Najdi forum

Splash Forum Starševski čvek KU-KU je kdo tu???

KU-KU je kdo tu???

Ne verjamem, da ni nobenega tu,kje si ti, ki bereš, ti ki se pripravljaš in ti ki misliš,… skratka kje ste VSI??? Dajmo malo veselja še predno gremo spat!

Eno cmoko na lička za dobrodošlico!

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

… smo pa ja vsi tu.

Jaz bom pa počasi res odpeketala in ti predala dežurstvo. Prav?!

Ajdi, prijateljica moja, lepo nočko ti želim, pa se jutri spet bereva.
Cmoka na lička.

P.S.
Si nevihtne oblake kaj pregnalo, Sončece?! Zdi se mi, da. Imam prav?!

Žverček, cmoka tudi tebi, lepo nočko in pa-pa.

za p.s. pa je vse po starem, nič novega.

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

a tak zdaj mi pa hoceta uidit…ne ne…sta me zdrazili zdaj me pa se potolazita….nic drugih pobalinov….naj samo preberejo in se ucijo….

lp

leta letijo - iščem stevardeso.....

Ne bom ušla, ko sem te končno dobila te ne bom kar tako izpustila!
Ampak še vedno so vsi dobrodošli v naši kletki, ali ne?

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

saj sem rekel…opazovalcev nikoli prevec…a ves prav uzivam, ko mislim, da me nekdo opazuje…..a ti ne……
ni nic tisto kak se rece vojeur…….

lp

leta letijo - iščem stevardeso.....

Seveda, zato sem pa tu, ta misel, da se nekdo šverca in vohlja , opazuje nekaj kar misli da jaz ne vem in ne vidim… škoda da se ne opogumi in pride sem…;))))

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

ops si pa postala zahtevna…..ampak a si tudi tak vzdrzljiva…..mislim, sedaj ko virusi in gripa razsaja….

lp

leta letijo - iščem stevardeso.....

Ni virusa, bacila , infekta,… ki bi mi prišel do živega, pa saj ti to veš!
Glede zahtevnosti sva pa tudi že debatirala.

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

ja ja
ampak ne morjem verjet tisto kar si opisala, das imas drugega rada….ma daj malo poglej okoli sebe, bos videla preseneceno kako ti bo srcek zacel migati…..

leta letijo - iščem stevardeso.....

kaj pomeni P.s.?
Pridem sam,pojdem sam,…
Lepa si
Sp

Ne vzemi vsega resno kar pišem, to bi do sedaj tudi že moral vedeti, saj veš nagajiva sem in poredna in to je to. Ja ko se oziram pa vidim kaj, tebe, ampak kaj ko te ni nikoli takrat kadar te clovek potrebuje… zahtevna sem…

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

hehhehe
popolnoma aprvilno da si zahtevna,…tako kot sem jaz redek…..mogoce sva pa za skupaj..kaj se ve……..hihihiihihh

no ampka sedaj moram pa tudi jaz spat…….

pa–pa

leta letijo - iščem stevardeso.....

Uganuj…

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

ja to si rekel že velikokrat, saj vem, bojis se, kar pojdi in lepo nocko !

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

hehehhe
zdaj ko imas enega drugega, pa mene podis,…smrk….se zal ti bo….jaz pa sem ti hotel se toliko lepega napisati…ampak sedaj, naj se pa kar oni drugi fakin s stabo ukvarja……

leta letijo - iščem stevardeso.....

Sem ti že napisala, da skoda da se na taksen lahek nacin želiš izmuzniti, daj potrudi se in napiši kaj bolj izvirnega, nihce te ne podi spat, veš to???

cmoka!

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

New Report

Close