Najdi forum

Splash Forum Starševski čvek Kuku sosedje ;)

Kuku sosedje ;)

Čau zajček moj….Lubčka tudi tebi. Kako si srce zlato? Jaz sem kot ena povožena mucica…..

boks

kO SMO PRIPRAVLJENI STOPITI V NEZNANO, V POLJE VSEH MOŽNOSTI, SE PREPUSTIMO USTVARJALNEMU DUHU, KI VODI PLES VESOLJA...

jaz pa kot povožen flancat , res !
občutek imam , da bom vsak hip tudi eksplodirala 🙂

Zakaj pa eksplodirala? In vidiš… danes smo obedve povožene…pejdi…gremo na eno kavico…. bi prou pašalo…

u blatu :)))))))))))

meni tudi ! Grem s tabo , dej me primi za šapko , pa greva !

uuuuuuuuu še jest to RABIM!!!

kO SMO PRIPRAVLJENI STOPITI V NEZNANO, V POLJE VSEH MOŽNOSTI, SE PREPUSTIMO USTVARJALNEMU DUHU, KI VODI PLES VESOLJA...

muca ti pa se me lepo primi za levo tačko in gremo. Hej , jaz sem tudi vstala tečna 🙂
Bom kar enega na njuško !

ja?????????????

evo jest sem rešen.. za eno leto :)))) mal je s svedrčkom podrgnila okol zobkov.. dala lubčka na lička in rekla… Jani, škoda, ker se vidiva šele čez leot dni ;)))))))))))

Vau.. je pa .. zobarca ku una pr Andreju Šifrerju…. k je vse zobe izpulu zarad nje… hehehehehe

Ja, meni se moja tudi dopade.

Je žena od enga utrganega umetnika in ordinacije izgleda kot kakšna galerija ali instalacija v muzeju, ne kot “ordinacija”….

Poleg tega…ko ima kaj kompliciranega za povrtat, se precej opre name in zdaj z levo, zdaj z desno joškico prav prijetno svaljka po ramenih ali glavi.

Hja…težko bi rekel, da ni cool :))))))))))))

Jaz sem pa mislil, da je koks uno ku kopljejo v Zasavju al Velenju…pa zdej ne vem…al je samo lignit.

matr, kaj človek vse potrpi za užitke a ne :)))))))))))))

Ja, Saško, moji Bosanci me čakajo, fajn se mej, pa se beremo… popoldan mogoče :))))

Čau!

Čau Jani…se že kej ujamemo ja !

Tudi jaz bom moral kmalu narest prisilni “odklop”

Še k sosedovim grem prebrat pozdrav in čau.

cmooooookkaaaaaa

:)))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))

matr, danes se pa samo cmokava :))))))))))))))))) ni cajt za bolj konstruktivne debate :))))))

cmoka nazaj!!!

;)))))))))))))

hehe…res ni časa za kaj več :))))))
cmoka

Ha ha obema :))))))))))))))))))))))))))))))))

Če vse crkne, tu mora bet!

:))))))

uh, mi je odleglo. Sem mislila , da si naju zalotil , pa je tole drugi post uh…

Sej če bi vaju zalotil pri čem bi rekel, sam ups…sorry :)))))

Al pa tole…….

Sam kok je lepše videt……

New Report

Close