Najdi forum

Splash Forum Starševski čvek Ku kuc..

Ku kuc..

Mogoče steklina?

* * Mi štirje smo najlepši par :)))))))))

jojjjjj sam boh teje poslal..a boš masiral?’

kO SMO PRIPRAVLJENI STOPITI V NEZNANO, V POLJE VSEH MOŽNOSTI, SE PREPUSTIMO USTVARJALNEMU DUHU, KI VODI PLES VESOLJA...

Jaz? A res? uh, je že tolk časa, da sem že pozabil 🙂 Moglo bi bit ja 🙂

Jani masira vse.. kar leze in kar gre :))

Čist možno..uh paz se….!!!

kO SMO PRIPRAVLJENI STOPITI V NEZNANO, V POLJE VSEH MOŽNOSTI, SE PREPUSTIMO USTVARJALNEMU DUHU, KI VODI PLES VESOLJA...

Manm že belo haljo na seb.. tako da čakamo prve stranke…..

Jani na uslugo

uff… a se je treba čist slečt al kako?

Men že mal vroče ratuje hehe nč več ne zebe…

kO SMO PRIPRAVLJENI STOPITI V NEZNANO, V POLJE VSEH MOŽNOSTI, SE PREPUSTIMO USTVARJALNEMU DUHU, KI VODI PLES VESOLJA...

Takoj jutri ga peljem cepit. Še tega se mi manjka…

* * Mi štirje smo najlepši par :)))))))))

hja.. zaželjeno je, da ja.. da prsti lažje opravljajo svoje delo. Bolj sramežljivim pa je dovoljeno obdržati na sebi tudi kakšno krpico…

Ma me ne moti 🙂

Ti se kar spomni.
Nič ne bo z belo haljo. Oprijeta majčka je obvezna. Mislim, da se bo muca strinjala z mano.

* * Mi štirje smo najlepši par :)))))))))

Nikar ne odlašaj na jutri,kar lahko storiš danes!!
Le, da ti ga nikamor ni treba peljati,kajti cepivo maš doma,a si pozabla????.samo pazi,da boš pod pravim kotom to izvedla..da naujo posledice heheheh

kO SMO PRIPRAVLJENI STOPITI V NEZNANO, V POLJE VSEH MOŽNOSTI, SE PREPUSTIMO USTVARJALNEMU DUHU, KI VODI PLES VESOLJA...

Muca, pa ja ne boš komplicirala!!! Saj tko al tko ležiš na trebuhu!! Pa brisačko si deneš na ritko, potem pa hopaaaaaaa

* * Mi štirje smo najlepši par :)))))))))

Oprijeta hmmm ja seveda in obvezno tangice..uhh jest jih obozujem..pa tisto lepo ritkico noter ..heheheh moško se ve!!

kO SMO PRIPRAVLJENI STOPITI V NEZNANO, V POLJE VSEH MOŽNOSTI, SE PREPUSTIMO USTVARJALNEMU DUHU, KI VODI PLES VESOLJA...

Da ne bi zdej men ratal vroče :)))))))

Sem prepozna. Že spi. Je bil danes tko zelo priden in delal do 20h.
Nekaj ur ga bom še pustila, pred jutranjo zarjo pa… hihihi… saj veš

* * Mi štirje smo najlepši par :)))))))))

hahaha, no viš, to je pa praksa :)))) človek pa res ne ve, kaj obleči 🙂

a nisi še nikol nobenega masažnega filma gledal? tko se to dela.

* * Mi štirje smo najlepši par :)))))))))

hehehehe..hmm kaj pa ko se obrnem…a more tud kej čez bit???

kO SMO PRIPRAVLJENI STOPITI V NEZNANO, V POLJE VSEH MOŽNOSTI, SE PREPUSTIMO USTVARJALNEMU DUHU, KI VODI PLES VESOLJA...

Moška rit v tangicah… hehehehehe kot slon v krilu :))))))

aha galop…sam tud tam pod previdna,sej si brala kakšne posledice so lahko,če kojna napačno..osedlaššš

kO SMO PRIPRAVLJENI STOPITI V NEZNANO, V POLJE VSEH MOŽNOSTI, SE PREPUSTIMO USTVARJALNEMU DUHU, KI VODI PLES VESOLJA...

ja, saj res, tangice. tudi to je obvezna garderoba.

v rokah pa…

* * Mi štirje smo najlepši par :)))))))))

masažnega pa res ne :)))))))) nekaj takih, kjer se masirajo vsevprek pa ja :)))

a si gledala extra?

* * Mi štirje smo najlepši par :)))))))))

ahaaaa heheheheh

kO SMO PRIPRAVLJENI STOPITI V NEZNANO, V POLJE VSEH MOŽNOSTI, SE PREPUSTIMO USTVARJALNEMU DUHU, KI VODI PLES VESOLJA...

O sveta marija pomagavka.. sevede, če ne pol to ni čist navadna masaža :)))) ampak e-masaža :)))))))))

ne, ne, jani. ene izgledajo kot sveže breskvice. ali pa so to govorili za ženske ritke?? hmmmm, kdo bi vedel?

* * Mi štirje smo najlepši par :)))))))))

New Report

Close