Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek kuhate vsak dan kosilo ko pridete iz službe

kuhate vsak dan kosilo ko pridete iz službe

Mislim da ni zdravo cel dan se basat s sendviči, ob petih se pa nažret kosila, ko si sestradan. Pol za večerjo pa še en obrok. Večino energije se potrebuje čez dan, ko si aktiven, zvečer se je malo. ne razumem da kosilo v vrtcu ni dovolj, vidim koliko doma poje, nič več..

pri nas isto, si ne predstavljam, da ne bi nekje ob petih doma jedli še eno kosilo, oziroma karkoli pač temu rečete…kljub vsem “obrokom”, ki jih imajo v vrtcu, šoli…naša dva sta suhca, jesta pa za tri..seveda jemo kolikotoliko “zdrave” stvari in čokolino in kosmiči za mene to niso…sam cuker in nič druga…od tega bodo vaši otroci debeli..preberite si malo kaj piše na škatlah..

bogi otroci ki jih mame futrajo s kruhom, kosmiči, čokolinom, keksi, ne vem še s čim, samo zato, da iz principa ne bi kuhale še enega kosila…

Otroka sta v šoli kjer pojesta malico, kosilo ju čaka ob pol dveh doma. (hvala tašča). Mož in jaz se privlečeva domov ob 6h in takrat jeva kosilo/ večerjo. (hvala tašča) to je tudi moj edini obrok (razen kave ali sadja). Ni zdravo, vendar tako je. Vsaka družina ima nek svoj sistem za katerega meni da je zanjo najboljši.

Kuham vsak dan, že kakšnih 13 let.

Podpis.

Kuham vsak dan, res da ne ravno kosilo, imava pa s hčerko skupni topel obrok, verjetno bolje rečeno večerjo.. Domov pridem nekje po 18-i uri. Aja, pa ne ona ne jaz ne jeva čez dan kosil v restavracijah.

New Report

Close