Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek lajkanje na fb

lajkanje na fb

Zadnje čase opažam, da mi nihče ne lajka ( ne da bi me to motilo), prej sem miela  tega obromno. Sem kaj nevede izključila? Možno je, da sem in tja nekdo ne bi več lajkal, a da čisto nihče ne, je pa čudno. Saj pravim, samo dejstvo me ne moti. Rada bi le vedela, kaj je narobe. Sem in tja objavim kaj, za kar bi želela nek komentar (lajk npr.)Masovno lajkanje mi gre na živce.

A na fb? Tega skor nihce vec ne uporablja, pojdi na ig, story,..

Odgovor na objavo uporabnika
Fb is ded, 30.11.2021 ob 08:25

A na fb? Tega skor nihce vec ne uporablja, pojdi na ig, story,..

 

Vprašanje ni bilo, kam naj gre, ampak, kaj bi bilo narobe, če bi kdo vedel.

 

Če koga od teh fb prijateljev osebno poznaš, vprašaj, če je pri njem tudi tako. Malo je čudno, ja.

 

poglej kdo vidi objavo. da je nimaš zaklenjene da samo ti vidiš

tudi mene moti, da ljudje ne odgovarjajo na postavljeno vprašanje. Drugače pa odgovora ne vem, ker ne uporabljam Meto.

    Jebo vas fb. Seveda si lačna pozornosti. Pokaži rit, če imaš seveda kaj za pokazat, pa boš videla pol, če ti kdo lajka.

Eno so nastavitve zasebnosti, ki jih preveri. Lahko si nastavila omejitev prikazovanja vsem, razen posameznikom. Kolešček ob objavi… na računalniku. ALi pa tri pikice desno.

Drugo je pa dejstvo, da firma namenoma spreminja algoritem prikazov osebam, da ni newsfeed preveč enoličen. Načeloma ga “izboljšujejo” in če je kdo tvoje objave označil kot spam oz brezvezne, se zato prikazujejo manj ljudem.

FB je postal grozen. Po drugis trani so ap smai ljudje krivi, ker imajo po 500 frendov in podobno.

No, dejstvo je, da samo zelo majhen odstotek tvojih “frendov” vidi tvojo objavo. FB uporablja določene algoritme, komu to objavo pokaže in komu ne.  To pomeni, da je lahko ne vidi tudi nihče.

Ker še vedno obstaja rešitev – da plačaš, da te vidijo oziroma da se tvoja objava prikazuje.

 

New Report

Close