Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Lastninjenje.

Lastninjenje.

Oh, kaj pa naj zdaj? In kako, za vraga v najkrajšem času do teh delnic??
O, ti moj bog ti (opsa, zdaj ne gledam v nebo, temveč tja, v ekran, tam ste vi vsi, z delnicami vred!)
Marija

Mariči --------------------------------------------------------------- Danes sem kradla čas. Ne počutim se krive. Srečna sem, ker to še znam. (po R.Kerševanu)

Ja, Marija, kako? Na juriš vendar!!

Ej, ej, ejla, česa po enem tednu ne boš več čutila? Česa, česa …… Če je vse v redu in prav, je treba čutiti še dalj časa, kot teden dni …. hi, hi, hi!
Ali moram vse prebrati, da bom vedela, v zvezi s kakšnim čutenjem je ta debata? Trudi se, dekle drago, da boš ja zagotovo čutila!!!!
Marija

Mariči --------------------------------------------------------------- Danes sem kradla čas. Ne počutim se krive. Srečna sem, ker to še znam. (po R.Kerševanu)

Hmmmmm, včasih traja en teden, včasih pa je izboljšanje zelo hitro, ja to bo to.

Hvala, hvala za nasvet, rada vas imam.
Marija

Mariči --------------------------------------------------------------- Danes sem kradla čas. Ne počutim se krive. Srečna sem, ker to še znam. (po R.Kerševanu)

Delnice za tebe caa 99,99{04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465} so pri meni deponirane, izročitev pa bo na tvojo ob tvoji prvi zahtevi

Medo

Poglej mojo novo temo, pa ti bo vse jasno. Vedno lepše bom čutila, v tem je point.

Kaja

na tvojo………………….???? a parcelo ????

lep pozdrav - veste čigav !

Ej, Hubert, a počakava, da narastejo “še malo čez”?
Hvala in – nikoli pozabljena tvoja dobrota!
Marija

Mariči --------------------------------------------------------------- Danes sem kradla čas. Ne počutim se krive. Srečna sem, ker to še znam. (po R.Kerševanu)

sem se spomnil teme Britje…..pa kosilnice…. ……..hahahahahaha

lep pozdrav - veste čigav !

E vidiš, združiva najine delnice, ker vem da tvoje na forumu kotirajo izjemno visoko

Medo

če temu ti rečeš parcela tud prav he he……

Medo

Ja a ni lepo ko količek zakoličiš v parcelo …….hahahaha

lep pozdrav - veste čigav !

Ti kar vlagi v puklastga konja …hahahahaha.
Sam ko jih bom jaz dobil po grbi …se zavedaj …da jih boš tud ti …
Jaz sem za

lep pozdrav - veste čigav !

Ej, Hubert, Hubert, ne vem kako bo. Nisem prepričana, kakšna je ostala ponudba, še ni bila jasno izražena. Ampak, držiš se pa dobro.
Marija

Mariči --------------------------------------------------------------- Danes sem kradla čas. Ne počutim se krive. Srečna sem, ker to še znam. (po R.Kerševanu)

Jaz sem mislim, da so tovje delnice v teh dneh zrasle v nebo, in da še dolgo ne bodo padle na normalen nivo. Pa bi zato parv rad nekaj vložil…ups.., da bi še jaz imel kaj od tega.

Medo

Oh, danes sem v nebo poslala eno željo …. v zvezi z delnicami, ha, ha, ha!!!
Pozdrav,
marija

Mariči --------------------------------------------------------------- Danes sem kradla čas. Ne počutim se krive. Srečna sem, ker to še znam. (po R.Kerševanu)

šmlc, šmlc, bom bil mamiči povedu, da veš :)))))

Enga cmokca vsem skupaj :)))

Jani

Dan Jani! Ti, ti, ti…spet sem te ujela…!! :)) Varanje…pa ti samo varaš! Saj veš…nam angelom od tu zgoraj ne uide…nc! Se opravičujem dami!
Lep dan!
PS: še dobro, da te popoldan ni gori, mene pa zjutraj ne…khm…khm…
Angel
(joke)…Pa saj ne zameriš…kajnda ne?

Sorry…kva se motm…sej še pisat ne znam več…sta me zmedla…kajneda ne je pa tako kot sem mislila, napisala pa traparijo!
Angel

Ob zaprtju borze je ugotovljeno, da kljub dobri ponudbi in solidnem povprasevanju ni bilo konkretnega prometa. Tako kupci kot ponudniki so ostali le pri pri svojih virtualnih razglabljanjih. Ocitno je, da sile kontinuitete se vedno obvladujejo ta forum in z razlicnimi zavlacevanji preprecujejo lastninjenje. Iz Angelskih visin to izgleda kot “en velik yoke”, realisti iz Srednjih pa bi to lahko poimenovali tudi “eno samo jajcanje in rajcanje” Zunanjim opazovalcem je najbolj cudno to, da so pri tem vsi udelezenci zadovoljni in da izgleda pri tem celo uzivajo…
Zapisnikar,
Pepi

Mislite le mirne misli, Pepi

Dobro jutro Angel!
Naj ti bo v vsej angelski lepoti oproščeno in ne zamerjeno… je že prav, da na nas nekdo pazi tudi od zgoraj :)) Saj veš, tuzemeljske stvari niso vedno, khm :))

Lep dan, Angel in vsem drugim 🙂

Jani

kje je pa lifti?
(sem ta forum začela šele par dni nazaj malo prebirat in se opravičujem, ča sem te zgrešila…)
ampak, moje predrage rožice, ni način tkole s fantički barantat. se vam ne zdi? ja, ja, sej vem, mal heca pa more bit, če se nam je že sonček skril.
have fun, m.
(ups, zdej pa nisem zihr, a je šlo skoz al ne – še 1x…)

Kaj bi kaj…???!!!
To je zdaj prasanje..?

Metuljcica..kaj se gres…pst..glej in uci se..oziroma uzivej!
To smo mi,”ta odstekani” forumovci!
Smo kazensko na tem forumu..in uzivamo vse radosti in sladkosti zivlenja..hja..kaksna grozna kazen!
Ampak priznam..tole slatko lastninjenje..ni od muh…pa se klecat ni treba!1

Pozdrav!Poljub!Objem!++

Kot kaze , nimajo nic proti . Tako vsaj vedo , kako visoko kotirajo 🙂
lp a.

New Report

Close