Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek kupila bi kopalno kad-jo sprobati tako kot posteljo

kupila bi kopalno kad-jo sprobati tako kot posteljo

Kot že v naslovu sprašujem. Imamo tuš,jaz pa bi kupila še kopalno kad malo za razvajanje in sproščanje. Zdaj pa nastopi dilema, verjetno so kadi po obliki ene bolj udobne druge manj. Kako jo sprobati, naj se v trgovini kar uležem v njo, malo bi verjetno zgledalo čudno ( še nikogar nisem videla v trgovini, da bi ležal v kadi), pa tudi se bojim, da bodo prodajalci poklicali v Polje, naj pridejo po mene. Dajte kakšen predlog, res je ne želim kupit na oko, ampak vidim , da je drugače ne bom mogla sprobati, da pa vozim kadi iz trgovine domov in nazaj, da jih doma testiram pa se mi zdi prevelika zguba časa.

Pač vprašaš prodajalca, če lahko kad sprobaš. Sezuješ čevlje in se uležeš vanjo. Nič takšnega. Tudi drugi to počnejo.

Meni pa ni čudno. Sem videla že kako lezejo v prazne kadi in jacuzzije.

nova
Uredništvo priporoča

astrid 74 si me potolažila, jaz še sicer nisem nikogar videla, da bi ležal v kadi, ampak sem že možu rekla, da ne grem iz trgovine s kadjo, ne da bi jo sprobala. Sem tudi sama prišla na idejo, da najprej pokličem tgovca, da bo zraven , da ne bi kateri drugi že klical v kakšno umobolnico, da me odpeljejo 🙂

Tudi jaz bi se ulegla v kad, moj partner tudi. Saj ne moreš vedeti, če je udobna kar tako, od oka.

Nikoli še nisem videl koga, da bi ležal v trgovin v kopalni kadi. Prav butasto bi izgledalo. Pa saj vidiš kad, kaj ti ni jasno?? Kako boš potem ugotovila, če je to to, a ti bodo še vodo nalili not. Saj doma tudi ne boš ležala v suhi banji najbrž?!

V Kolpini trgovini v Metliki imajo razstavljene kadi in tudi že vodo v njih.
Vzemi kopalke sabo 😉
Mogoče si pa lahko tudi brez…. boš komu popestrila dan :)))

******** [i]Ne govoriš ničesar, o čemer je vredno govoriti, če s tem nikogar ne vznemiriš. (Galvin K.)[/i]

Ja, vem,da zgleda butasto, ampak jaz bom jo vseeno sprobala 🙂 Mislim, da dobiš malo občutek , če je udobna, tudi brez vode.

Midva sva jo sprobala v trgovini. Prej sva vprašala prodajalca, če lahko, potem pa čevlje dol in hop v kad 😉

nič ni butasto, ampak edino pametno, da se kad sproba!

Mi prodajamo zunanje jacuzzije in imamo v dveh vodo notri in vsak, ki ga kupi gre prej za kaksno urco sprobat ga.

New Report

Close