Najdi forum

Splash Forum Starševski čvek Ku ku kje ste?

Ku ku kje ste?

A že spite,al ste po filmu……

kO SMO PRIPRAVLJENI STOPITI V NEZNANO, V POLJE VSEH MOŽNOSTI, SE PREPUSTIMO USTVARJALNEMU DUHU, KI VODI PLES VESOLJA...

Nikjer nikogar vse že spi…..lahko noč gmajnica…

kO SMO PRIPRAVLJENI STOPITI V NEZNANO, V POLJE VSEH MOŽNOSTI, SE PREPUSTIMO USTVARJALNEMU DUHU, KI VODI PLES VESOLJA...

Dober vecer macka!

Jezek tuki, sam ne ve, al je na forumu al v slikarski koloniji. Orka dus, se vam je cist zrolal s temi slikami al kaj? Izgleda, da bom moral kupit boljsi PC, ce bom se hotel priti tu gor.

Ljubezen je drugo sonce, ježek

heheh oo ježek nene nč bat! mal nas je potegnilo ja v evforijo..ampak po moje se počasi umirja…
he smo ponosne,da same kej potuhtamo sej veš! Hja kje pa ti hodiš tolko časa..zajček in seveda tudi mi vsi te močno pogrešamo…????????

kO SMO PRIPRAVLJENI STOPITI V NEZNANO, V POLJE VSEH MOŽNOSTI, SE PREPUSTIMO USTVARJALNEMU DUHU, KI VODI PLES VESOLJA...

Hmm, saj vem, da bo minilo. Je bilo pred enim letom podobno. Jezi me le, ko kliknem, na kaksno zadnjo temo, da mi PC zarosta ko dvajset let star mesalc za beton.. In potem traja in traja, da se kaj prikaze..

Kje hodim? Zajcka iscem? Najprej me sprovocira, ko pa pridem, pa izgine..

Ljubezen je drugo sonce, ježek

Hej, srček, jaz sem te našla !!!

Sam zdaj sem ze v sluzbi, hehe.. Kje si bila ponoc?

Lepo nedeljo tebi in vsem na TJavendanu!

Ljubezen je drugo sonce, ježek

Če bi bil ti ” pameten ” , bi bila oba skupaj . Samo reči mi moraš !!

AHA…, sam kako bit pameten?

Ljubezen je drugo sonce, ježek

via ljubljana

Pameten bit je takole. Narediti tisto kar si želiš ! hočeš drugače , takole…želiva !!

Mislem, ej, zajec NEUMNI, prav pri teh
stvareh in teh rečeh pa res ne moreš in
ne smeš zahtevati PAMETI, bemtiš, ker
če si PAMETEN, potem nič ni, če se ti
pa mal ZAROLA, potem pa kdaj kej je!
NE ZAHTEVAJ PAMETI, KER TUKI IN TLE
PAMET ODPOVE (pismo, še mal rima se!!)

Mariči --------------------------------------------------------------- Danes sem kradla čas. Ne počutim se krive. Srečna sem, ker to še znam. (po R.Kerševanu)

glej, je res kar praviš. Namreč mene že sam ježek spravlja ob pamet ( v pozitivnem smislu ) .
Pa ja, ko vsaj on ne bi glih za vsako stvar uporabljal pamet, bi bila midva že veliko bližje kot sva 🙂

Zajči,ko te ne bi poznali,bi ti še verjeli :-)).Podkuriš,izgineš!

Nič ne zginem :)))))))

He, he, sem šla še enkrat tole rimo brat . Dobra je ! Kot med moje čebelice lepa in sladka :))))
yap, gremo divjat po hosti naprej…

New Report

Close