Najdi forum

Splash Forum Starševski čvek Ku sem jst budala …

Ku sem jst budala …

eh eh… nej blu tu… ma pozabi…. sej ni važnu…

poštimej se do jutri de ne boš spejt tlje jwokla….

papa

hi hihi … jah … j’bat gha … če je pej puomlad … veš de n’s mječe … :)))

Mah ja … Mirko me zmuoči kvečjemu tku k’ me razpi*** (piiiip) … t’kr’t sm rj’s muokra od švica … od j’ze … Drghač pa vjš da ne … :))))

A vš Marjo je tut bl buoghi a? Ja … sej vjrvam … ja … :))) … Se bomo moghli čez štiri ljta mal bl potrudt … pa duobt kakegha bl mladgha … :)))

Lp, Bgv

..................................................... Lp, Bgv (nč več incognito) (bugnavilea.mojforum.si)

Mah … bomo vidl kaku me bo miško dons poštimu … :)))) ;))))

Lp, Bgv

..................................................... Lp, Bgv (nč več incognito) (bugnavilea.mojforum.si)

iz lastnih izkušenj:
če misliš na drugega…ta vajina sreča le ni tako popolna…probaj najti tisto luknjo v vajini popolnosti, ki vodi tvoje misli k drugemu…

Dogaja dogaja … pomlad me razganja … To je to … :)))

Nej hudga, zvezdi … Še vedno veliko večkrat pomislim na miškota ku pa na unga … :)))) ;))))

Lp, Bgv

..................................................... Lp, Bgv (nč več incognito) (bugnavilea.mojforum.si)

no…….sej to je O.K…….lepo, da misliš na tvojega……ampak ne se izgovarjat na “pomlad”…he,he,he….

Ma ne….čisto resno…jaz sem si takrat tudi mislila in govorila, da saj ne bo nič in na koncu…………ojej…….še vedno me zaboli, ko se spomnim…sicer pa….vsak ve najbolje zase….in sama se moraš odločit s kom in kaj….in če praviš, da imaš rada svojega…..O.K. To je super.

Veš kaj je ta luknja? Sej jst vem kaj je … in sem mu tudi že velikokrat povedala to … in sicer … da mi nikoli ne reče, da sem lepa … ali mi pokaže da sem mu všeč … Pa ne da mu ne bi bila všeč ali karkoli .. sem mu … in to zelo … samo enostavno on tega ni bil navajen pravit … in full težko pravi take reči … kot tudi zelo težko pokaže svoja čustva … (čeprav glede tega sva že naredila korak naprej) …

… in ta fant mi je jasno nakazal, da sem mu všeč, kar kaže tudi s svojim obnašanjem … s smehljanjem … in vsem … in … meni seved to paše … Kateri ženski pa ne bi … še posebej če tega ne dobim pri miškotu … :(((

Samo to je … Samo zaradi tega najino razmerje ne šepa … to vsekakor ne … :)))) … tko da ni panike … ;)))

Lp, Bgv

..................................................... Lp, Bgv (nč več incognito) (bugnavilea.mojforum.si)

si že na dobri poti, da veš kje je luknja…če je to problem, pol pa tak ni panike…tvoj miško je pač kot večina moških…ne znajo z besedami :)))))))

in dobro je, da dobiš te besede, da dobiš to kar ti je všeč…uživaj v tem…(pa čeprav ni od miškota-pssssttt ;)))))

En izgovor moreš met … :))) … al je pomlad … al pa kej druzga … :))) ;)))

Ne ne … sej vem, da rata tisto kar ne sme ratat še prehitro … sam … glede tega sem sigurna, da ne bo nič … ker vem, da sem karakter kar se tega tiče … ker sem že šla enkrat skozi to … in je bil pomembnejši miško in predvsem poja ljubezen do njega … kot neka avanturca, ki bi me žrla še bogvedi koliko časa … Tako se raje odrečem avanturi … in prej ali slej se bom tako ali tako ohladila … in bo spet vse v mejah normale .. :)))

Lp, Bgv

..................................................... Lp, Bgv (nč več incognito) (bugnavilea.mojforum.si)

:)))))))))))))) Hi hi … jah … sej uživam v lepih besedah … :))) … še preveč … ;))))

Sicer pa … z miškotom sva se že velikokrat menila o tem … in … počasi počasi se odpira … in kdaj pa kdaj … ko se prepusti strastem in čustvom … neverjetno … ampak pridejo tudi od njega lepe besede … :)))) ;)))) … hi hi ..

Lp, Bgv

..................................................... Lp, Bgv (nč več incognito) (bugnavilea.mojforum.si)

Pridna! Sedi 5!!! CMOKA

:))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))) Iiiiiiii … že dolgo nisem dobila 5-tke … :))))) … Zdej sem pa res vesela … :))) … V zadnje sem jo dobila na faksu .. 😀 … :))))))))))))))))))))))))))))))))))))))) .. ha ha ha …

Lp, Bgv

..................................................... Lp, Bgv (nč več incognito) (bugnavilea.mojforum.si)

+……………..evo pa še plus ti dam……….CMOKA

cmooooooooooooooooooooooooooooooooka nazaj … :-******************

:)))))

Lp, Bgv

..................................................... Lp, Bgv (nč več incognito) (bugnavilea.mojforum.si)

Sprevrženec, če nekaj mislim in imam na jeziku, pol ne morem bit tiho, tudi če koga zaradi tega raznese:))

Bgv., upam, d apok ni bil preveč boleč.:))

Sprevrženec, cmoka tudi tebi*:)

"Srce se ne prodaja, ne kupuje...se daruje!"

:)))) Ne ne … ni blo tok hudo … Sem se hitro spravla spet skupaj … :)))))) … he he …

Lp, Bgv

..................................................... Lp, Bgv (nč več incognito) (bugnavilea.mojforum.si)

heheh saj sem te opozoril……ampak babnce pa cist nic ne verjamete,…..

zdaj me pa kar imej……….če se bom pustil….hihiihi

bgv…ti bod kar zaljubljena……

leta letijo - iščem stevardeso.....

A to so pa zvezdasti cmokoti?:))))))))))))

Jaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa … direkt tam gor z neba … samo za našo zvezdico … :)))))))))))))))))))))))) :-******************

Lp, Bgv

..................................................... Lp, Bgv (nč več incognito) (bugnavilea.mojforum.si)

:)))))))))))))))))))))) :-*****

Cmoka na smrčka … prjatlček moj … :))))

No … če ti praviš … pol bom pa res še kar naprej zaljubjena … :))))))))

Lp, Bgv

..................................................... Lp, Bgv (nč več incognito) (bugnavilea.mojforum.si)

Zlata si………da veš!!!!!!!!

Ti tudi Zvezdi … :-*****

lp, Bgv

..................................................... Lp, Bgv (nč več incognito) (bugnavilea.mojforum.si)

Hja….jaz pa moram bit……..če ne kako bi svetila tam gor:))))))))))

In danes pa itak, ko me tako romantika razganja………..CMOKA

Vceraj, ko sem prebrala tisto od obsedenca…. me je pa ornk stisnilo, pa čeprav te sploh ne poznam, upam, da nisi preveč prizadeta zaradi tega, cmoka, pozabi na vse to!!!

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

Romantika … oooopa … :)))) … A bo tudi pri vas doma danes veselo? :))))))

No … jst bom pa danes naredila mojemu mišeku prekmursko gibanico … :)))) Njami njami … :)))))))))))))))))))))))))))))))) … tko … da pride k močem … bogi mali mišek … ;)))

Lp, Bgv

..................................................... Lp, Bgv (nč več incognito) (bugnavilea.mojforum.si)

New Report

Close