Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Lahko noč od Kokoši

Lahko noč od Kokoši

Zdaj sem butlje čisto sesul. Zdaj grem pa spat. 😑

Moja bivša multivzdevek zalezovalka, ki zdaj napada REDNO pa sploh spati ne bo mogla.

Kokodajs, zasluženo, ampak ni mi pa jasno, kako ti je uspelo te dni tipkati, odkar si se vrnil iz morja, sede zagotovo ne.

baboon ass | Meme Generator

Imajo to svinjski loj ali s čim to spodaj Hrvati mažejo, da ne peče? 🙂

MATIAS vse o tebi sem že napisal v temi “ALI SO DOMAČE ŽIVALI ŽE VIDELE VAŠO VULVO?”.

 

Odgovor na objavo uporabnika
Kokoši 👾👾👾👾👾👾👾, 30.06.2022 ob 22:11

Odgovor na objavo uporabnika
Včasih, 30.06.2022 ob 15:23

Odgovor na objavo uporabnika
matias, 29.06.2022 ob 22:15

Odgovor na objavo uporabnika
Vadžajna zoo, 29.06.2022 ob 21:38

Ko imate doma kužke, mucke, hrčke, ptičke ali pa kravce in ovčke in pujske v staji, recimo, in ste si v kopalici nanašale mazilo proti vaginitisu ali ste si jo izpirale s sredstvom proti glivicam ali pa preprosto ko ste si jo žlajfale, a so kdaj vaše domače živali uletele not in videle vašo vulvo?

So kaj debelo gledale? So zbežale stran?

Še nisi slišal za damske kužke? Menda z medom najbolje namazat.

Content in a Cottage: Dog with tongue in peanut butter jar . . .

Nisi bil tok ubogi.

Ah MATIAS(matjazko) je vedno bil tako ubogi. Tip je bil samo s prostitutko in nikoli z nobeno drugo žensko in je prekriti perverznež.

Boš rekla, da nisi nikoli opazila njegovega šovinizma proti ženskam? Čeprav se skriva za krinko racionalnosti mu včasih udarijo ven njegove frustracije.

 

nova
Uredništvo priporoča

Goodnight Kokoši 🙂 jst še mal vedrim.. počasi sem pršla na svoj klasičen ritem Okol 2h spat in okol 12h vstat 🙂 I’m back 😀

Zdjle k se je shladilo sem prov zaživela.. muke ta vročina. Lačna tud nisem. Nobene večerje nič. Prokleta sopara in poletje.. 🙁

REDNA,

ja ta sopara je najhujša. Vročina še gre, ampak sopara te pa res utrudi.

Ha js pa ritma sploh nimam.

No zdaj pa grem, oziroma prej bom še malo na dvorišče na zrak stopil, zdaj ko je hladneje.

Kokodajs,  a nisi ti nekaj v kulinariki delal? Higiena je zelo pomembna. Upam, da po “serijskih nastopih telesovanja” z vsem živim, dobro umiješ zobe in namiliš roke, da za nohti ne ostane kaj črnega oziroma rjavega!  🙁 Kokoš, sem pa prepričan, da imaš poseben talent, ko je treba zamesiti in razvleči testo za pico, ti gre to z lahkoto od rok, kajne, ko prste vtikaš notri? 😀

Odgovor na objavo uporabnika
matias, 02.07.2022 ob 00:33

Kokodajs,  a nisi ti nekaj v kulinariki delal? Higiena je zelo pomembna. Upam, da po “serijskih nastopih telesovanja” z vsem živim, dobro umiješ zobe in namiliš roke, da za nohti ne ostane kaj črnega oziroma rjavega!  🙁 Kokoš, sem pa prepričan, da imaš poseben talent, ko je treba zamesiti in razvleči testo za pico, ti gre to z lahkoto od rok, kajne, ko prste vtikaš notri? 😀

Prav je napisala ta, ki je napisala, da včasih nisi bil tako ubogi.

Odgovor na objavo uporabnika
Hmmm454, 02.07.2022 ob 00:41

Prav je napisala ta, ki je napisala, da včasih nisi bil tako ubogi.

A ne? Čist preseže dno vsakič znova. Ta zajedljivost in togota sta očitno njegov krik.

 

Odgovor na objavo uporabnika
Kokoši 👾👾👾👾👾👾👾, 02.07.2022 ob 00:32

REDNA,

ja ta sopara je najhujša. Vročina še gre, ampak sopara te pa res utrudi.

Ha js pa ritma sploh nimam.

No zdaj pa grem, oziroma prej bom še malo na dvorišče na zrak stopil, zdaj ko je hladneje.

ja res je. Ampak spim pa te dni tok dobr uff. Ko bebica. Tisti res pravi okrepčilni spanec k si crknjen,prov utrujen,izčrpan. 💗

Dobro jutro narode crne gore. Uz jutranju kafu i malo muzike… 🤣

.https://www.youtube.com/watch?v=8tHCKUbOW1Y

REDNA,

lepo, lepo. Upam, da imaš v spalnici bolj hladno. Si napisala, da je v kleti. Upam, da to deluje malo kot izolacija pred vročino?

Odgovor na objavo uporabnika
Ta ki je napisala, 02.07.2022 ob 00:55

A ne? Čist preseže dno vsakič znova. Ta zajedljivost in togota sta očitno njegov krik.

 

😄

Ja to sem opazil jaz že dolgo časa nazaj. In tudi vem zakaj je tak. Sem mu to jasno napisal.

In zdaj se stalno z menoj ukvarja. Prav sovraži me iz dna srca. Cele dneve bi se prepiral z menoj. 😄

Odgovor na objavo uporabnika
Kokoši 👾👾👾👾👾👾👾, 02.07.2022 ob 07:52

😄

Ja to sem opazil jaz že dolgo časa nazaj. In tudi vem zakaj je tak. Sem mu to jasno napisal.

In zdaj se stalno z menoj ukvarja. Prav sovraži me iz dna srca. Cele dneve bi se prepiral z menoj. 😄

    Ma ne, on sovraži sebe, ker ne more/želi sprejeti dela sebe na katerega ga ti opominjaš. Za enkrat to ni niti približno se  ozavestil ker ce bi bi bil tiho in skrival 😆. Do sprejetja in ukrepanja bi pa morda potreboval tisti 3urni pogovor s tabo😉🙃😄

New Report

Close