Najdi forum

Ku-kuc

A je kdo doma?
A ni žalostno zunaj,na dež se pripravlja…sneg, nam je skoraj vsega pobralo..
spet bo en zelen nov let:((((((((
Me prav zanima al nabirate moči za najdaljšo noč,al ste pozabili na tjavendan?
Mogoče pa ste že odrajžali kam,kjer boste v družbi dočakali to noro najdaljšo noč.Kakorkoli že,naj bo eno al drugo..lepo se imejte in ne pozabite,kakor začnete novo leto in stopite vanj,baje da je tako potem celo leto.
s temle voščilom vam vsm skupaj želim vse naj naj…pa srečno!!http://send.greetings.yahoo.com/greet/preview#personalize

kO SMO PRIPRAVLJENI STOPITI V NEZNANO, V POLJE VSEH MOŽNOSTI, SE PREPUSTIMO USTVARJALNEMU DUHU, KI VODI PLES VESOLJA...

naka škratka copatka..upam da bo zdej bolje…http://send.greetings.yahoo.com/greet/send?.id=152051721&.catu=/browse/Holidays/New_Year/

kO SMO PRIPRAVLJENI STOPITI V NEZNANO, V POLJE VSEH MOŽNOSTI, SE PREPUSTIMO USTVARJALNEMU DUHU, KI VODI PLES VESOLJA...

OOOOOOOO, lepa čestitka, muca!

Ja, jaz še kar nekaj praskam tukaj gori. Kabla še vedno ni, šmrk! So rekli TAKOJ po novem letu. Upam, da so mislili v letu 2002, hehehehehe…

* * Mi štirje smo najlepši par :)))))))))
nova
Uredništvo priporoča

Ojla muca
¨Z jezika si mi snela. Ravno sem mislila vprašati, kako gre tisti pregovor ali rek ?? ( gre za to, na kateri dan če nekaj delaš, delaš potem tako celo leto, in ti je potem tudi nekako celo leto tako in podobno ? )

cmokija, zajček

Dober dan,
ceprav je ves sneg pobralo.. Ni vec tistega lepega vtisa praznikov, pa bo ze kako…Ampak, da niste ve malce praznoverne glede prvega koraka v novem letu, hehe..?
Pa, ker ste dobre kuharice, me zanima, kaj boste pripravile za čalabrcnt, predvsem za proti jutru (ko se domov pride) in novega leta dan, če seveda ni skrivnost..

Mislite le mirne misli, Pepi

Krasna čestitka in se lepse želje…Tudi jaz zelim vse to tebi muca, tebi lili in seveda zajcku, ki mu poleg tega zelim se zdravo šapico..

Mislite le mirne misli, Pepi

OOO Pepi a si mislu za vecerjo-silvestrsko?
Ja takole smo se odločili letos za srbsko kuhinjo:

Tavče na gravče-pikantno
pleskavice+kajmak (z malimi raznimi dodatki, na vrhu pleskavice sircek…in bla bla..)
zraven bodo se kotleti…)
Bo pa na razpolago hladno-topli narezek*+francoska solata(kadarkoli,po želji)

Drugače pa bom pripravila nepogrešlijo sarmico,ki se je na novega leta dan …bolj se greje-pogreva boljša je..)

drugače potičke in raznega peciva tudi ne bo manjkalo..toliko letos iz moje kuhinje..ooo pa da ne pozabim na vincka in to belega chardonney..ekola..
pa vi?

kO SMO PRIPRAVLJENI STOPITI V NEZNANO, V POLJE VSEH MOŽNOSTI, SE PREPUSTIMO USTVARJALNEMU DUHU, KI VODI PLES VESOLJA...

Kukuc nazaj 🙂 vsem kar vas je še tle gor 🙂 ja… se fuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuul prpravljamo na jutri, pa na torek :)) lep popoldan, lepš večer in noro jutrišnjo noč….

.

Pa hudirja bratec kje maš ti sneg..ajdi pošlji nam ga…posluš ti njega pol metra snega..heheh ni gaaaaaaaa
snegeca namreč…
lepo se imejte kjerkoli že boste!!
Pa-pa

kO SMO PRIPRAVLJENI STOPITI V NEZNANO, V POLJE VSEH MOŽNOSTI, SE PREPUSTIMO USTVARJALNEMU DUHU, KI VODI PLES VESOLJA...

Prijatelj letos je Bog Bushu namenil dva metra snega, nam le za pokusino, pa se tega samo za Bozic, hehe…Jutri pa veselo in srecno tebi in vsem tvojim, ce se več ne bereva!

Mislite le mirne misli, Pepi

Hvala Muca,
Jutri sem jaz kuhar in bom gresil, saj sem se tudi odlocil za Balkan! Za večerjo balkanski kotleti in kozkickove zarebrnice. O prilogi pa se razmisljam.. Pa zelenjavni kroznik s cim vec razlicne zelenjave.. Pa rdeč bizeljčan.. Sestavni del narezka poleg klasike, še puranove in svinjske ruladice.. Tudi pri nas so sarme so zmagale, ceprav sem prvotno razmišljal madzarskem golažu..Ampak kajmak!!!!, letos bodo to samo sanje, hehe..je pa res prava stvar.. Jao, da mi je Karadjordjeva snicla…

Mislite le mirne misli, Pepi

Ma tolikokrat sem te že prašala odkod si Pepi..
Štajerska,dolenjska…al še nizje..
Veš sme radovedna..mogoče sva pa še soseda!

kO SMO PRIPRAVLJENI STOPITI V NEZNANO, V POLJE VSEH MOŽNOSTI, SE PREPUSTIMO USTVARJALNEMU DUHU, KI VODI PLES VESOLJA...

Ja, to je tako: šniclni, pa veliko zelenjave, poudarek na solatah: kumarična z jogurtovim prelivom, nariban korenček v solatki, mu daš malo cukrčka notr, pa mešana solatka, zvečer Brancinček, kasneje možen golaž, segedin, ( sarme ne jemo ), narezek in francoska solata, pa nekaj sladkega..aha pa chardonay in martini v mejah , da še ostaneš v pokončnem položaju.

Aha !

Res je!

Mislite le mirne misli, Pepi

Primorka na Gorenjskem? Soseda??? Saj sem ti ze nekajkrat odgovoril, zdaj ugani, sicer dobis odgovor po novem letu, sem pac novoletno poreden..

Mislite le mirne misli, Pepi

Tudi super zajcek! Bi kar bil pri tebi, ker mi vse odgovarja, razen cukerčka na korenčku, he, he.. Imaj raje kisle stvari…

Mislite le mirne misli, Pepi

He, he, Pepi, pa saj je to kisla solatka. Daš malo kisa, malo oljčka, pa mičkeno žličko cukrčka noter na nariban korenček, je zelo dober okus, prav nič sladek, to se samo sliši hecno, poskusi enkrat tako malo za hec, pa boš videl.

zajček

🤣🤣

New Report

Close