Najdi forum

Splash Forum Starševski čvek ku-kuc

ku-kuc

Je kdo tukaj?

wwwwwwwwweeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee :((((((((((((((
nobenega ni :(((((((((((
pol pa grem ajat 🙁

Tukaj sem, sami sva, dajva kakšno ušpičiva, ko bo pa najbolj napeto-vroče pa pobegneva na ninanje u šukico;))!

Cmoka draga moja, so bili kotki dobri???

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

ooooooooooooooo Sončika, kak sem te vesela

hehehe…kaj bi ušpičili? :))))))))))))
imaš idejo? 😉

Poletka?a nisi šla seksat?Al si že nazaj?
Sp

saj ne bom celi popoldan+večer sexala :))))) sem že dolgo doma

Pol si al nisi?
Sp

sem ja…saj pravim, da sem že precej časa doma…

Evo…pa smo u kompletu…

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

A ti si…no samo vprašam…

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

slavni trio :))))))))

Turbo!!!!!!
Al pa nisem jaz dolgo časa tukaj bil!?
Sp

Tako je…no kaj se gremo…

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

cca ob 15-ih je prišel po mene…pa ob 16:30 sem že bila doma 🙂

Ah,kje pa ti Sonček blodiš?!je jasno povedala in vprašala za naš nasvet preden je šla spet!
In vsi,ki smo bili tisti čas dežurni smo jo v tem podprli!Najbrž bi jo tudi ti!
če ne,ji pa zdaj vsaj čestitaj!
Sp

moški ima prednost…naj predlaga 😉

Lumpa…si uživala kajjjjjjjjjjj, cmoka!

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

Aja…ja jaz sem plavala med oblaki…no tako nekako…Poletkec pa itak pozna moj odgovor…ve kaj ji želim in če je srečna ona sem tudi jaz…cmoka draga moja…paše in zadane, ali ne???

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

Poletka!dobra sta!no,razen mal več časa bi si lahko vzela,no!
Ampak razumem,sta pač oba nekako vezana.
Čestitam ti in le tako naprej!
Klapa je s tabo!
Sp

sem ja…fajn je bilo…samo malo premrzlo…avta pa tudi ne moreš non stop “kurblati” :)))))))))))))
Tak, da je bilo na hitro bolj :)))) Pa še to mi je zgleda naškodilo, ker moram vsakih 10 min lulat :))))))))

Glede časa pa imaš prav…jaz imam doma…pa on ima doma…Tak da…ni nam lahko :))
Hvala za podporo

Dragi…tvoji sva, vroči kot dve ta hudi papriki, kaj bi počel z nama???

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

pa nama ja ni ušel????

Ej poletka naša,a bosta kar naprej v avtu?
Sp

New Report

Close