Najdi forum

Splash Forum Starševski čvek Kupio sam pištolj…

Kupio sam pištolj…

..od švercera na crno,da u tebi…..
A zna kdo to pesem nadaljevat?
Yepiiii!Prihaja noč,ki mi da moč!
Da zaspim:-((
Sp

Jaz ti jo znam zapeti…ob priliki…;))! In ko pade mrak…ti res ni kaj drugega za počet kot zaspat??? Ej, ej,ej…kaj pa ljubica pa ženka rečeta na to…da ninaš namesto da bi njiju opedenčkal…cmoka….sem malček poredna…in raje grem…pa-pa!

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

Če mi jo pa zapoješ v živo…to bo pa blizu …ne povem česa,sam lepo bo,slutim!
Sonček?Si že zašel,vsaj tu pri nas.Škoda.
Sp

Kupio sam pištolj, od švercara na crno, na tebe če rado, da potrošim zrno, zato nemoj da ideš mojom ulicom…

Bravo Spajdi!To sem hotel!Pa še nadaljuj,ker ta pesem mi je tako všeč,da verjet ne moreš!
Aje mogoče tudi MP od tega?
Hvala
Sp

Sp… pejt na tam maš vse kar je Yu in ex yu muske :)))

Jani,hvala!
Ampak baš sad rade godišnji,šta ja znam što,na njihovim sajtovima,pa u stvari nije moguče ovo.bla,bla,bla…
Saj se razumemo,kajne?Zato smo pa tu.
Sp

hudiča…. a čem poiskat in ti poslat na mail?

Pa daj!Moj mail ima široko srce….in ozka usta;-)
Sp

No ali sem ti lepo zapela???

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

Hvala Sonči!In ostali,da veste:Sonček tako lepo poje,da seže v srce!
Hvala,ker si moja prijateljica
Sp

“Za prijatelje si je treba čas uzet”…to ti pa zapojem naslednjič;))! Pa hvala prijatelj in eno cmoko za lep večer…pa uživaj v objemu ljubice ali pa žene…pa-pa

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

New Report

Close