Najdi forum

Splash Forum Starševski čvek KURAC !

KURAC !

tokrat najlepše želje in misli na Gorenjsko k muci !

…. ljubav je bol, anđele moj, ljubav ja zaista bol…..
…..ljubav je bol, anđele moj, ………………………………..
…..ljubav je istinska bol !!!!

Sam tolk, ane!

Mariči --------------------------------------------------------------- Danes sem kradla čas. Ne počutim se krive. Srečna sem, ker to še znam. (po R.Kerševanu)

Muca dons ni za ljubezen..je preveč hudega danes doživela..je samo še vreča polna žalosti in vsega hudega…

kO SMO PRIPRAVLJENI STOPITI V NEZNANO, V POLJE VSEH MOŽNOSTI, SE PREPUSTIMO USTVARJALNEMU DUHU, KI VODI PLES VESOLJA...

Se pravi je bilo spet sranje ):
Bemti , ma ti povem, ne bo vedno tako, ne bo..

nekdo mi je rekel ,zajček ko ti bo naredilo klik v glavi, bo konec..in tudi pri tebi bo tako….saj večno ne moreš polniti že polnega kozarca..
to si bom zapomnila dokler bom živa, te besede, tako resnične so..
muc, saj se bova pogovarjali…

Zakaj, kaj se je zgodilo, ej ti, vreča …… ???

Mariči --------------------------------------------------------------- Danes sem kradla čas. Ne počutim se krive. Srečna sem, ker to še znam. (po R.Kerševanu)

Ah , ja !

Lepo , zaljubljeno nocko vam !

Ajd, punci, zvrcnita se, pogovorita se, zajček,
muca te potrebuje. Vzemi si čas zanjo. Se
beriamo jutri, prav.

LAHKO NOČ OBEMA, NE, SE PARDONERAM,

LAHKO NOČ Č I S T O V S E M !

Grem gor, po stopnicah, počasi in ….. ….

Mariči --------------------------------------------------------------- Danes sem kradla čas. Ne počutim se krive. Srečna sem, ker to še znam. (po R.Kerševanu)

Aha!

Nočko marička..ma muca ima vas vse..vas nuca..hvala..vam vsem..sej sem oki…

kO SMO PRIPRAVLJENI STOPITI V NEZNANO, V POLJE VSEH MOŽNOSTI, SE PREPUSTIMO USTVARJALNEMU DUHU, KI VODI PLES VESOLJA...

a te zdajle pokličem ?

Naj zajček danes toplo pokrije Maričko, ji zrahlja povšterček, zapoje pesmico in zaželi najlepšo nočko.

Ni pene…sej sem kull….
hej ampak tist klik..a nisme jest pisala.heheheheheh a sva midve ene dve…..

kO SMO PRIPRAVLJENI STOPITI V NEZNANO, V POLJE VSEH MOŽNOSTI, SE PREPUSTIMO USTVARJALNEMU DUHU, KI VODI PLES VESOLJA...

MUUUUUUUUUUUUUUUUCCCCCCCCAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA!

Glavo gor in na desno ravnajs! Za svojo prihodnost z upanjem in vero v boljso bodocnost naprej in naprej!

V joku svojo bolecino muca na forumu potozi,
slavec, drobni slavec pa vesele krozi..

taksno je zivljenje!

Ljubezen je drugo sonce, ježek

potem te zvrcnem jutri popoldan.
Ja sva midve ene dve hahahah…

Razuuuuuuuumnmmmem..hihihihi jel levo krug…???
CMOKA ježek…a veš da te ma muca zelo rada aa?

kO SMO PRIPRAVLJENI STOPITI V NEZNANO, V POLJE VSEH MOŽNOSTI, SE PREPUSTIMO USTVARJALNEMU DUHU, KI VODI PLES VESOLJA...

Nioba..a greš ninkat?

kO SMO PRIPRAVLJENI STOPITI V NEZNANO, V POLJE VSEH MOŽNOSTI, SE PREPUSTIMO USTVARJALNEMU DUHU, KI VODI PLES VESOLJA...

Lahko noč!

Kam? že?

kO SMO PRIPRAVLJENI STOPITI V NEZNANO, V POLJE VSEH MOŽNOSTI, SE PREPUSTIMO USTVARJALNEMU DUHU, KI VODI PLES VESOLJA...

Ja, verjetno .

Me kar pobere , ko načnete
prelepe teme ………….

Nočko , muca .

Ohh pa ne no…..no ja..sej bom jaz tudi..NOČKO lepo polno zvezdic naj bo..pa vsaka naj ima eno željo,ki se ob jutranjem svitu uresniči…NOČKO NIOBA******

kO SMO PRIPRAVLJENI STOPITI V NEZNANO, V POLJE VSEH MOŽNOSTI, SE PREPUSTIMO USTVARJALNEMU DUHU, KI VODI PLES VESOLJA...

Van iz kruga! Pravac u bolji zivot!

sklizak je put! Drz se muca!

Ljubezen je drugo sonce, ježek

Budem ježek…
HVALA…..je besedica čist premala…
Tudi ti se mi drži…….
*****++++++*******

kO SMO PRIPRAVLJENI STOPITI V NEZNANO, V POLJE VSEH MOŽNOSTI, SE PREPUSTIMO USTVARJALNEMU DUHU, KI VODI PLES VESOLJA...

lahko in lepo noc utrujenemu zajcku! Pa tri nocke, taksne jezkove!

Ljubezen je drugo sonce, ježek

Hvala !

… tudi za lepe teme !

Soglasam z Maricino ugotovitvijo! Zajcek javi se muci, rabi tvojo pomoc!

Ce jezek pravilno razume Marici: “Grem gor, po stopnicah, počasi in ….. …. ” bo nocoj tam nekje na Idrijskem, ena burna noc..

Ljubezen je drugo sonce, ježek

New Report

Close