Najdi forum

Splash Forum Starševski čvek Kva j’dej mafija… je kaj..

Kva j’dej mafija… je kaj..

…novega, moogoce kake posebnosti ;))
Jaz vam lahko povem samo to, da je pri nas snega Too much… cca 25 cm, za zihh, smo ga ze tko pluzli… Pa v ponedeljek mi je doma modem razcefukal ;(( ko je bla tista nevihta… mislem ej… a je kdo tukaj??? Halooooooo saluuut!!! 😉

Mam pa res “zegn”, nikol ne morem z nobenmu- no poklepetat :((((
Cmoka vseeno :* ga vam potalam …sem pa kar malo žalosten :((

ker nobenega prej ni bilo,pa ti sedaj pošiljam enega lubija,pa saj je vseeno kdaj boš to prebral…..Mater da mate snegeja,mi ga (aleluja) nima

Lupčka na smrčka :))))))))) Ne glej nazaj in ne obremenjuj se s stvarmi,ki jih ne moreš popraviti!!!! Osredotoči se na stvari,ki jih lahko nadzoruješ!!!

ker nobenega prej ni bilo,pa ti sedaj pošiljam enega lubija,pa saj je vseeno kdaj boš to prebral…..Mater da mate snegeja,mi ga (aleluja) nima

Lupčka na smrčka :))))))))) Ne glej nazaj in ne obremenjuj se s stvarmi,ki jih ne moreš popraviti!!!! Osredotoči se na stvari,ki jih lahko nadzoruješ!!!

Oba na raport!
Sp

Medek, nič žalosten…tudi če me ni tukaj, sem ob tebi, veš to…na cmoko in nič žalosti in pika!!!;))

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

New Report

Close