Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek kvaliteta peugeot vprašljivo

kvaliteta peugeot vprašljivo

Razočaran totalno nad A4. Zamašil se je lovilec trdih delcev in poškodoval se je turbinski polnilnik. Popravilo me bo stalo cca. 3.700 Eur. Toliko o audijih.

Imam pežojčka 207 – pač je bila priložnost, da ga dokaj ugodno dobim od sorodnika (starega korejca je pač bilo treba menjat, ker je pač oddelal svoje). Sicer ga ne bi nikoli kupila. Pač mehek (kot večina francoskih avtov) in na pogled lep, ampak to je pa tudi vse od dobrega.Aja, pa ker je res nizek, smo pred kratkim, ko je bilo toliko snega, tudi plužili po ljubljanskih ulicah:-( Avto je bolj za gledat, sicer pa tisti senzorji (jap, teh pa je kar nekaj) delajo kar malo po svoje. Pa če je vroče in je avto na soncu (armaturna plošča), se prižiga lučka za airbag, žarnice crkujejo itak nonstop (še dobro,d a sem član AMZS, da zastonj menjajo, ker se meni ne da več). Hm, sicer kakšnih res velikih problemov še ni bilo, je pa cel kup takšnih “malenkosti” – kakšna plastika odleti, ročaj npr,… Skratka – ni neka kvaliteta od avta in če prištejem še dokaj konkretno porabo pri precej švoh mašini, ga ne bi nikoli več kupila!
Drugače pa ima kolega golfa, starega slabo leto, pa je tudi tam kar nekaj takšnih malenkosti (tudi senzorji, pa plastika odlomljena), ki jih pri das auto ne pričakuješ ravno! 🙂 Da pa pri kakšnem Polotu (novejšem seveda) luči tudi kar naprejcrkavajo, pa menda tudi ni novost.
Eh, v glavnem – ne vem, kaj bi sicer kupila, ker imaš pri vseh neke pomanjkljivosti.

New Report

Close