Najdi forum

Splash Forum Starševski čvek ku-kuc

ku-kuc

.

In potem prideš ti…ko se pogledava iz oči v oči, zatrepetam-zadrhtim, še posebno ko se srečajo najine ustnice, ko me poljubljaš in skoraj omedlim… Kajti na ta trenutek sem čakala…Vse moje telo se napne in komaj čakam, da si me vzameš…kako mi paše, ko se zariješ spodaj med moje……..

Okej firbčki…dovolj za tole nočko, naj nadaljuje vaša domišljija…lepo ninajte in pa-pa

Jaz pa grem nadaljevati v intimo…;))!

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

Lumpa…saj sem vedela, da si ne upava…ampak začeli pa sva in nadaljujeva raje v privat sferi…cmoka draga moja in lepo ninaj, jaz tudi odhajam na uživanje!!!

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

Lepo noč tudi tebi draga Sončika…in seveda dosti užitkov!!!
Vse dobro do jutri!
papa in sladki cmok.

Poletkec, evo sedaj pa grem res u šukico, tukaj sem vse ponaredila…in lepo ninaj draga moja in pa-pa.

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

New Report

Close