Najdi forum

Splash Forum Starševski čvek ku-kuc

ku-kuc

Ni ušel,sam kondom natikam!

Midve zagreti, napeti da je že skoraj na šest in ne več na pet, on pa mrkne, Sprevržko, kje siiiii???

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

Ma ne rabiš, to kasneje pride na vrsto…najprej božanje, crkljanje, naju čutiš…

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

ne…naslednji teden je sam doma…pa je nekaj omenil…če bi..da bi …
em…če bi…jaz prišla ….
če bi jaz prišla k njemu…na obisk(se razume)
A tega pa še nisi prebral? Sem že bila enkrat pri njemu ;)))

…tisto soboto…ki je ne bom pozabila nikoli.Poklical si me k sebi,ker si bil sam doma.Najprej sem se obotavljala,vedela sem da imaš punco…
nekaj me je vleklo k tebi…druga stran pa me je držala doma.Dolgo sem razmišljala.Nisem se vedela odločiti,vendar je bil tisti SMS,ko si napisal
da mi ne bo nikoli žal,če pridem k tebi,odločilen.
In res mi ni žal!
Ko sem stopala proti vhodnim vratom tvojega doma,sem v bledi svetlobi opazila tebe.Obrisi tvojega telesa…in potem ti…brez pozdrava si mi rekel
samo:vedel sem,da boš prišla…
Moje srce je norelo..vedela sem,da ne delam prav;vendar si moje misli obremenjene z mojim početjem,prekinil.Nežno si me prijel za pas,me potegnil k sebi
in me poljubil.Ob tvoji bližini sem začutila nevpadljiv vonj tvojega parfuma.Dišal si kot vedno.Med najinimi vročimi poljubi,si ugasnil luč.
Obstala sva v popolni temi.Prijel si me za roko in me vodil do tvoje sobe…Potem si začel prižigati svečke.Poplesajoči plameni so mi spet utirali
pot do tvoje podobe.Sedela sem in te opazovala.Počasi si se mi približal in me poljubil.Čutila sem tvojo vročo sapo,tvoje dihanje,po katerem se je
prepoznavala tvoja strast.Z dotiki si prekril moje telo.Začel si me slačiti…vendar…ti nisem pustila.
Vstala sem.Te “posadila” na posteljo…in se začela zapeljivo slačiti pred tabo…počasi sem razkrivala sleherni delček mojega telesa.Poželjivo si me
gledal.Tvoje roke so silile k meni,vendar sem se jim spretno izogibala.Božala sem se zdaj po prsih,zdaj po moji vroči muci.To te je spravljalo ob
pamet.Oblačila si dobesedno strgal iz sebe…čeprav sem te mislila slečti jaz.Stisnil si me v objem in me vodil do mize.Vsedla sem se na mizo,mokroto
tvojega jezika sem čutila po vsem telesu.Potem si se vsedel na stol nasproti mene…noge si mi dal narazen…zagrizel si se vame.
Uživala sem…Ritem tvojega jezika me je spravljal v nepopisen užitek…še dalje…do norega vrhunca.
V tej ekstazi sem z rokami iskala tvoje telo.Želela sem si te…nisem hotela čakati več niti sekunde.Nisi me pustil k sebi…rekel si da ne zdržiš.
Vstal si,me potegnil na konec mize in se divje zaril v mene.Tako divje,strastno,močno si me porival,da se nisem mogla obvladovati.Vzdihovala sem tako
glasno in ti govorila tisto kar te je še bolj vzburjalo…zdaj mi gre na smeh,ko se spomnim kako si vsake toliko časa dal bolj naglas radio,da sosedje
ne bi slišali;no ja…tudi ti nisi bil nič tišji.Pohota je kar vrela iz naju.
Potem si mi rekel naj grem na posteljo.Vlegla sem se,ti pa si pokleknil poleg mene in se na ta način zaril vame.Eno nogo si dal na posteljo,tak da
sem te zares “požirala” do zadnjega milimetra.Tvoji sunki so bili noro divji,vedel si da mi je všeč.Poskušala sem ohraniti mirno roko in te božati po
glavi…celi si bil moker.Nato sem te odrinila iz sebe in se ti nastavila od zadaj…Že po nekaj sunkih sem vedela,da ne bo več dolgo,ko ti bo prišlo.
Glasno si vzdihoval in med vzdihovanjem nekaj govoril.Tvojih besed nisem razumela…po pravici povedano niti se nisem trudila razumeti.
S svojo roko sem si dražila svojo najobčutlivejšo točko.Norela sem od užitka…čutila sem kako se bližam koncu.Ob kombinaciji tvojega nabijanja in
moje roke sem doživela nori orgazem.Čudovito je bilo.Edino malo sem bila razočarana zakaj ni bil skupen.Kot bi mi bral misli,si mi povedal,
da namenoma ni bilo temu tako,ker nisi hotel zamuditi tistega kar sem ti že prej ponujala,vendar je bila želja po meni močnejša.
S pomočjo mojih ust sem te spravila do orgazma…
Odšla sva pod tuš…Pred tabo sem stala kot sramežljiva punčka…celo si me namilil in milne mehurčke spral iz mene…nežno masažo tvojih rok
in vodnega curka sem čutila povsod…delovala je nadvse sproščujoče.Ko si končal si me obrisal in zavil v brisačo ter rekel naj te počakam v sobi.
Še sam si se stuširal in se mi spet pridružil.Brisačo si imel ovito okrog pasu.Stopil si prej mene in brisačo vrgel na tla…sklonila sem se k
tvojmu “zakladu”…in…
in zgodba se je ponovila…po dobri uri sva ponovno uživala v divjih ritmih… na radiu sem ujela komad:If Tomorrow Never Comes…takrat so mi
začele teči solze…sama ne vem zakaj.Bilo mi je tako lepo,da sem jokala…
…in se zavedala da te noči res ne bom nikoli obžalovala,kaj šele pozabila…zato sva to noč izkoristila do konca…kajti jutri je nov dan…
ti ga boš preživel s svojo punco,jaz s svojim fantom…
pa vendar ne obžalujem niti ene najine skupne sekunde…
Tvoja Miška :*

Ja če bi pa rad ljubico fukal,pa brez vašega vzpodbujanja ne morem ;-)))
Sp

:))))))))))))))
zdaj pa bi skoraj iz stola padla od smeha, ko je napisal da kondom natika :))))

Če sta napeti že samo od petih minut,skoraj nimam več veselja!Enkrat,ko smo temelj za ta forum postavljali,smo se drgnili 4 ure!
Sp

eh..to je brezveze…škoda časa :)))))))
Hitro in konkretno 😉

Ja a ti pa kar brez!?Pa kaj če zanosiš?In bo tvoj začel dneve šteti od vajinega zadnjega fuka?
A pol bo pa treba spet strategijo štimat?
Sp

Povej, kaj ti paše, kaj naj ti delam…govori človek in potem samo še v akcijo in bo!

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

Počasi se začni slačit…
Sp

Midve sva za akcijo in ne tisto rajcanje na dolgo in počez, pa kaj je zdaj to, dovolj govorjenja ali si Srprevrženc ali ne…začni in pika

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

Imaš rada hitri sex?Mogoče še mal grobo?
Vse je na zalogi,ni problema!
Sp

ne, ne…nič brez…to pa me je izučilo, da se s tem pa ni za hecat…ko sem enkrat nazaj molila pa jokala pa prosila, naj samo priteče kaj rdečega iz mene…od takrat pa ni več šale…raje mirno spim.

a Sončiko to sprašuješ 😉

Nič počasi, potrebna sem in evo, majčka je že v kotu, moje joškice se vidijo, evo hlače-pižama leti v zrak in ostajam v hlačkah…ki so…mmmmmm

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

To je to in kaj čakaš…gremo, jaz sem samo še v hlačkah…

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

imajo luknjico? da jih ni treba slečt?

Poletkec, jaz sem samo še v hlačkah…si ti že slečena???

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

jaz imam haljico oblečeno, spodaj pa nič…samo odvežem…in…

Moje hlačke počasi drsijo na tla, so bordo rdeče barve, spredaj vse v rožicah…in tako sem…tako sem nagajiva nocoj…

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

…sprevrženc? Kaj je zdaj to? Ti pa samo čakaš?

Kaj misliš, da ga je žena poleg takih packarij dobila? :)))

Ja čakam!če sem toliko časa,bom pa še malo…
Sp

Sam na hitro!žena me šlata po polnih jajcih..upam,da pišem v redu,ker sem monitor izklopil…
sp

New Report

Close