrželjca ;)) ne nate, concika 😉

ups, ne ni mogoče… kaj jaz pela z desno? hm, ne nič… to je samo tvoja bujna domišljija, ki ti pomaga k vstajenju… 😉

A čakaš samo na petek?A vmes pa TV gledaš,kot jaz?

ne gledam tv sploh… kdaj naj bi jo gledla, če sm pa skuzi tuki? hallooo, mislm… ti ponočuješ, jaz pa grem v šukico!
nočko zdej, bodi jutre bolši volje… zrajcej kej marijo dns, de bosta vriskala, tku eneparkrat… nočko nočko

New Report

Close