Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek kupil je zelooooooo grd avto

kupil je zelooooooo grd avto

Oprosti, razumem, da mi hočeš pomagat, zelo lepo in prijazno od tebe, ampak tole se mi zdi pa SKRAJNO OTROČJE. Sem napisala, da se na tehniko ne spoznajdem in če grem jaz kupovat avto, bom naredila isto traparijo, kot jo je zdaj mož – avto bo čeden, bo pa tehnično neustrezen. Bomo s tem vsi skupaj kaj na boljšem ali še na slabšem?

Se mi zdi, da je treba znat probleme v življenju reševat bolj zrelo, kot smo jih v vrtcu.[/quote]

Ja..ampak ti morš to dopovedat svojemu možu, ne meni 😉

Moj je enak – ko nekaj hoče pa sem jaz proti, bo šel tisto nabavit mimo mene.

Potem bo par dni se potuhnil in počakal, da bo šla nevihta mimo, na koncu pa bo itak imel to, kar se je vbil v glavo, ker brez veze stran dajat.

Ko bo hotel naslednjo bedarijo, s katero se jaz ne strinjam, bo ponovil postopek.

Dopovedat se mu da samo tako, da če on si gre kupit GSM za 500€ pa si grem jaz kupit cote za 500€ – sorry ljubček, če bomo živeli samo od kruha in mleka naslednji mesec ;)…

No dobro…pretiravam…ampak nekje v tem smislu pa…

Ti si pa zgleda podobne sorte, kot avtoričin mož:) Ženska nekaj napiše, ti pa intrepetiraš čisto po svoje. Imaš tudi v realnem življenju težave s komunikacijo in z razumevanjem tega, kar ti kdo pove?[/quote]

Nimam nobenih težav s komunikacijo. Ampak mi je mal bolno, da tako zganja, ker ji ni všeč oblika avta. In zdj je mož grd, al kaj? Vesela naj bo, da si avto sploh lohk prvošči! Ne vem, kaj je tvoj problem, res ne. Sam men je tok neumno, da jamra tle gor, kao kok je mož prasec, ker ji kup avto! Če bi šlo res samo za obliko avtomobila, bi rekla, da majo doma avto tak in tak ter da ji je oblika grda in, da upa, da se bo navadla. Ne pa, da našteva vse mogoče krivice, ki jih je mož naredu s tem, da je kupu avto.[/quote]

Oprosti, ampak tudi jaz bi popenila, če bi moj šel in zapravil 10.000+ SKUPNEGA denarja in kupil nek avto MENI ZA HRBTOM, za katerega sem IZRECNO povedala, da mi je iber grd in ga nočem pod nobenim pogojem…

Ti si pa zgleda podobne sorte, kot avtoričin mož:) Ženska nekaj napiše, ti pa intrepetiraš čisto po svoje. Imaš tudi v realnem življenju težave s komunikacijo in z razumevanjem tega, kar ti kdo pove?[/quote]

Nimam nobenih težav s komunikacijo. Ampak mi je mal bolno, da tako zganja, ker ji ni všeč oblika avta. In zdj je mož grd, al kaj? Vesela naj bo, da si avto sploh lohk prvošči! Ne vem, kaj je tvoj problem, res ne. Sam men je tok neumno, da jamra tle gor, kao kok je mož prasec, ker ji kup avto! Če bi šlo res samo za obliko avtomobila, bi rekla, da majo doma avto tak in tak ter da ji je oblika grda in, da upa, da se bo navadla. Ne pa, da našteva vse mogoče krivice, ki jih je mož naredu s tem, da je kupu avto.[/quote]

Ne, meni se pa ne zdi nič bolno, da jo jezi, ker je mož popolnoma nič ne upošteva.
Šel je mimo nje, praktično na skrivaj kupovati drago stvar, za katero mu je jasno in
glasno povedala, da je ne mara in da ji ni všeč. Ok, če bi bila na svetu samo dva tipa
avtov, pa bi bil eden všeč njej, eden pa možu…ampak je avtov res toliko, da bi komot
našla takega, ki bi bil všeč obema.
To so skupni projekti, ki vežejo partnerstvo – užitek se začne že pri dogovarjanju, iskanju,
usklajevanju, skupaj gresta pogledat, skupaj izbirata, se skupaj veselita nove pridobitve.
To daje draž življenju in partnerstvu, saj takih reči ne delaš vsak dan, so nekaj posebnega.
Ne pa vsak zase, s pozicije moči – bumf, tle maš, jaz sem naredil, kot sem hotel, ti pa
maš da si tiho….

Jaz tega ne bi pogoltnila, še posebej me pogreje tisto, da se mož noče pogovarjat …ok,
potem naj ga pa še piše nase – če se mu je še pogovarjat po vsem tem pretežko…

Današnji avti so skoraj vsi dizajnersko u pizdi, ker se arhitekti očitno ne morejo spomnit več kaj novega…stare oblike minimalno spreminjajo, to je pa vse kar so sposobni…če arhitekt ni glih top, pa hitro nastane skropucalo…

¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸ Ne prekidaj ženu dok šuti... °°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°

Meni je nov i40 top![/url]

Joj “dronka” jaz te čist zastopm. Avto more bit punci všeč, jaz nikol ne bi hotla takega, ki mi ne bi bil všeč. Zgleda, pa da je tvoj fant malo škrt, da kupuje avte s popusti ? Jaz sem poletni avto brez strehe čist sama zbrala, zimskega mi bosta pa fant in očka skupaj našla, da bo res kvaliteten in varen z navigacijo in aks-om za lažje zaviranje v sili. Fant pravi, da dober avto potrebuje vsaj 30.000 kubikov, jaz pa bi bila zadovoljna tudi z nekoliko manj. Na eosu imam samo 16.000 kubikov in še dodatno konje, da bolje potegne (tudi čez 130 :))
Zamenjaj avto ali pa fanta.

Prov nič posebnega…dolgočasna oblika….nimaš okusa, jebat ga, sprijazni se….

¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸ Ne prekidaj ženu dok šuti... °°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°

Prav zanimiva tema in hudo bedni odgovori.

Tretjina bi se rada pogovarjala o lepoti avtov in zvlekla debato od proč problema. Ti so itak brezvezni.

Tretjina pravi, da je mož prasec, tretjina pa, da je avtorica kura. Sori mone, tako se problemi ne rešujejo, pač pa zaostrujejo! Avtorica je od vseh še najbolj zrela. Vidi in upošteva tudi moževe argumente. Pove pa, kaj je zanjo nesprejemljivo. Od zjutraj, ko je bila besna, se je že vidno skulirala. Dobila pa ni enega samega uporabnega nasveta.

Draga moja, potreben bo kompromis. Kot prvo mu povej, da si zelo prizadeta, ker tvoje mnenje ni bilo upoštevano. Morda se lahko zmenita, da bo novi avto vozil mož, ti pa popustiš pri tem, da boš avto “prenašala” pri hiši. Postaviš pa pogoj, da se odslej vse večje odločitve sprejemajo skupaj, sicer boš ta avto takoj prodala. Če bo registriran na tebe, to lahko narediš. Ali pa kaka druga varianta, ki pa ne sme biti maščevalna, ampak konstruktivna. Vem, da znaš, zdi se mi, da drugače z možem dobro sodelujeta in stavim, da ti bo uspelo! Bolje rečeno, da vama bo uspelo!

Za marsikoga je Insignia dizajnersko lep, skladen avto….ampak če smo realni in pošteni, glede na njeno velikost od daleč zgleda kot ena kičasta igračka….skoraj 5 metrski avto mora zgledat še večji kot je v resnici, da izgleda dobro…

¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸ Ne prekidaj ženu dok šuti... °°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°

Jasna, spermij in podobni, pejte čvekat na avto forum.

Med vsem odvečnim je bilo tudi nekaj nasvetov. Vendar si slabo brala in zato tudi tvoji nasveti niso preveč uporabni. Spregledala si, da oba vozita oba avta, pač po potrebi, kdor rabi večjega, torej bo tudi ona kdaj morala voziti ta avto, če bo pristala, da ostane pri hiši. Kot sem razumela avtorico, mož noče niti razpravljati o avtu z ženo, zato tvoji nasveti o pogovoru verjetno niso uporabni.
Tisti pogoj, ki naj bi ga postavila avtorica, da večje odločitve sprejemata skupaj, je za moške, ki jim je jasno, kaj pomeni življenje v dvoje, itak samoumeven, za take pa, ki naredijo po svoje, če si nekaj zapičijo v glavo, pa lahko ženska postavlja pogoje in govori karkoli, če jo ne jemlje resno, jo ne. Kakšen je njen mož, pa ne vemo.

..moj naslednji..

En in edini… forever…

Kakšna skropucala pa folk kupuje za 40.000 €….??!! Te kr srat prime…

¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸ Ne prekidaj ženu dok šuti... °°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°

Si pomešala pojme? 🙂

En in edini… forever…

Kakšna skropucala pa folk kupuje za 40.000 €….??!! Te kr srat prime…[/quote]

meni dol visi, kaj si folk kupuje, js vem da bo ta moj, čaka me sam še iskanje.

dronka ti pejt raj za štedilnik in prim lonec in kuhavnco v roke, delaj to kar obvladaš.
tvoj mož se že spozna na avtomobile in ve kaj je potrebno gledat

Uhhh, hvala za kompliment, kuhat res znam dobro! Vem pa, da fižola ne mara in mu ga ne dajem na krožnik!

ma glej, ko bo avto stal pred bajto, mu daj na streho en prtiček in gor tegelc z rožco pa bo vtis čist drugačen.

a že vemo kaj je kupil? 🙂

http://avto.over.net/testi/dacia_sandero_stepway_dci90/ takega jaz vozim pa sem happy z njim. pa vem, je GRD, a poceni in dela!

Ej fikus, vidim, da zdrava pamet še ni izumrla! Se mi bolj zdi, da si MONek, kot pa MONa. Saj mi je jasno, da bo treba nekaj te juhe posrebat, samo čakam, da se pohladi. Za zdaj še ne vem, kako bom lahko gledala te obupne luči s črnimi žmigovci. Težko se bom sprijaznala, pasje težko … Mogoče bom zbalinala, da ga zamenjamo za rdečega – rdečega avta on nebi imel za živo glavo, meni so pa všeč. To bi že bil pozitiven korak.

Hvala tudi tebi, ker si se potrudila vživet! Moj mož je drugače super, samo včasih naredi kaj, kar ni tako super in kar nikakor ne morem razumet. Ni da se noče pogovarjat (napisala sem, da se noče KREGAT!), pogovarjala sva se tri ure, samo njemu je vse kul in pravi, da bo meni tudi, da razume, da me je razjezil in ko se mi bo jeza polegla, se bom navadila. Da bi me tudi drugače prepričal, a bi trajalo tri tedne, porabil bi vsak večer dve uri, akcija bi bila pa takrat že mimo, pa še bolj bi se mu zdelo, da vsak večer pogledava en film, kot da se samo pogovarjava o avtih. Bi se mu še nasmejala … če ne bi bil avto tako grozen, uf!

Uhhh, hvala za kompliment, kuhat res znam dobro! Vem pa, da fižola ne mara in mu ga ne dajem na krožnik![/quote]

Saj vem, da me imaš za otročjo, ampak mogoče pa bi poskusla s fižolom….en teden mu ga kuhaj pa mu ga baši na krožnik…če se bo začel usajat pa mu povej, da mu demonstriraš kako se ti počutiš, ker je on tebi vsilil nekaj česar ne maraš.

Pa ti boš fižol kuhala 1 teden, avto pa bo pr hiši 10 let…pa še 1000x dražji je od vsakiga fižola;)

🙂 Ne ne vemo in ne bomo vedeli! Ni ta – sem povedala, da je v redu znamka, se pa zelo strinjam, da tudi tvoj ni nek presežek lepote.
Pa ne mi zdaj poskušat vseh avtov po vrsti, dokler ne uganete! Ne povem, ker ni to bistvo problema. Pika.

🙂 Kakšne viseče rože, pa dovolj dolge, da bodo prekrile sprednje luči!

🙂 Ej “zlobnica”, ful mi je simpatična tvoja vztrajnost! Razumem, da je to tvoj slog. A s fižolom sem hotela povedat ravno nasprotno – da na tak način jaz NE DELUJEM.

oba pojdita v idrijo, polje ali kak drug zavod, ki se ukvarja, saj veste s čim, da vama naštelajo ventilčke. potem bosta verjetno sama našla rešitev za vajin problem….pardon….tvoj problem, ker tvoj mož misli, da je vse ok. ker tu na MONu rešitve ne boš našla

Meni daj ta nagravžno grd avto! Moj stari skoz crkava, pa ni denarja za drugega….

New Report

Close