Najdi forum

Splash Forum Starševski čvek Laurenčič utihni

Laurenčič utihni

In nas pusti uživati, gledati in poslušati v miru.

Res je tečen. Kot da je vse samo zanj.

haahhahaa res je malo moteč :))) ni to nogomet

sam kako je bilo tisto fenomenalno na gradu, z HM skupino wouw

Alaria to pa je zate klavir ob spremljavi dežja

Res je, preveč je govoril. Je bilo že moteče. Verjetno je mislil, da je tako prav ali pa je dobil taka navodila od nadrejenih.

Ja, saj potem se je malo umiril.

Je še koga preplavilo s čustvi, ko je pela Celine Dion. Meni so šle kar solzice. Toliko lepote na kupu z veličastnim… med nebom in zemljo.

Odgovor na objavo uporabnika
Res res, 27.07.2024 ob 07:12

Res je, preveč je govoril. Je bilo že moteče. Verjetno je mislil, da je tako prav ali pa je dobil taka navodila od nadrejenih.

 

Za moje pojme ni govoril preveč.

Sicer pa sama predstava mi je bila všeč, na momente se je mogoče malo vlekla.  Škoda,ker je deževalo.

 

Bilo je dobro, nekaj zelo dobrih glasbenih točk tudi. Ga-ga ni bila med njimi.  Že sama ideja in izvedba tega spektakla na Seni in v samem centru Pariza je zelo dobra.

Odgovor na objavo uporabnika
dobro je bilo, 27.07.2024 ob 08:54

Bilo je dobro, nekaj zelo dobrih glasbenih točk tudi. Ga-ga ni bila med njimi.  Že sama ideja in izvedba tega spektakla na Seni in v samem centru Pariza je zelo dobra.

 

Bi se kar strinjal z vsem zgoraj. Gaga res ni bila v rangu npr.  Celine Dion ki  je bila fantastična, pa klavir super, pa pevka himne. Že sam ambient: Sena, Notre dame, center Pariza, slavolok zmage, Eifel…..Vse skupaj zelo gledljivo.

 

Odgovor na objavo uporabnika
bi se kar strinjal, 27.07.2024 ob 10:27

 

Bi se kar strinjal z vsem zgoraj. Gaga res ni bila v rangu npr.  Celine Dion ki  je bila fantastična, pa klavir super, pa pevka himne. Že sam ambient: Sena, Notre dame, center Pariza, slavolok zmage, Eifel…..Vse skupaj zelo gledljivo.

 

Se strinjam, minus Laurenčičev komentar. Naj palamudi o športnikih, ki so izgubili medaljo zaradi dveh piv, ali o športnikih, ki so jih diskvalificirali zaradi preobilnega zajtrka, ko kažejo mimoplov športnikov.

Ampak za božjo voljo naj utihne med glasbenimi in plesnimi točkami. Od RTV Slo pričakujem opravičilo in ponovitev otvoritve brez nadležnega in vsiljivega komentiranja.

 

Celine Dion je bila fantastična.  Sem danes še enkrat poslušala; kar naježila sem se. Piaf  bi tudi bila zadovoljna ;).

 

Ok, bi pogledala za nazaj. Kaj se mi splaca pogledat. Vceraj sem skakala med programi, videla GaGa, pa uno modno revijo, in naše na ladji… pol nisem vec gledala

Lepo je bilo, tudi komentatorja zanimiva.

Odgovor na objavo uporabnika
Zanazjbigledala, 27.07.2024 ob 11:47

Ok, bi pogledala za nazaj. Kaj se mi splaca pogledat. Vceraj sem skakala med programi, videla GaGa, pa uno modno revijo, in naše na ladji… pol nisem vec gledala

 

Ga ga komot spustiš. Sicer pa operna pevka, ki poje Marseljezo, klavirski nastip, Celine Dion je bila fantastična, tudi prihod  olimpijcev na čolnih…. Malo se je sicer na momente vleklo,  a bilo je kljub temu zelo dobro. Celo dež ni pokvaril.

 

Odgovor na objavo uporabnika
Javna hiša, 27.07.2024 ob 10:32

Se strinjam, minus Laurenčičev komentar. Naj palamudi o športnikih, ki so izgubili medaljo zaradi dveh piv, ali o športnikih, ki so jih diskvalificirali zaradi preobilnega zajtrka, ko kažejo mimoplov športnikov.

Ampak za božjo voljo naj utihne med glasbenimi in plesnimi točkami. Od RTV Slo pričakujem opravičilo in ponovitev otvoritve brez nadležnega in vsiljivega komentiranja.

A daj nehaj no… Meni je bilo pa čisto kul… Oba komentatorja sta mi bila ok, Saško mi je pa itak najboljši v športnih redakcijah  vseh naših TV, ne samo RTV.

Meni je bilo super. Dobro so pripravili, celine itak kovine pokonci,  luckarji z osvetlitvami in dobim Eifflovega stolpa, izjemen spektakel, ogenj pa tudi zelooo inovativen.

Odgovor na objavo uporabnika
a si ti, 26.07.2024 ob 20:28

Res je tečen. Kot da je vse samo zanj.

Zoprn komentator športnih dogodkov.

Odgovor na objavo uporabnika
Bela jadra, 26.07.2024 ob 20:40

Alaria to pa je zate klavir ob spremljavi dežja

😉

me dražiš, kaj 🙂

Ja,  čeprav sem bolj ljubiteljica belih izvedb  grand klavirjev, vizuelno.

Ampak črnega Steinway & Sons takoncertnega se pa  vseeno ne bi branila 🙂 Tudi tistega tamokrega včeraj ne – ga takoj vzamem, če da dajo na “odpis”, al pa po “ceni za makarone” 🙂 bi se že posušil in zapredel kot tigrček pod mojimi prsti, v subkontra oktavi pa sploh.

Bi bil pa zagotovo življenska izkušnja una “enkrat v življenju”  igrat v  takem dežju na tak dober klavir

 

Odgovor na objavo uporabnika
kaj se splača, 27.07.2024 ob 12:11

 

Ga ga komot spustiš. Sicer pa operna pevka, ki poje Marseljezo, klavirski nastip, Celine Dion je bila fantastična, tudi prihod  olimpijcev na čolnih…. Malo se je sicer na momente vleklo,  a bilo je kljub temu zelo dobro. Celo dež ni pokvaril.

 

+1

Tokrat pa res ni kriv Urban Laurenčič, ki je čisto solidno govoril, ampak vreme jo je pa zagodlo, nič se ni dalo narediti, Tony Parker je imel skoraj ugaslo baklo, da ne pišem o gledalcih, ki so bili čisto premočeni.

Bilo pa je sijajno, ampak vreme pa je bilo slabo.

Tule imaš povzetek brez gay freak navlake https://youtu.be/epOhQu-pMZQ

Na YT je posnetek Celine Dion, svet je ob njenen nastopu obnemel. Jaz gledam že enih desetkrat ta veličasten nastop.

New Report

Close