Najdi forum

Splash Forum Starševski čvek Kwa dej sosedje….

Kwa dej sosedje….

Ma kje ste? Tišina a se vsi stiskate al kaj?

Kukuc…

kO SMO PRIPRAVLJENI STOPITI V NEZNANO, V POLJE VSEH MOŽNOSTI, SE PREPUSTIMO USTVARJALNEMU DUHU, KI VODI PLES VESOLJA...

…. ja prav dolgčas je, a ne… …tudi pri vas ne duha ne sluha….
Zdaj pa že sumim, da se vse samo še privat “nočkajo”…
Hmmm, no jaz vam javno voščim LAHKO NOČ!!
Pridni bodte!!

Jaz se jebem z enim webcamom,k sem ga danes kupil!In mislim,da ga bom vsak hip skozi okno zabrisal!
Sp

Pa ne se spolno izživljat nad njim….če ga boš zagnal čez okno pa povej kje in kdaj,,,,ga pridem ulovit!

Hahah dej ga vklopi,da vidimo kako kaže.)))))

kO SMO PRIPRAVLJENI STOPITI V NEZNANO, V POLJE VSEH MOŽNOSTI, SE PREPUSTIMO USTVARJALNEMU DUHU, KI VODI PLES VESOLJA...

Proradio!Juhu!kako sem vesel!
Vendar moraš baje biti tudi ti povezana z mano(s kamero seveda),da se lahko pogovarjava tudi video…?
Sp

Najnovejša vest!Stvar funkcionira in je v fazi preizkušanja!
Sp

jest te lahko samo gledam

kO SMO PRIPRAVLJENI STOPITI V NEZNANO, V POLJE VSEH MOŽNOSTI, SE PREPUSTIMO USTVARJALNEMU DUHU, KI VODI PLES VESOLJA...

Oba,al pa nič!Da sem samo opazovan,ni v moji naturi!
Sp

Kaj si že vstal ali se le nisi še usedu ;))

Ma ne morem spat,me pritisk v glavi daje..
Sp

O mucica, tebe pa že dolgo ni bilo naokoli…si pekla piskotke za zajca???

Lep vikend draga moja in obljubim, da se pridem kaj “posončkat” v vašo gmajnico…pa pozdravi prijateljčke;)!

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

OJla ja pridem malo na okli sme in tja…ja rada pridem semle k vam..Jep piškote pečem pe pečem..pa ji tresem pa potresam s cukerčkom..sej veš sem zmeraj prikloplena na muve on..heheh:) Nikoli ne veš kdaj bo….
Jep le pridi pridi..ti in ostali tudi k nam malce v naše gmajno..Smo zmeraj veseli kogarkoli..vas pa še posebej!
Lupčka in lep dan…muca je še v pižaami…hehehehh

kO SMO PRIPRAVLJENI STOPITI V NEZNANO, V POLJE VSEH MOŽNOSTI, SE PREPUSTIMO USTVARJALNEMU DUHU, KI VODI PLES VESOLJA...

Če pa ponoči razsajaš!
Sp

Hej soseda,kaj dogaja na vašem “bregu????Pr nas vse šima,zvončki rastejo,kava se pije in bedarije se kvasijo…hi hi hi
Pa sem navihana….

Lupčka na smrčka :))))))))) Ne glej nazaj in ne obremenjuj se s stvarmi,ki jih ne moreš popraviti!!!! Osredotoči se na stvari,ki jih lahko nadzoruješ!!!

New Report

Close