Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Kurbirček Lojzek !

Kurbirček Lojzek !

Tle, braća R’vati, mu rečejo rogonja.

Sem se pa cepal, ko so na Eurosport imeli oddajo o minulem fuzbal prvenstvu in kazali po eni tekmi Zagreb – navijače, le ti so bli pa pod milijon sončniki, zelenimi – LAŠKO :)))))))))))))))))))

Po celemu svetu je šlo, mater !

Aha… samo škoda, k je blo tam v ribarnici tako malo časa… je blo premalo, da bi se človek spomnil okusa tistega cvička :)))))

Jani bi tud še… cvička :)))))))

men pa nek ni jasno…a ne drži tisto bolj…ko pravijo joj doma imaš tako lepotico,ti se pa naokoli preganjaš z grdobami..pa kaj vidiš na njjih..domov pejdi..a ni tko?

kO SMO PRIPRAVLJENI STOPITI V NEZNANO, V POLJE VSEH MOŽNOSTI, SE PREPUSTIMO USTVARJALNEMU DUHU, KI VODI PLES VESOLJA...

Sej veš tisto – sosedova kobila je boljša.

Svet je poln malih sreč. Imeti moramo le oči zanje.

Zamenjat taksista, Brusko :)))))))))))))))

haha, u ribarnici :)))
Ja, tam smo se imeli najboljš…

no sej je blo nekje.. a ja ribja restavracija :)))))))))))))))))))))) šit :))))) No viš, pa sem te spet spomnil na ribo, ki ti jo je dolžna Lili

Jani tolk na hiter piše.. da je spet mal sfalu :)))))))))))

Imaš kak predlog, pameten ? :)))))))))))))))

Hja, z ženo bo treba v kako drugo kurbišče, ups, sem hotel reč, plesišče.

hihihi Ja tega ne vem..ampak sm že slišala

kO SMO PRIPRAVLJENI STOPITI V NEZNANO, V POLJE VSEH MOŽNOSTI, SE PREPUSTIMO USTVARJALNEMU DUHU, KI VODI PLES VESOLJA...

A se kdo spomni ime ?

Roko i Cicibela, al neki tacga ????? Help !

Za taksistko.

Svet je poln malih sreč. Imeti moramo le oči zanje.

Nimam pojma :)))))))
kdo je pa na ime mislu?

Ops!
Se javim!

te peljem mišoni .))))))))))))))))))

Sem takoj za. Počakaj me tam na vogalu.

Svet je poln malih sreč. Imeti moramo le oči zanje.

Evo ideja prava :))))))))

Jaz bi ene take dve ko v uni reklami za Philipshave, mmmmmm, njamsi….taskistke, mislim….edino, potem me malo skrbi za tarifo, oziroma kilometrino, ne vem kaj računajo v tem primeru. Urno postavko krat dva, valda.

Pojma nimam.. samo zdej ugotavljam, da je dobro da ni bila ribogojnica :))))) o ti ribice ti :))))))

Pr vsem skupi ja, pa res :)))) le kdo bi razmišljal še o imenu :))))

Men je boljš rogati, ker je malo bolj grenak :)))) Zato.. sem se izneveril domicilnemu proizvajalcu :))))

Naka.. mene je sam zanimal.. če sem že v planu ;))))))

JTLC zajček :))))

Ma mi ne rabmo ribogojnice, pri tolikih ribicah, kot jih imamo :))))))

Ma ja, prav imaš, kej češ tem interbrujevcem :)))))

ZTLC !

hehehehehe
ampak muca pa še vseen prisega na tisto domače kurbišče…a ni bolj fletno,pa pri roki..pa delaš kar češ?? A?Pa še lagat ni nč treba…al pa se kaj nazaj dajat!!!

kO SMO PRIPRAVLJENI STOPITI V NEZNANO, V POLJE VSEH MOŽNOSTI, SE PREPUSTIMO USTVARJALNEMU DUHU, KI VODI PLES VESOLJA...

New Report

Close