Najdi forum

Naslovnica Forum Politični čvek Kučanov pajac Marjan Šarec nima pojma. Tip je povsem nesposoben

Kučanov pajac Marjan Šarec nima pojma. Tip je povsem nesposoben

Mogoče ni res?

Zakaj bi pa Šarec moral imeti kaj pojma, ali bit sposoben, saj itak vse Kučan vodi in o vsem odloča. ?
Zna kdo to pojasnit?

Točno tako, hehe. Milan ima dovolj izkušenj in bo dobro vodil zadevo. Niso najbolj brihtni tile svečkarji, ne znajo slediti niti svoji logiki.

Kučan in njegova udbomafija so leta 1991 zlomili komunizem, Jugoslavijo in v Slovenijo pripeljali kavo, banane, pralni prašek, kavbojke in original volkswagne z zahoda. To je to. Mene samo to zanima, kdo je v komunizem vpeljal kofe in banane. Pa elektriko brez redukcij in bencin brez bonov. Kučan!


Najhuje je, da na plan vlečete ljudi, ki bi radi imeli mir v penziji
S tem šele delate štalo.
Rezultat volitev je tak kot se je oddalo glasovnice.
Svoje smo raja opravili do prihodnjič

Brez Kučana ne bi bilo kave in banan.

Res je, Plavi je že v času svoje vojaščine rušil JNA in komunizem ‘iznutra’. Edino njemu gre zasluga, da nam gre danes tako dobro, minimalna pokojnina je 1000 evrov. Razmišljam, da bi mu postavili en velik oltar.

Ko v Zanzibarju že sonce zahaja, pri nas je še noč. Palme, banane in kokos - otok cvetoč.

Preberi si, kaj je bil DEMOS in kar preveri, da nobena od teh strank, ki so ga sestavljale, ni zmagala na volitvah. Ah ja, pa se sest jih je bilo…
[/quote]

To je bil tedaj, nekje 30 let nazaj. Plus demos je bil prestreljen z udbaši.

Danes je edina rešitev za Slovenijo (poleg tega, da dekomuniziramo ‘državo’) minimalno število političnih strank v parlamentu.

Ko v Zanzibarju že sonce zahaja, pri nas je še noč. Palme, banane in kokos - otok cvetoč.


Ni res, nobeden od treh predlogov ni dobil na referendumu dovolj glasov za zmago, že spet janševiki prirejate resnico po svojih potrebah.
[/quote]

Dejstvo je, da je ustavno sodišče naročilo, da se vzpostavi večinski volilni sistem. Komunisti so povozili pravno državo in z ustavnim zakonom obšli odločitev ustavnega sodišča.

Ko v Zanzibarju že sonce zahaja, pri nas je še noč. Palme, banane in kokos - otok cvetoč.

Eni bedaki še 27 let po osamosvojitvi vidijo vsepovsod komunizem. Komunizma naj je že davno Janša odrešil.

To je bil tedaj, nekje 30 let nazaj. Plus demos je bil prestreljen z udbaši.

Danes je edina rešitev za Slovenijo (poleg tega, da dekomuniziramo ‘državo’) minimalno število političnih strank v parlamentu.
[/quote]

Kakorkoli obrnes, lahko prevzame vodenje stranka, ki ni zmagala in lahko se sestavi koalicija s sestimi strankami.
Nic novega in nenavadnega.

Res je, Plavi je že v času svoje vojaščine rušil JNA in komunizem ‘iznutra’. Edino njemu gre zasluga, da nam gre danes tako dobro, minimalna pokojnina je 1000 evrov. Razmišljam, da bi mu postavili en velik oltar.
[/quote]

Piko, meni je pa Kučan všeč.

Kakorkoli obrnes, lahko prevzame vodenje stranka, ki ni zmagala in lahko se sestavi koalicija s sestimi strankami.
Nic novega in nenavadnega.
[/quote]

Lahko se sestavi tudi koalicija z 20 strankami.

Poanta je v tem, da so take koalicije nek skupek različnih interesov brez pravega skupnega imenovalca, ok, skupni je ‘ne marmao Janše’, pa še to ne velja za NSi, oziroma samo za eno poslanko.

Vsi vemo, kako je končal DEMOS.

Ko v Zanzibarju že sonce zahaja, pri nas je še noč. Palme, banane in kokos - otok cvetoč.

Piko, meni je pa Kučan všeč.
[/quote]

Meni tudi, ker nas je osvobodil in osamosvojil in nam zrihtal najvišji življenjski standard v Evropi.

Ko v Zanzibarju že sonce zahaja, pri nas je še noč. Palme, banane in kokos - otok cvetoč.

Meni tudi, ker nas je osvobodil in osamosvojil in nam zrihtal najvišji življenjski standard v Evropi.
[/quote]
No, pred kratkim ti ga je še Janša. 😛


No, pred kratkim ti ga je še Janša. 😛
[/quote]

Spoznal sem resnico, Plavi je pravi!!!!

Ko v Zanzibarju že sonce zahaja, pri nas je še noč. Palme, banane in kokos - otok cvetoč.

Spoznal sem resnico, Plavi je pravi!!!!
[/quote]

Vsem nam je odleglo, da si končno spoznal pravega zase.

Vsem nam je odleglo, da si končno spoznal pravega zase.
[/quote]

Pravi za Slovenijo, brate!!!

Ko v Zanzibarju že sonce zahaja, pri nas je še noč. Palme, banane in kokos - otok cvetoč.

Tvoja braća je v SDSu, njih se drži.

B.Požar potrjuje naslov teme: http://pozareport.si/post/404445/pahor-dela-nove-volitve-jansa-ne-more-sestaviti-vlade-sarec-pa-ni-material-za-to

New Report

Close