Najdi forum

Splash Forum Starševski čvek kuku ;)))

kuku ;)))

…kuku ;))
Ali se danes greste… teren, ;))) hehe, sedaj se ga bom sel pa tudi jaz, ko sem se končno prebudil, stuširal, najedel… še posladek mi manjka ;))) ;)) Ste mi spekle kako dobro tortico, čebelce moje?? Rad imam vse sorte torte… čokoladne, sadne, namočene, sočne,… ;)))
Gremo skupaj na teren… na sladice… na primorsko, da se od naše navihanke Hely poslovimo!!

Papa, Cvetko! ;)))
Beri mejlčka.

Priden bodi (velja tudi za vse ostale).

:********************

dobro, pa bolj težko izvedljivo…

Helči, dovoli, naj ti zaželim srečen polet in čimveč uživancije (pa itak vem, da boš izkoristila….:-)).
Cmoka, pa pufka ne zmatraj preveč….

Thanks Žverka anke tebi ;)))
Uživej anke ti ;)))))))))))))

Helči,lepo se imej!Pa trije pridite nazaj!ker nas je tu tako malo!!!!
Sp

… dobro, mmmmm… 😉 , pa bolj težko izvedljivo… :(( tako je to, ja..
Priden bom… ;)) samo, danes me nebo vec tukaj, ker res moram na teren… študij in podobno… ponoči bom zopet malo pokukal sem- preveril če spite v svojih sukicah in vas malo pokril s kovtrom… mogoče kje zlezel tudi pod kovter.. ;))
Hely, prijetno potovanje… pa saj veš, kaj še vse… ;)) …email pa se mi trenutno noče odpret, oštja :((
Pozdravljam vse… Cmoka :*******

Lepo skrbiš za nataliteto….:-))
Pa bi še ti tudi lahko kaj “prištimal”, ni tako?! Hitro ženo na… no, naprej boš pa že znal, nisi več malinovec…:-))

Ej Žverči!Bilo i prošlo!Ti dve grdobki,jaz dve grdobi!In misli,da je za SLO to kar dovolj.Zdaj so pa drugi na vrsti!Mi samo še brez posledic(če bog da!),pa še to je nekje v zvezdah,bla,bla,bla….
Sp

morda pa bi še za tretjega Slovenčka poskrbela – mislim, ti po svoje, jaz po svoje… Jaz za Slovenčico ravno ne garantiram, bomo pa vojakov več imeli (če jih bomo še kaj rabili, no…:-))

Jaz sem bil zelo blizu tega,pa……..
Sp

???
Pa saj še nimaš praznega šusa ali kaj?!
:-))

Ne nimam!je bilo bolj žalostno,zato zdaj ne bi o tem…
Hvala
Sp

Nisem hotela žaliti. Me včasih zanese. Pozabi.

Saj si prijateljica in zato ni problema!
Hvala.
Sp

… nastavi tortico in napadel jo bom ;))) zredila se boš pa ti ;))) Ajooo… prihaja… dan, ko treba se bo odločit vojska DA, vojska NE…
Jutri ob 13.00 pridjo k meni na dom na nekaj na razgovor od varnostne, za vojsko… kaj naj jim rečem…, da bi rad sedel na dveh stolih ;)))

te poznam, a ne dosti. Ni bilo namerno…. saj vem, da veš, da nisem hotela žaliti.

Cmoka na lička.

..tudi tako se zgodi…
Ma, zdaj sem pa že pozen :(( …za na teren, mislim…
Ok, letim, letim in odbrenčim… pa-pa…

razbo!
Ti je že Sonči,se mi zdi,ponujal vojaške usluge,čem reč pomoč pri ta zelenih.zavedaj pa se,da bomo najbrž kmalu NATO in če bo treba it kam daleč se mlatit za interese kakega duševnega neuravnovešenca,pa ne kliči nas na pomoč!
Vse drugo bi ti pomagali,za to pa se bojim,da ne..
Drž se stara kljuka!
Sp

da si noseč….
Morda bo palilo, probaš lahko…:-)))
Ja, tortico pa dobiš, ko izdaš, kdaj praznuješ….prav?!

Cmoka, pa bejži študirati, no!

Razbojniček, cmoka in uživaj, kje pa siii???

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

New Report

Close