Najdi forum

Splash Forum Starševski čvek Kva dogaja???

Kva dogaja???

Pufetke ino pufetki ;))))) Evo, sem se zbudil šele po 14-i uri in me je kot v vrtinec potegnilo sem iz šukice :))) Kako ste!? Vas nimam sedajle še nič čas brati, bom jaz to delal ponoči in se režal kot prismunjenec ;)) ali pa bom žalosten, če je kateremu kaj hudo :(((
Ok, sedaj šibal bom na kosilo, potem popoldan pa na faks… mi boste tudi pomagali, če bom obupaval.. 🙂
Veste kaj me tako, spotoma zanima- me je ravno v glavo šinilo… pufetke ali greste spat v pižamci ali v kakšni haljici.. hi, hi, sem ze navihan ;)))) … ste mogoce najraje kar brez 🙂
Jep, fejst bodite in brenčite :))

Dogaja-dogaja, ogromno dogaja…..ampak ti vse preninaš, a veš to???Cvetko-medvedko… si pa nagajiv, samo da iz šukice prilezeš;))
Pa nič bati, saj veš da smo vsi za enega, eden za vse, ko bo kaj zaškripalo pa pokliči, tam iz faksa, samo, da ni ta faksek, kakšen čebelnjaček…;))
A kako ninamo, te še zanima, saj čutiš ne, ali ti moram posebej prišepniti, ti, ti nagajivko ti;)) , evo pa še eno mojo cmokico, za lep in pester dan, pa na svojo čebelco nikar ne pozabi;))!!!
pa-pa

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

Kaj je to pižamca … kaj je to haljica??? Odkar pomenem spim gola … Še ponoči da bi me vezale obleke … to pa ne …

No … razbojnik … dober tek … pa ne vseeno ne preveč laufat … in se beremo kaj … :)))))

Lp, Bgv

..................................................... Lp, Bgv (nč več incognito) (bugnavilea.mojforum.si)

Čauči…. ;))))))))))))))))))))))))))

Cmokca :************************

Pa hvala, čebelko!

New Report

Close