Najdi forum

Splash Forum Sex v mestu Lahko ljubis..vec kot enega..

Lahko ljubis..vec kot enega..

Ponavadi ljubimo enega..eno…pa vem ,da se dogaja..da trdijo..da lahko ljubijo oba..obe..ali celo vec..oseb hkrati…kaj imate v mislih vsi taki, ki to trdite..
Je res..da poleg zene ..lahko ljubis se ljubico..ali je to vse le farsa…ali imas zeno le se rad in ljubico ljubis…

Moje mnenje je, da lahko ljubim le enega..rada imam pa veliko…ljudi in stvari…ampak nikoli ne reci nikoli..zato bom raje tiho…

Seveda pa je tu ze beseda ljubim te..za nekoga to..za drugega to..na moskem forumu so moski razlagali..kar nekaj jih je bilo..da ko recejo nekomu..”Ljubim te”..je to za njih v prevodu..dej mi ***…se pravi le seks…zalostno..upam..da se le zezajo.

No, midva z možem sva že tako dolgo skupaj, da za naju dva lahko rečem, da se ljubiva in to velja ekskluzivno za naju. Ni pa rečeno, da bo vedno tako, čeprav upam na najboljše. Tudi na to temo se pogovarjava kdaj, se zavedava, da je življenje nepredvidljivo. Če pride do tega bova poskusila biti čimbolj poštena, čeprav, ne vem, če je to možno. Večkrat si pa mislim in rečem, to, kar imava že 10 let in več, je tako lepo. Tudi če se jutri konča, to bo ostalo za vedno, ne bom mogla izbrisati iz spomina.

Ja, zame je ljubiti eno, zaljubljen biti pa drugo. Zato se mi tud to dogaja, ko mi je neka ženska neimerno všeč, pa čeprav vem, da je moja tista prava, tako da ljubiti ne bi mogel nobene več! Grem na kufe

ljubim, ljubiš, ljubi – kaj ta beseda pravzaprav pomeni? je to ščemenje, je bo bolečina v prsih ko na nekoga pomisliš, ko si želiš da te zdrobi v svojem objemu? ne vem, če ni to samo zaljubljenost, ki preide v imeti rad. Pikica, zdaj smi pa dala mislit. Verjetno zame velja, da imam lahko rada, sem lahko noro zaljubljena, kar vse sem že doživela, ljubiti pa še nisem začela -ali pač – mogoče ljubim zdaj

No, ne vem če je za pravit in pogrevat… Enkrat pri 20tih sem imela jako krizo. 2. letnik faksa, vsi srečni, ker smo prilezli v 2. letnik, najpametnejši in najboljši na svetu, skratka – saj veste kaj mislim. In me je en sošolec zmešal, pa zato, ker sem se mu pustila zmešat. Fant (sedanji mož) je opazil, da ni vse OK, ampak me je nekaj časa samo gledal, jaz sem pa jadrala stran. Če bi mi takrat naredil sceno, ne vem, če bi bila danes z njim ali sploh s kom poročena…
Ko je videl, da me ne spusti, kar me nosi, mi je lepo prijazno, v pogovoru, brez scen, vpitja, groženj…, povedal, kaj čuti, da me ima še vedno rad, ampak, da se bom morala odločit…
To je bil en tak trenutek, ko se mi je vse hkrati zavrtelo po glavi in potem… sem ga pogledala in pomislila na svoje življenje brez njega in sem zajokala in se zagnusila sama sebi in oni tip se mi je zagnusil… Skratka frustracija vseh frustracij. Šele potem, ko sem bila sposobna mislit z jasno glavo, sem spoznala, kakšna koka sem, zaradi par lepih besed, sem postavila vse na kocko. Takrat sem spoznala, da je on, moj fant, tisto kar hočem in da ga bom poročila, če bo le hotel. Na srečo je:))
So pa tudi drugačne zgodbe…

Ista izkušnja.
Isto mnenje.

Ampak rada, rada pa imam res
še veliko predstavnikov nasprotnega
spola. Kako tudi ne, ko pa so tako
fajn! :=))))

Vsaj v uteho mi reč al sm tud jaz med njimi, čeprav nerad delim

Jasno samo po sebi, da ja.
Fant, samozavest v roke! :=)

Ja, ljubiš samo enkrat.
Pri drugih pa čutiš le vznemirljivost in drugačnost.

Težko si predstavljam, da ljubiš več ljudi hkrati še posebej še si deliš življenje in posteljo z isto osebo že 16 let (beri iz SŠ) tako kot jaz. Skupaj sva odraščala in odkrila sebe in drug drugega. V bistvu sploh ne veš…kako je če drugega ni……Verjetno res lahko ljubiš samo eno osebo.
Vendar nikoli ne reci nikoli…kot praviš.
Človek pride v skušnjavo, ko sreča nekoga, ki v njem prebudi tisti poseben občutek, ki ne vem kako bi ga opisal. Nekaj te vleče, pa veš da ne smeš, ker veš da ni prav in ni fer. Tako kot praviš, rad lahko imaš več ljudi, ljubit pa jih verjetno ne moreš, ljubezen zahteva celega človeka.
Sicer pa je nekoč nekdo rekel, da je življenje vse tisto, kar se ti je zgodilo med tem, ko si načrtoval nekaj drugega.
Zakaj ?!

Pa pejmo po vrsti..kaj je naprej..kokos ali jajce..ma zezam se..ej..

najprej se zgledas..in ce se povohas..ce je vse..kemija in tko dalje..kaj pol sledi..se zaljubis…si nor..vidis travo rast…in pol..ljubis….in pol ko se med polize..ko zaljubljenost mine..je realna slika..pol pa ljubis ali imas rad..ali je navada…ali gre narazen..je to to..???

No lahko pa se ze pri zaljubljenosti neha..in spet odvisno od casa..kolk časa rabmo da neki traja..ma zacaran krog je tole vam rečm..ni mu konca ne kraja;)..mene je pa le zanimal ali lahko ljubiš dva hkrati..ali se clo vec…zdaj sm pa iz tega nardila cel roman,)…zmedo..haha

Sam to sm hotu! U, samozavest je še zmiraj, moram se pa skoz potrjevat

Dva, tri naenkrat – NE. ko ščemi, ščemi samo za enega. Ko ne ščemi več, je prostor za drugega.Ampak, to je na nekaj let, ne na kratka obdobja (do sedaj 4x). Vmes prebolevam. Vmes jih imam pa lahko kar nekaj rada, so mi simpatični, ampak ne ščemi. No, razen ko prebiram tole, takrat pa ščemi, predstave so hude,……

Kako šele mene ščemi, ko te berem!

V bistvu je vprašanje kaj naj bi pomenilo “ljubiti”…!? Imeti rad, spoštovati, gojiti partnerski odnos ali zgolj le “kemija”?

Jaz mislim, da se kemija lahko pojavi kolikorkrat kdo hoče! Hormoni zavrejo, pa čeprav je stalni partner zraven. Po mojem je to doživel že vsak kdaj! Marsikdo pa ob tem ne pomisli, da se bodo hormoni tudi tako kot so zavreli, tudi ohladili. Če bi se tega zavedali, bi to precej lažje prenesli in tudi prebrodili in nebi zapadali v travme zarad tega. Partner takega bi se moral tega zavedati in mu pomagati problem lažje prebroditi!

In, ko enkrat to daš skozi, se šele zavedaš kaj imaš! 😉

To ni zmeda, to je večno vprašanje !?
Razen za tiste, ki jim je vedno vse jasno….sej vemo kateri so to…..

ja… v bistvu se strinjam s tabo; ko zares ljubiš, takrat naj bo to z vsem srcem, verjetno takrat ni prostora za druge…

res pa je vprašanje, kako dologo to pri kom traja… in seveda spet okoli fantazij… je potem dovoljeno seksat v troje, če ljubiš le enega? (mislim dovoljeno glede samega sebe in odnosa do svoje vesti… in do svojega partnerja seveda) Zame večno vprašanje, na katerega ne vidim odgovora.

veš, jest mislim, da resnično z vso bitjo lahko res intenzivno ljubiš samo eno osebo hkrati. vmes se lahko zgodi, da se zatrapaš v drugo osebo, ampak ne moreš enako intenzivno čutiti do obeh. zatrapaš se ponavadi, kadar tista ljubezen med tabo in tvojim malo razpoka, ko se pojavi neka drobna razpokica (mogoče zanjo sploh ne veš, dokler dobro ne pomisliš), jo zapolniš z nekimi novimi občutki, ki ti jih vzbudi druga oseba. misliš, da si zaljubljen. takrat si lahko srečen, če imaš toliko jajc, da ne ukrepaš in si daš malo časa. po tem času ugotoviš, da lahko ljbiš le eno osebo in to je tista oseba s katero vez je malce napokala. razpokico zalimaš, če se da in vsemu stvrastvu se zahvališ za nestorjeno “napako”… eh mau sem zašla. ampak bistvo mojega razmišljanja pa najdeš v prvem delu moje filozofske dezertacije…

Menda se bodo tudi večna vprašanja enkrat razrešila:))
Sicer oguljen pregovor pravi, da je v ljubezni in vojni vse dovoljeno, jaz ne strinjam povsem, mislim bolj v smislu, da je dovoljeno vse, kar obema paše, da se eden ali drugi ne čuti odrinjenega, ponižanega. Fajn je, če so te meje pri obeh približno enake, če ne, se mora eden prilagoditi – tisti, ki bi šel dlje, po mojem…
res pa je pri seksu v troje ali več kar riziko čustvenih vezi, kaj če ti postane tretji (ali četrti) ljubši od prvega?
sem si premislila: večna vprašanja ostajajo.
Pa lepo pozdravljen -mm, sem te že pogrešala…:))

he he he… lepo slišat, da me kdo pogreša ;-)))

ja, itak… ta nevarnost, da se partnerju ta tretja oz. tretji bolj vsede je vedno prisotna… hec je celo v tem, da se dejansko lahk zgodi, da en sili v tri, pol ga pa drugi s tretjim zapusti… U mater, še rima se :-))))

nekaj takega, kot je ena pisalao swinger klubu, v katerega je silil tastari, tamlada pa ni hotla it… no, zgodba se je po prvem obisku obrnila, ko sta ugotovila, da so tam predvsem stare babe (očitno starejše od dotične) in razmeroma mladi dedci (očitno mlajši od dotičnega)

o -mm..izgubljena duša moja..lepo te je brat..;)

-mm – kje si ljubil do sedaj?

he he he… malo prišu pozdravit, preden pičim domov

piči ti rajš..sej veš kaj;)

he he he… ja, bi piču ktero ja… pa ni kandidatke..

A bi ti??? (:-P)

New Report

Close