Najdi forum

Splash Forum Starševski čvek Kuzla v rit skače:-))))

Kuzla v rit skače:-))))

Ljubica mi je to izstrelila preden je nekam ušla!Ta je na nivoju Žverčinega počenega češplja!!! :-)))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))
Haaaaaaaaaaaaaa,haaaaaaaaaaaaaaaaaaa!
Sp

Heeeehheeeehheeeeeeeeee! Uživaš ti, Sprevržko… he he…
Kdaj prideš zopet v naše kraje… za kateri šank??

V petek od 11-ih naprej v LJ!prvo bom neki zobovje štemal(hočem reč zobarka),potem bom pa ves popoldan v BTC-ju in skoraj najljubši tam mi je Kratochwil!
Srčno upam,da se trofimo(kar je v petkih tam malo težko,resnici na ljubo)
Razbo!In še enkrat:pusti vojsko pri miru!!!
Jaz sem celo nor “ratal”,da se mi jo je uspelo izognit,no res,da je bila takrat še JNA;-)
Sp

Pri nas tudi tako pravimo…če ti čas uhaja…če te čas prehiteva…ti kar uživaj, kar daj, kako pa kaj sokol???

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

A je bil to izstrelek,ali sem samo tako občutil?
Sp

Izstrelek boš dobil ti kam drugam, lump nagajiv…pazi soookkoolll, skloni glave!!!

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

Še en rafal vame!Pa Sonči,ne uporabljaj dumdumk prosim!
Sp

Ali je lepo, ko te nekdo strelja???Cmoka, si kaj moj???

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

Saj sem prerešetan kot cedilo za solato!In kako naj cedilo rado vodo ima,če spolzi skozi luknje;-)?

sem tvoj in te čakam…hodim tuki po bledu in te iščem..same mlade frklje,minike…pa kak dišijo….

ma kje si…razen na nebu…daj spusti se malo dol n zemljo.boš videla….

lp

leta letijo - iščem stevardeso.....

Ne, ne, sem dobila kosarico, se spomnis in zato me sedajle ni ob tebi, pa ti je kaj žal, priznaj???

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

ja te bom še mal čakal in upal, da se prikažeš okoli jezerčka…..

daj no ne bodi taka…pa tak lepa vodica, pa otoček pa račke pa….samo še ti manjkaš…daj no…te čakam

lp

leta letijo - iščem stevardeso.....

Pazi, da ne bo kar naenkrat strbunk in te bom porinila v vodo…

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

ali ni to čar, da polzi skozi…

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

a tak divja si…….zanimivo………………..

leta letijo - iščem stevardeso.....

Saj to ti paše in še vse kaj drugega…je lepo v vodi, ves to???

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

Mene je pa tam enkrat tisti bel kondor al noj,kar plava na vodi,ne vem točno, v prst ugriznil!
Samo za intermezzo,dejta se naprej…
Sp

jest že…samo ti si malo že pozabila……

čakammmmmmmmmmmmmmmmm lubica,pridi…te bom učil po trebuščku plavat…..

lp

leta letijo - iščem stevardeso.....

Boš učil z obročki, rokavčki ali brez???

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

Ti Sonči brez vsega,se mi zdi?
Sp

Ja saj vem…on bi me rad utopil…

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

Kdo!????
jaz bi te rad samo nago videl,pol se pa zaradi mene tudi utopite;-)
Sp

Ja razo bi me utopil ne, saj drugega itak ne zna, aja, nago bi me rad videl, potem pa naj grem pod vodo, se bojim, da ce bi me res videl….me ne bi spustil pod vodo, kje pa!!!

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

Prevod prosim!nisem razumel!sem s kmetov doma…
Sp

Ja razo bi me verjetno utopil, ker mi obljublja, da me bo plavati učil…ti pa si me želiš videti nago in nato se baje lahko utopim, jaz pa ti odgovarjam, da ko bi me enkrat videl nago, me sigurno ne bi želel spustiti nazaj v vodo ali pod vodo, to je to!!!

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

New Report

Close