Najdi forum

Splash Forum Starševski čvek Lastniki vikendov v Istri privoščim vam sluz v morju

Lastniki vikendov v Istri privoščim vam sluz v morju

Odgovor na objavo uporabnika
pošten, 08.08.2024 ob 00:45

Pokvarjeni komunisti odkot vam denar za vikend???

Ker znamo zapisati od kod

Odgovor na objavo uporabnika
Hrvaški davek, 08.08.2024 ob 09:33

Odgovor na objavo uporabnika
Božo, 08.08.2024 ob 09:20

Ni se treba še bolj neumne delat, kot ste že. Ve se, kako privatniški poštenjaki nagrabite premoženje. Tlačani vam ustvarjajo promet in dohodek, od tega dobijo tistega minimalca, ostalo gre pa za poplačilo kreditov na dobrine, katerih lastniki ste potem vi, ker ste VI odplačevali. Ste, ja, samo tistega denarja niste VI zaslužili.

In potem zmerjate socialce, ker ne sodelujemo v teh blesarijah v lastno škodo.

A seveda! Da nekomu daš službo, za katero te hodi prosit cela njegova žlahta, ker je nezaposljiv in ne zna delat nič, pa ga potem priučuješ, toleriraš njegove “stiske” in večne bolezni, mu zamižiš, ko ob ponedeljkih seka plave, ob petkih odide ob dvanajstih, ker ima doma nujno delo, pa mu vseeno obračunaš polne ure… pa ko njegova baba pride fehtat, če bi lahko plačo vnaprej, ker je nujno, potem ga pa ni v službo, ker denar zagonijo na čevapih in pijači in nima za bencin, pa bi imel še službeni avto, da bo z njim popoldan lahko na furah kaj zaslužil…

Ma za kozlat ste. Pa samo imeli bi, ker ste si bogi reveži na minimalcu.

Ka pa pizda vam materna, še kasirat bi vam moral, da se hodite pozimi gret v mojo delavnico, poleti pa hladit na klimo, ne pa da vam dam plačo in plačujem prispevke za nič dela. Ker se mi hudiči smilite in vaši froci še bolj.

Tebe je potrebno strpati v zapor in to čimprej, ker odiraš uboge delavce za tvoje vile. Da te ni sram, lenuh delodajalski parazitski. Vsa podpora božotu.

Odgovor na objavo uporabnika
Anonimno 9868, 08.08.2024 ob 22:37

Tebe je potrebno strpati v zapor in to čimprej, ker odiraš uboge delavce za tvoje vile. Da te ni sram, lenuh delodajalski parazitski. Vsa podpora božotu.

Eh, daj no, res? Da znam ravnati z denarjem, najti delo, ki zagotavlja četici ljudi dohodek (ki ni minimalen, mimogrede), da toleriram njihove eskapade in napake, pa jih vseeno ne zabrišem na cesto, da pogosto cel vikend z mojo družino rintamo, da ujamemo roke naročil, ki jih oni v ponedeljek mačkast naredil, da jih kreditiram in tako naprej… v zahvalo za komentarje “ti lahko, ker si privatnik”…
Ne si želeti, da bi kako sodišče razsojalo, ker bi bilo kar nekaj družin žalostno brez kruha, veš.

Kam pa ti zapraviš svoj zaslužek?  Če po 35 letih dela nisi spravil skupaj ničesar, ti moja vila ni kriva. Bo nekaj drugega krivo.

Kaj boš imel od tega?

Vikendi, ki jih imajo Slovenci že par desetletij, ko je bili dosegljivo in so večino sami zidali s sorodniki ali prijatelji vse dopuste in vikende…

Vikendi so mali in zgrajeni za družino in se malo vrta.

Vile, ki so bile prodane v zadnjih petih letih, pa je drugo…kjer je cena dosegala preko pol milijona…plačali pa so jih z denarjem v kufrih

New Report

Close