Najdi forum

Splash Forum Starševski čvek Kwa’j zdej….

Kwa’j zdej….

telovadba ja… mora bit ja :)))) čeprav, jest glih da bi mel navado se odločiti pa it telovaditi.. ne to ne.. mam pa telovadbo zdej pozim na smučanju, ker mulec smuča… pa pri sankanju ker tavelki sanka in je blo letošnjo zimo telovadbe čez glavo in čez 🙂 Poleti pa je telovadba… fuzbal pa košarka :)))

nikol pa tisto.. lezi pa delat sklekove pa tko :)))

ja in za vikend, ziher nardim kej za svojo dušo, če ne drugega pa… se naspat, ker drug teden čakajo mali žepni priročniki in izpit računovodstava čez 14 dni 🙂 Vuau.. kolk napisal :))

Fajn mej SončeK tud ti, pa … mej isto nalogo kot jest :)))

Čau

naak nej še nej še tma:)))))

Cmoka SeVeKomu ne de

ma se diiiiila da bu tma se diiiiiiiiila :)))))))))))))

ojla severnica :)))

ufffffff piz.arija jest morm letet
pa kumi sem mal na okus pršla v gmajni… doniš
drži drži kuko čas leti če je kje luštno ne de

prpopam enga vornih Cmoka Mojmu SeVeRnjaku:))))))))))))))))))))))))

P.S. ene stvari se nkol ne spreminjo ne de:)

fajn let pa pazi da se ne sname :))) ku sneta skira ne de :))))

bog kljuka !
moraš pa priznat , da je res prava ……uff

. upsss, kaj vidim, heheheheehe

ja seveda :))) že tko vroč ambient, bi nardila še bolj vroč 🙂

živjo prjatu!!!!

Ja Jani…telovadba moja… je nekako taka kot tvoja…otroci zahtevajo svoje.
In lepo je noreti z njimi…le da si sama vseeno še vzamem malo telovadbe samo zase…zjutraj ko je še takaaaa tišina in tistih pet minut pri odprtem oknu požene kri po žilah.

Ja lepo je spati…če ti otroci to pustijo…meni žal ne, pa držim pesti…da bo tebi res to uspelo, vsaj ta vikend. In seveda vsi členki mojih rok čez 14 dni..bodo bedeli…ker bo soncek tolk pesti držal…da bo Jani le naredil in vse znal tam okoli številkic…no računovodstva! Do takrat pa naj ti bo učenje tvoje veselje.
Ja Soncek že šiba…delat za svojo dušo…. in druge moje duše…še malo in bo narava… božala me…kar tja do večera.

Ppšššššššššššššššš…kar ninaj še naprej…te ne bom več motila, že hitim ven iz vaše gmajnice;))!

p.s. Vsem ostalim “gmajnarčkom” pa želim tudi lep vikend in vsakemu eno cmoko na lička…tako sosedsko-prijateljsko…da vam bom še topleje pri srcku.

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

Oj SONČEKKKK:::LUPČKA TUD TEBI::::PA še pridi..le pridi..kolk te je lepo brat!:)))

kO SMO PRIPRAVLJENI STOPITI V NEZNANO, V POLJE VSEH MOŽNOSTI, SE PREPUSTIMO USTVARJALNEMU DUHU, KI VODI PLES VESOLJA...

sonček, viš v trenutku ko si to pisala, sem jest že neki delu za svojo dušo…. s familijo smo bli žena jutranjem sončku in .. smo se ravnokar vrnili domov :)))) Evo, ubogal in delal nekaj za svojo dušo :)))) pa za dušo mojih najbližjih 🙂

tud tebi lep dan še naprej in se bereva enkrat :))

živjo muca :)))

Tudi jaz pokorno javljam in lahko rečem kar hvala enako…bili zunaj , se razvajali na soncku vsi tuto kompleto. In ravnokar no malo prej…prisli notri, ker nam je pa vetercek postal že kar malo prevec nadležen. In ne vem …sedaj sem si pa zaželela eno dobro kremšnito in evo to bo pa naslednja naloga za mojo dušo. Se mi že cedijo sline mnjam…šibam papat.
No pa uživajva še naprej…;))!

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

:)))))))))))) kremšnite.. kadar slišim kremšnita… se spomnim na Bled in na ženo, k me skos, vsako nedeljo hoče spraviti na Bled na kremšnite :))))))))))

no.. zdej bomo počas šli ležeče uživat, zjutraj pa za.. dušo in blagor vseh.. spet na frišn zrak.. na smučišče :))) pa n’č namo smučal… eh :)))

Ja res je Bled povezan z kremsnitami…tudi mene takoj na to spomni…in naj te tvoja draga končno že enkrat res spravi na Bled, naj bo pa nekaj samo za njeno dušo;))…tudi to je včasih potrebno!

Ampak naj pa ti prišepnem, da jaz tistih kremšnit ne maram, niso mi dobre, jaz obožujem tiste, ki jih sama naredim in včeraj je že bilo tako.

Upam, da si lepo ninal…in zakaj nič smučat…pa tako paše…ko sije sonce in si tam nekje nad 1800m, vse okoli tebe sneg in poletis kot ptica…joj sedaj si me pa spomnil na smučanje, ki ga tako obožujem…ja bo treba letos še malo smučat predno gremo v tople kraje…

Cmoka, pa uživajte vsi!

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

New Report

Close