Najdi forum

Splash Forum Starševski čvek Ku sem jst budala …

Ku sem jst budala …

Ma mene daje, ja…….ampak doma ne vem če bo kaj…

Ti si pa pridna, če boš pekla………jaz tudi full rada pečem in tudi gibanico sem delala…ni dolgo nazaj

Kaj ne bo .. kaj ne bo … :)))) … Malo optimizma .. pa eno dobro večerjico … s pooooolno sira … in na koncu še sadna kupa z ananasom posuta s cimetom … pa verjemi da bo zabavno … :))))))))))) ;)))))))))

Jst že full let nisem pekla gibanice … tako da upam da bo ratala … :/ … Bom poročala jutri … :))))))))

Lp, Bgv

..................................................... Lp, Bgv (nč več incognito) (bugnavilea.mojforum.si)

Za večerjico bom kar piščančka opohala……..njami………

Kaj bo pa z mojim? Neč……….ker pride domov šele okrog 21.00 ure kot vsak dan……zmatran kot pes………potem je dober samo še za nogomet gledat…kaj drugega pa………

O gibanici pa kar poročaj jutri ja……..čakam

Sej moj bo danes tudi pozen … ker dela na srugem koncu Slovenije … :((( … samo … sej meni je že zadosti, da se stisnem k njemu … da me objemčka … in da sva skupaj …

Imam pa to srečo, da moj miško ne mara fuzbala … :)))))))))))) … pa tut nobenga drugega športa ne gleda pretirano (mogoče tu pa tam formulo) … :)))) .. hihihihi ..

Sam … tisto z sirom, ananasom pa cimetom res probaj … To so afrodizijaki ki palijo ku za umret … :))))))))) … he he … Pa še kako cimetovo svečo prižgi … ;)))))

Lp, Bgv

..................................................... Lp, Bgv (nč več incognito) (bugnavilea.mojforum.si)

ojla!ma nc bat,sej je pomlad zato da se to dogaja :))))

/

Bom upoštevala nasvete………..Se beremo jutri…moram domov. CMOKA

Ok … pa pa … in lepo se mejčki … :-****************

Lp, Bgv

..................................................... Lp, Bgv (nč več incognito) (bugnavilea.mojforum.si)

Smo ku ptički … :)))))))))))))))))))))))))))))))))))) … (joj … vse žvrgoli okrog mene … pa bom tut jst žvrgolela) … čiv čiv čiv čiv čiv čiiiiiiiivvvvvv … :))))))))

lp, Bgv

..................................................... Lp, Bgv (nč več incognito) (bugnavilea.mojforum.si)

hehehe :)) ja sej mene tud mece pa kaj zato …………….sej smo mladi :)))

/

evo evo … da ne bo skoz pomlad kriva … :)))) … še en izgovor … MLADI SMO!!!! :))))))))))))))))))))))))))

He he he … joj joj … se mi že rahlo fuzla … Bujš da grem čimprej domov pečt tisto gibanico … čene bo še hudič … :)))))

lp, Bgv

..................................................... Lp, Bgv (nč več incognito) (bugnavilea.mojforum.si)

Sonček, hvala, skušam pozabit. Edino na čase me malo zaskrbi, kaj pa če ta psiho res ve kdo sem jaz… No, se tolažim s tem, da ne ve, pa da znam borilne veščine.

Comka

"Srce se ne prodaja, ne kupuje...se daruje!"

ej…ce slucajno na mojga sinca mislis…joj bgv…

V Sinca sem že tko al tko skoraj eno leto že zaljubljena … v tiste njegove modre učke … pa blondkane laske … … … On je moja skrivna ljubezen … :))))))

Ta pa je en drug … ;)))))))))))))))) :))))

Lp, Bgv

..................................................... Lp, Bgv (nč več incognito) (bugnavilea.mojforum.si)

ej…dont make me hurt you:)

Hribi … pa kaj mi pomaga, če sem jst v nega zalublena … ko me pa on ne šmirgla … :(((( … on samo tebe še vidi … :(((((((((((((((((((((

:)))) ;))) :-***

Lp, Bgv

..................................................... Lp, Bgv (nč več incognito) (bugnavilea.mojforum.si)

ehehehe ja zakaj dam pej se mal okol po soncku pohajat hehehe

/

Mogoče… pa bi bilo pametno stopiti v stik z Primožem in ga pobaraj…kajti on bo raziskal kdo je ta psihopat…za vsak slučaj, lahko pa da je res vse skupaj nedolžno…

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

Ni cajta … je treba v trgovino it … pa domov po bajti mal pospravt … pa gibanco nrdit … pa večerjo skuhat … :(((

Ni cajta za pohajat … :(((((((((((((((((((((((((((((((((

Lp, Bgv

..................................................... Lp, Bgv (nč več incognito) (bugnavilea.mojforum.si)

gibaaaniiica ja to bi men zdele pasal :))))
jo kej dobim ;))

/

Pridi v Gorico … jo bom ta velik pladenj nrdila … :))))

Lp, Bgv

..................................................... Lp, Bgv (nč več incognito) (bugnavilea.mojforum.si)

ja kdaj bo pridem-ma sej ves kak sem pa mam dost en koscek :))))

/

na gibanico pa moraš priti k moji babici…prava prekmurka to zelo dobro naredi…jaz je nimam pojma…se vidi da si me štajerci lastijo :))))

:)))))))))))) Ti kar pridi … ni problema … Sam pridi pred miškotom … ker ko se bo on zakadil not v gibanico … je bo kmlau zmanjkalo … :)))))))

lp, Bgv

..................................................... Lp, Bgv (nč več incognito) (bugnavilea.mojforum.si)

to sem si že jaz včeraj mislila…samo nisem hotela nič pisat…
kaj temu psihiču hodi po glavi in ali te pozna…ker zgleda da res ni vse ok z njim…pasi nase!!!

:((((((((((( spet lacn su od tebe,kt vedno :))))))))hehehehe,kt da si na gorenjskem hehehee

/

New Report

Close