Najdi forum

Splash Forum Starševski čvek Kul…

Kul…

Hudiča..kolk je putkarjev..uhh muca je pa zgledi zamenjala noč za dan..nč se mi ne spi..hehe sem frišna ko rožca..pravkar že odspana..hm kaj bomo delali ponoči?

kO SMO PRIPRAVLJENI STOPITI V NEZNANO, V POLJE VSEH MOŽNOSTI, SE PREPUSTIMO USTVARJALNEMU DUHU, KI VODI PLES VESOLJA...

Bemti , bemti.. MUcaaaaaaa le od kod ti taksen pozdrav?

Saj ti ne morem zdaj odgovoriti z “tvojim…”, lahko napisem le AMEN!

Ljubezen je drugo sonce, ježek

hahah Bemti JEEEŽEEEEK ja viš..kaj češ..pozdrav je tist taprav..hihihihi
Ojej kakšna tihota tu v gmajni a ne? A nama je ježek podrajsal ajat?

kO SMO PRIPRAVLJENI STOPITI V NEZNANO, V POLJE VSEH MOŽNOSTI, SE PREPUSTIMO USTVARJALNEMU DUHU, KI VODI PLES VESOLJA...

Sem mislila,viš ti ježek kak me begaš!!!

kO SMO PRIPRAVLJENI STOPITI V NEZNANO, V POLJE VSEH MOŽNOSTI, SE PREPUSTIMO USTVARJALNEMU DUHU, KI VODI PLES VESOLJA...

Muca, mucasta, seveda je tvoj pozdrav taprav in lepo ti pristoji.. Pa se tako dobronameren je.. Torej bi pravilen odgovor moral glasiti ; ” seks s s teboj” in ti bi potem odgovorila z “Amen” ali pa tud ne, hehehe…

Ježek ni podrajsal ajat, ampak se je sprehajal po gmajni, bral, gledal in se cudil do zdaj..

Ljubezen je drugo sonce, ježek

MUca, spet sem cisto blond! Kje za hudica si videla zajcka z opa…tom? Jaz pa ves cas mislim, da ze smrci v svojem zajcjem brlogu…

Zdaj pa je res cajt za lucko ugasnit..

Ljubezen je drugo sonce, ježek

hmmmmmmmmmmm, eni smo se neki že :)))) No, naše dohtarce bodo valda še spoznal… enkrat, a ne :)))

Dobro jutro Barbara, dobro jutro svet, dobro jutro gmajna :))

hehehehehehe, zajček, dobro jutro :)))))))) cmoka!

hvala zajček za lepe želje in.. ja, pridem na terapijo ja 🙂

tud muci hvala, a lot :)))))) vračam cmoka! 🙂 In, ja, dobro jutro :)))

Čau, in cmoka dohtarskega :)))

Muca, ma ne pihat !! Vse je v dobro pacienta :)) pregled, ogled in tretma :))) Ma a ne vidiš, da je zbezljal ?

Vedno se lohka stisneš k zajčku :))) cmoka !

seksal !

Danes popoldan bom še posebno mislila nate. Pogumno, brez strahu, odločno in reci si, kar bo, bo. In BO ! Sporoči mi !
Vse moje dobre želje danes zate !! Držim pesti !!!!!!!

tretma te čaka ! Takoj ko sporočiš, te obdelave obe dohtarce !

cmoka !

evo, do zdej sem pregledal vso snov… štemplal v betici, pregledal vse plonke… in spet.. jovo na novo … 🙂 To da bo, kar bo sem si rekel že nekaj časa nazaj… Gremo na zmago, vendar tudi poraz ne bo neuspeh :)))) Pa čez 14 dni še enkrat 🙂

zajček, pazi se obljube :)))) tretma bom izkoristil :)))))))))

Dej mi res sms – i , kako je oz. bo šlo .
Ker ti sama nisem kos :)) , ker si zbezljal, moram na pogovor z dr. B . , kar bom danes tudi storila . Očitno sva ti odredili preveliko dozo zdravila in so stranski učinki ravno tile…zbezljanost :)) kar nama sicer ugaja, ampak da dobiva večjo željo, bi se moral malo brant hehehe..Jani tears again …

New Report

Close