Najdi forum

Splash Forum Starševski čvek lahko noc Tjavendan

lahko noc Tjavendan

Ker visim na modemu, ki po zaslugi telekoma lahko izkoristi le pol svoje delovne hitrosti, pac ne morem normalno odpreti Janijeve teme, na kateri ste nocoj spet izkazali svojo virtualno vitalnost. Ostane mi, da vsem zazelim mirno in lahko noc, posebej pa nasemu zajcku, ki trenutno od vseh nas najbolj potrebuje pravega pocitka in miru…

Ljubezen je drugo sonce, ježek

Po tako plodnem večeru, ki so ga prikazale naše punce, si ne morem kaj, da ne bi rekel… vsaka jim čast! Dobro jutro puncam in en vesel in lep ponedeljek. Naj bo to .. najlepši dan v tednu… za vse vas!

Jani

Dobro jutro še enkrat obema, ježek, ti bi moral
zapisati “dobro jutro”, nisi videl, da ti je ura naredila
00:01, ko si zapisal lahko noč ??
Ali pa oboje – lahko noč in dobro jutro!

Mariči --------------------------------------------------------------- Danes sem kradla čas. Ne počutim se krive. Srečna sem, ker to še znam. (po R.Kerševanu)

Tiho,tiho se prebuja dan,
z novimi je sanjami obdan …

Dobro jutro Marija , dobro jutro Jani
(((((((((((((::))))))))))))

Miren dan

he danes nekam čudne asociacije dobivam…pesmi seveda se mi podijo po glavi,ko prebiram tele vaše poste,me ob prvi vaši napisani besedi takoj zajame melodija pesmi…Za vsakega novega pesem..hm zanimivo….

Muca gre stavt,da še ne sanja in da je vse to res…..*******

kO SMO PRIPRAVLJENI STOPITI V NEZNANO, V POLJE VSEH MOŽNOSTI, SE PREPUSTIMO USTVARJALNEMU DUHU, KI VODI PLES VESOLJA...

Dobro jutro nioba in pazi…. da ne nazebeš :)))))

muca…. :)))) veliko veselih pesmi in dobro jutro 🙂

:))))))))))))))))))))))))))))))))***************

kO SMO PRIPRAVLJENI STOPITI V NEZNANO, V POLJE VSEH MOŽNOSTI, SE PREPUSTIMO USTVARJALNEMU DUHU, KI VODI PLES VESOLJA...

Hahahaha , Jani ….
Res me samo nazeba to jesen ,
bo treba malo več ocvirkov jest , mislem …

Pri študiju ti želim lahke teme
in veliko sreče pri izpitih .
Mislim , da si si izbral eno
težko smer … Srečno

:)))))))))

Glede jeseni.. ziher te bo kaj pogrelo… če ne… muška osoba :)))) pa peč, tko da se ni bati za tvojo nazeblost, da bo ostala….

Hvala za lepe želje in naj se ti besede pozlatile… glede izpitov. Lahko pa rečem, da je po 15 letih izven šolskih klopi, vsak faks težek :))) Ker pa mamo volje (vsaj za začetek ;))) ogromno… tud tuki ne bi smelo bit prevelikega problema :))))

Jani je prvošolček :)))))))))))))

In dobro jutro vsem !

New Report

Close