Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek LAŽNJIVCI!!!! Izpovedi slovenskih očetov v boju s CSD, sodstvom in Anjo Kopač Mrak

LAŽNJIVCI!!!! Izpovedi slovenskih očetov v boju s CSD, sodstvom in Anjo Kopač Mrak


Saj to se zdaj predlag – sostarševstvo, s tem se strinja celo svet Evrope, pri nas pa tak odpor, da to ne moreš verjet. Zakaj le?
[/quote]

Skrbne očete vprašaj. Večini bi se utrgalo, če jim to predlagaš in razložiš, da to ne pomeni samo tega, da ni treba preživnine plačevat 🙂

Nekdo, ki je po službeni dolžnosti na lastne oči redno spremljal tovrstne tožbe (in je moškega spola, ločen): problem so moški. Primerov nagajanja žensk je bilo v petih letih za prste ene roke.

Baje ima ful odgovorno in zahtevno delo in baje nima v službi časa niti malicat.


Saj to se zdaj predlag – sostarševstvo, s tem se strinja celo svet Evrope, pri nas pa tak odpor, da to ne moreš verjet. Zakaj le?
[/quote]

Skrbne očete vprašaj. Večini bi se utrgalo, če jim to predlagaš in razložiš, da to ne pomeni samo tega, da ni treba preživnine plačevat :)[/quote]

Prijateljica je hodila s tipom z otrokom (ona jih nima). Otroka je spoznala po dveh tednih, kar sta bila onadva skupaj, celo skupaj sta ga šla iskat. In kdo se je ukvarjal z njim, ko je bil na stiku? Ona. Ne vem, kaj bi ta tip naredil, če bi res moral prevzeti polovično skrb za otroka.


Saj to se zdaj predlag – sostarševstvo, s tem se strinja celo svet Evrope, pri nas pa tak odpor, da to ne moreš verjet. Zakaj le?
[/quote]

Skrbne očete vprašaj. Večini bi se utrgalo, če jim to predlagaš in razložiš, da to ne pomeni samo tega, da ni treba preživnine plačevat :)[/quote]Nič se jim ne bi utrgalo, ker je to zdaj zahteva očetov. Kopačeva, ki je pa načelu lezbijk pa tako lapa, da ne pusti nobenemu do besede, da je Slovenija specifična in zanjo ne pride to v poštev. Kako da je Slovenija vedno nekaj specifičnega, ko gre za sprejemanje nečesa dobrega, vsemu ostalemu pa brez zadržkov prikimajo?

. .......................................................................................................................................................................................... Več ljudi brez dlake na jeziku...in bi se sčasoma rodilo upanje za boljši svet... ...........................................................................................................................................................................................

Seveda, matere želijo ostat kontrolfrik do konca, tudi v stanovanju bivšega oz. očeta. Opl pa težijo, kaj so otroci jedli, kdaj so šli spat,itd…Dajte si že enkrat dopovedat, da ima otrok lahko pri enem staršu en ritem, pri drugem drug oz. drugačen. JBG, posledica ločitve.


Saj to se zdaj predlag – sostarševstvo, s tem se strinja celo svet Evrope, pri nas pa tak odpor, da to ne moreš verjet. Zakaj le?
[/quote]

Skrbne očete vprašaj. Večini bi se utrgalo, če jim to predlagaš in razložiš, da to ne pomeni samo tega, da ni treba preživnine plačevat :)[/quote]

Točno tako… najdejo hitro miljon izgovorov,zakaj oni ne morejo. Moj je našel cel kup izgovorov ob ločitvi, pa še zdaj isto ponavlja. Sin bo šel kmalu v srednjo šolo. Bi mu ustrezalo, da bi živel pri očetu, zaradi vožnje. Mu to omenim vsakič, ko reče, da saj on lahko ima otroke. Pa hitro začne naštevat razloge, zakaj to ne bo šlo. Če ne more imet enega samostojnega najstnika, srednješolca pon-pet, jasno, da vrtičkarjev tudi ni hotel imet na skrbi.

Skrbne očete vprašaj. Večini bi se utrgalo, če jim to predlagaš in razložiš, da to ne pomeni samo tega, da ni treba preživnine plačevat :)[/quote]

Prijateljica je hodila s tipom z otrokom (ona jih nima). Otroka je spoznala po dveh tednih, kar sta bila onadva skupaj, celo skupaj sta ga šla iskat. In kdo se je ukvarjal z njim, ko je bil na stiku? Ona. Ne vem, kaj bi ta tip naredil, če bi res moral prevzeti polovično skrb za otroka.[/quote]Ne naprezajte ve svojih puhloglavih betic s tem kaj on bi, ker to ve samo on, raje pojasnite zakaj temu tako nasprotujete, da ste pripravljene it preko trupel, da se to ne bi zgodilo?

. .......................................................................................................................................................................................... Več ljudi brez dlake na jeziku...in bi se sčasoma rodilo upanje za boljši svet... ...........................................................................................................................................................................................

Skrbne očete vprašaj. Večini bi se utrgalo, če jim to predlagaš in razložiš, da to ne pomeni samo tega, da ni treba preživnine plačevat :)[/quote]

Točno tako… najdejo hitro miljon izgovorov,zakaj oni ne morejo. Moj je našel cel kup izgovorov ob ločitvi, pa še zdaj isto ponavlja. Sin bo šel kmalu v srednjo šolo. Bi mu ustrezalo, da bi živel pri očetu, zaradi vožnje. Mu to omenim vsakič, ko reče, da saj on lahko ima otroke. Pa hitro začne naštevat razloge, zakaj to ne bo šlo. Če ne more imet enega samostojnega najstnika, srednješolca pon-pet, jasno, da vrtičkarjev tudi ni hotel imet na skrbi.[/quote]Tudi tebi enako:

Ne naprezajte ve svojih puhloglavih betic s tem kaj on bi, ker to ve samo on, raje pojasnite zakaj temu tako nasprotujete, da ste pripravljene it preko trupel, da se to ne bi zgodilo?

.

. .......................................................................................................................................................................................... Več ljudi brez dlake na jeziku...in bi se sčasoma rodilo upanje za boljši svet... ...........................................................................................................................................................................................

Skrbne očete vprašaj. Večini bi se utrgalo, če jim to predlagaš in razložiš, da to ne pomeni samo tega, da ni treba preživnine plačevat :)[/quote]Nič se jim ne bi utrgalo, ker je to zdaj zahteva očetov. Kopačeva, ki je pa načelu lezbijk pa tako lapa, da ne pusti nobenemu do besede, da je Slovenija specifična in zanjo ne pride to v poštev. Kako da je Slovenija vedno nekaj specifičnega, ko gre za sprejemanje nečesa dobrega, vsemu ostalemu pa brez zadržkov prikimajo?[/quote]

Sem napisala večini. In ne sklepaj po sebi in primerih, ki ti pašejo za zagovarjanje tvoje hipoteze.

Yo, blagor tebi. Mi greš pa že pošteno na živce, ker se ama čisto povsod vtakneš, poveš pa popolnoma nič pametnega. Get a life!

Če me ne bi hajkal po vseh temah ne glede na tematiko, bi tudi ti imel life.

Potem pa smo puhoglave, ko povemo, da se s sostarševstvom čisto strinjamo. Mogoče pa me nismo pravi naslov za to debato. Bi jo morali imeti s tistimi, ki za šankom ali na fuzbalu jamrajo, kako jim bivša odžira pravico do stikov z otrokom. Kadar in kolikor njim ustreza, to mogoče pozabijo zraven dodat.

Tega pa ne bo nihče komentiral?

Nič se jim ne bi utrgalo, ker je to zdaj zahteva očetov. Kopačeva, ki je pa načelu lezbijk pa tako lapa, da ne pusti nobenemu do besede, da je Slovenija specifična in zanjo ne pride to v poštev. Kako da je Slovenija vedno nekaj specifičnega, ko gre za sprejemanje nečesa dobrega, vsemu ostalemu pa brez zadržkov prikimajo?[/quote]

Sem napisala večini. In ne sklepaj po sebi in primerih, ki ti pašejo za zagovarjanje tvoje hipoteze.[/quote]

Glej, večina danes to zahteva. In ne vem kaki odgovori so ta ugibanja kaj bi on počel, namesto da bi pojasnile zakaj niti pod razno za njih to ne pride v poštev, saj pa ja povsod pravijo akko trpijo in bi bile raubremenjene? Ker je tudi jasno, da če recimo ne bi bilo interesa ali sposobnosti, bi se v takem primeru še vedno dodelilo skrbništvo kotz ga sedaj poznamo.

. .......................................................................................................................................................................................... Več ljudi brez dlake na jeziku...in bi se sčasoma rodilo upanje za boljši svet... ...........................................................................................................................................................................................

Obstajajo tudi matere, ki šuntajo otroke proti očetu, vendar dejstvo je, da se ogromna večina ločenih očetov za otroke sploh ne zanima, ne plačujejo preživnine, ne zanima jih, kako njihovi otroci odraščajo, kako se imajo. Če že imajo z njimi stike, jih peljejo domov, h svoji materi, da jim skuha in skrbi zanje. Obstajajo tudi obratni primeri.
Dolga leta sem delala v taki službi, kjer smo vsakodnevno prejemali izvršbe na osebne dohodke zaposlenih delavcev (očetov, ki so bili ločeni in obvezni plačevati preživnine). In vedno, so bili očetje tisti, ki niso redno plačevali preživnine. Že tako in tako so bile tiste preživnine nizke.

Sem napisala večini. In ne sklepaj po sebi in primerih, ki ti pašejo za zagovarjanje tvoje hipoteze.[/quote]

Glej, večina danes to zahteva. In ne vem kaki odgovori so ta ugibanja kaj bi on počel, namesto da bi pojasnile zakaj niti pod razno za njih to ne pride v poštev, saj pa ja povsod pravijo akko trpijo in bi bile raubremenjene? Ker je tudi jasno, da če recimo ne bi bilo interesa ali sposobnosti, bi se v takem primeru še vedno dodelilo skrbništvo kotz ga sedaj poznamo.[/quote]

Večina zahteva? Verjamem, da zahtevajo, ti meni raje razloži, kje so potem? In tudi če zahtevi ni ugodeno, kje so, ko bi se morali vsaj tista 2 dni na teden ali dva prikazat? A to se potem iz inata ne, al kako?

Tega pa ne bo nihče komentiral?[/quote]
Sosedova micka je tipičen primer babje hinavščine, ampak le ona sama toliko neumna, da misli kako je napisala nekaj kar ji lahko nekdo verjame, nihče drug več ni toliko zabit. Ne bom lepil cele strani povezav, ker je brez veze.https://www.domovina.je/materam-v-skrbnistvo-90-otrok-so-ocetje-res-nezmozni-skrbeti-za-potomce/

Tudi na oddelku za družinsko sodstvo ljubljanskega okrožnega sodišča priznavajo, da se s primeri onemogočanja stikov pogosto srečujejo. »Včasih matere podajo ovadbo zaradi suma spolne zlorabe, včasih zaradi nasilja, kar se kasneje velikokrat izkaže tudi za neresnično in neutemeljeno oziroma služi poskusu onemogočenja stikov. Da sodišče pride so te ugotovitve, je potreben čas,« pojasnjuje Tanja Glogovčan z ljubljanskega okrožnega sodišča.

. .......................................................................................................................................................................................... Več ljudi brez dlake na jeziku...in bi se sčasoma rodilo upanje za boljši svet... ...........................................................................................................................................................................................

Eh. Moj brat je ločitveni odvetnik, star nekaj čez 60 let in je v svoji karieri videl in doživel
že vse, kar se na tej sceni doživeti da. In jaz sem se maposlušala njegovih štorij na večerjah in piknikih. Eno sem si zelo zapomnila;
Moški pritiskajo na ženske (glede delitve premoženja) preko otrok. Več, ko dobijo premoženja, bolj se da dogovarjati z njimi glede otrok.Veliko jih zahteva celotno skrbništvo samo kot pogajalno sredstvo, da ženske prej popustijo pri drugih stvareh.
Slika iz ameriških filmov je pri nas obratna – žena in otroci gredo s kuferčkom v najem, mož obdrži hišo in ji v zameno milostno prepusti skrbništvo.
Tiste ženske, ki jih je zastopal moj brat, so dobile nasvet, naj že v začetku pogajanj možu
ponudijo celotno skrbništvo za otroke – navidezno tveganje, ki se je do zdaj 100{04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465} obrestovalo. ker ponudbe ni sprejel NITI EDEN od vrlih očetov. Večina jih hoče skupno
skrbništvo, pa še to samo zato, ker si predstavljajo, da se bodo na ta način izognili plačevanju preživnine – otroci naj pa potem bodo lepo pri mami, saj očetom za to, da svojega dela “skrbništva” ne izpolnjujejo, itak nihče nič ne more.
Moj brat seveda sodeluje le pri delitvi premoženja – ampak pravi, da so otroci pri nas
glavni vzvod, s katerim moški pridejo do večjega dela ločitvene pogače in da to veselo
izkorišča veliko njegovih kolegov, ko svetujejo (moškim) strankam.

Yo, joj tetka imaš že privide. Kje zaboga sem te kdaj “zasledoval” po forumu??? Kristus kako lepo je od sociale živet in nebuloze cele dneve pisat po forumu.

Če je tebi lepo na sociali, pa naj ti bo.

Tega pa ne bo nihče komentiral?[/quote]
Sosedova micka je tipičen primer babje hinavščine, ampak le ona sama toliko neumna, da misli kako je napisala nekaj kar ji lahko nekdo verjame, nihče drug več ni toliko zabit. Ne bom lepil cele strani povezav, ker je brez veze.https://www.domovina.je/materam-v-skrbnistvo-90-otrok-so-ocetje-res-nezmozni-skrbeti-za-potomce/

Tudi na oddelku za družinsko sodstvo ljubljanskega okrožnega sodišča priznavajo, da se s primeri onemogočanja stikov pogosto srečujejo. »Včasih matere podajo ovadbo zaradi suma spolne zlorabe, včasih zaradi nasilja, kar se kasneje velikokrat izkaže tudi za neresnično in neutemeljeno oziroma služi poskusu onemogočenja stikov. Da sodišče pride so te ugotovitve, je potreben čas,« pojasnjuje Tanja Glogovčan z ljubljanskega okrožnega sodišča. [/quote]

1. Kaj je to “pogosto”?
2. kaj kdo vodi evidenco, koliko očetov stikov ne izvršuje.
Potem lahko primerjamo, katerega je več.

NIč se ti nis naposlušala, izmišpljašp si d se kar kadi, preberi si na spletu kaj pravijo odvetniki kot je vVerstovšek , ki pogosto zastopajo očete.

In če se zadnje čase piše o tem, kar je bila par let nazj še popolnoma prepovedana tema in se podajajo predlofi, potem bo mewnda nekaj na tem, mar ne? In ure puhloglavemu divjanju so pač štete, imele ste svojih pet minut in ste jih zlorabile preko vseh meja.

. .......................................................................................................................................................................................... Več ljudi brez dlake na jeziku...in bi se sčasoma rodilo upanje za boljši svet... ...........................................................................................................................................................................................

Tega pa ne bo nihče komentiral?[/quote]
Sosedova micka je tipičen primer babje hinavščine, ampak le ona sama toliko neumna, da misli kako je napisala nekaj kar ji lahko nekdo verjame, nihče drug več ni toliko zabit. Ne bom lepil cele strani povezav, ker je brez veze.https://www.domovina.je/materam-v-skrbnistvo-90-otrok-so-ocetje-res-nezmozni-skrbeti-za-potomce/

Tudi na oddelku za družinsko sodstvo ljubljanskega okrožnega sodišča priznavajo, da se s primeri onemogočanja stikov pogosto srečujejo. »Včasih matere podajo ovadbo zaradi suma spolne zlorabe, včasih zaradi nasilja, kar se kasneje velikokrat izkaže tudi za neresnično in neutemeljeno oziroma služi poskusu onemogočenja stikov. Da sodišče pride so te ugotovitve, je potreben čas,« pojasnjuje Tanja Glogovčan z ljubljanskega okrožnega sodišča. [/quote]

Z vsem dolžnim spoštovanjem, Modrival, ampak avtorica zapisa nisem jaz, zdelo se mi je samo zanimivo, da nihče ni komentiral zapisa. Zdaj čakam na komentar na zapis od Nekoč v kadrovski službi in Zorice 1. Noben od njiju ni moj, da ne bo spet kakšnega nesporazuma.

CSD. Oče moje hčerke je pri njih podal pisno izjavo, da ga nedoločeno dolgo ne bo zaradi potovanja v tujino in morebitne selitve v tujino, da pa želi, da se stiki nadaljujejo, v kolikor bi se kdaj prikazal.

New Report

Close