Najdi forum

Splash Forum Starševski čvek ku,ku….

ku,ku….

samo za trenutek sem prišla vas pozdravit……ma je tolko za delat…učenje in učenje in učenje,samo še en izpit pa mam mir do eeeee…..ne dolgo……eeee……sredine maja….bela cesta….
Pogrešam vas…fejt….in spet nisem na tekočem….mona…….
Žverči v ponedeljek sem bila nekje blizu tebe,v Radljah na tisti obcestni steni……;-)))))))))))))))))

sedaj pa grem ven na sončka malo fris nastavljat,da mi ne bo treba več v solarij plazit…….Poletka,kako kaj izpit??????Jaz sem skozi prvega šla gladko ko po ledu….jutri pa še drugi,pa da ne boš mislila,da nisem mislila na tebe…..

Ajd,cmoka vsem……..pa pa

Lupčka na smrčka :))))))))) Ne glej nazaj in ne obremenjuj se s stvarmi,ki jih ne moreš popraviti!!!! Osredotoči se na stvari,ki jih lahko nadzoruješ!!!

Saj sem ti že zadnjič napisala, da ob eventuelnem “izletku” na naš konec obvezno javi.
Te pridem pogledati, če me že ti nočeš….:-(

Ne, Trilči, resno, drugič mi le povej, Radlje res niso daleč od mene….
Izpit boš pa tako ali tako naredila.

jest tudi…

leta letijo - iščem stevardeso.....

Bom ti naslednjič sporočila…..obljubim tak fejst……cmoka……

Lupčka na smrčka :))))))))) Ne glej nazaj in ne obremenjuj se s stvarmi,ki jih ne moreš popraviti!!!! Osredotoči se na stvari,ki jih lahko nadzoruješ!!!

ti tud kaj????

Lupčka na smrčka :))))))))) Ne glej nazaj in ne obremenjuj se s stvarmi,ki jih ne moreš popraviti!!!! Osredotoči se na stvari,ki jih lahko nadzoruješ!!!

A mene ali Trilči?!

Najbrž kar obe, ne?! Bi lahko potem izbiral.
Pa se že vnaprej bojiva, ti se tako rad prikažeš…:-))

Prav,

do naslednjega leta boš pa še že ziher enkrat na našem koncu, ne?! :-))

ziher!!!! še letos in to verjetno v kartkem…ne vem pa ganz genau…

Lupčka na smrčka :))))))))) Ne glej nazaj in ne obremenjuj se s stvarmi,ki jih ne moreš popraviti!!!! Osredotoči se na stvari,ki jih lahko nadzoruješ!!!

New Report

Close