Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Le kaj bi rade.

Le kaj bi rade.

Kaj bi rade zenske sploh od moskih.

Tiste ko so se sploh v vezi tukaj gor, so posesivne, tiste samske pa zafustrane do kraja.

Prevarane pa so psihoticne in prfukjene do kraja.

Ma najte si enkrat pravega jebaca, da vas naregne ko strumpaltn. Da se malo umirite tukaj.

Ne racunajte pa na mene, ker z takim babam nocem imeti opravka.😂💋

 

Sprašuješ nekaj česar nihče ne ve. Tudi ženske same ne.

Jaz bi rada zadela na Lotu. Glavni dobitek. Pol pa itak maš lahk vse.

v tej vročini se prileže hladen tuš

.https://youtu.be/4RRL2aGC6Ss

Pa še občina bi te nekaj časa nosila po rokah.

Odgovor na objavo uporabnika
Sam povem, 25.07.2022 ob 10:16

Jaz bi rada zadela na Lotu. Glavni dobitek. Pol pa itak maš lahk vse.

Imaš vse – največ fehtarjev in izsiljevalcev ja, ko te izvohajo.

 

Odgovor na objavo uporabnika
Krokar997, 25.07.2022 ob 10:13

Kaj bi rade zenske sploh od moskih.

Tiste ko so se sploh v vezi tukaj gor, so posesivne, tiste samske pa zafustrane do kraja.

Prevarane pa so psihoticne in prfukjene do kraja.

Ma najte si enkrat pravega jebaca, da vas naregne ko strumpaltn. Da se malo umirite tukaj.

Ne racunajte pa na mene, ker z takim babam nocem imeti opravka.😂💋

 

Koga boli k. za tvoj izkrivljen pogled na svet?

 

Odgovor na objavo uporabnika
Kr neki367, 25.07.2022 ob 10:42

 

Koga boli k. za tvoj izkrivljen pogled na svet?

 

Izkrivljen?

Ena od tistih odpisanih se oglasa🤣 Nisembti jau kriv da te moski odpisejo💋

Hmmm denar ne odtehta srece. Sreca se skriva v malih stvareh😂

Od tebe, butelj, čisto nič. Zdaj pa v jok in na drevo!

Ni vse v  

Odgovor na objavo uporabnika
butara, 25.07.2022 ob 12:51

Od tebe, butelj, čisto nič. Zdaj pa v jok in na drevo!

nategovanju moškega enske. Tudi moški se mora pustit “nategnit” in prepustit. Pa ne mislim finančno, seksualno 🙂

 

Krokar 997  je avtor Kokoši

Odgovor na objavo uporabnika
isto pod drugo embalažo, 25.07.2022 ob 12:55

Ni vse v   nategovanju moškega enske. Tudi moški se mora pustit “nategnit” in prepustit. Pa ne mislim finančno, seksualno 🙂

 

Krokar 997  je avtor Kokoši

Krokar997 ni avtor kokosi.

Sem kar svoj krokar ne kokos.

Ne menjujem nicka. Krokar bo in je krokar.

Tolk da tem baburam zatezenim malo strene mesam hahaha… Saj k pameti ne bodo nikoli prsle. Kaj sele na ku*ac🤣

Me je prevec deca skupaj, da bi mene v drevo spravle a ne butara. 

 

Odgovor na objavo uporabnika
Krokar997, 25.07.2022 ob 18:51

Krokar997 ni avtor kokosi.

Sem kar svoj krokar ne kokos.

Ne menjujem nicka. Krokar bo in je krokar.

Tolk da tem baburam zatezenim malo strene mesam hahaha… Saj k pameti ne bodo nikoli prsle. Kaj sele na ku*ac🤣

Me je prevec deca skupaj, da bi mene v drevo spravle a ne butara. 

 

Kaj tlele gor haraš, najdi si eno, pa jo nategni kot fračo. Samo kaj, ko je ni. Samo samcato revše ubogo, butasto.

Ti nisi m od moškega, pezde.

Luzerji z oteklimi jajci spet jokajo po forumih.

Odgovor na objavo uporabnika
butara, 25.07.2022 ob 22:23

Kaj tlele gor haraš, najdi si eno, pa jo nategni kot fračo. Samo kaj, ko je ni. Samo samcato revše ubogo, butasto.

Ti nisi m od moškega, pezde.

hahahahahahahahaha….

Pridi, da te nategnem pa da vidiš pravga deca 😛

Sam nebi si jaz z tabo tiča mazal ….

Se strinjam, da večina teh bab ni vrednih pol pizde hladne vode in da je prav, da se jim redno to pove, da si ne bodo domišljale, kako je njihova zblaznelost in  ničvrednost nevidna.

 

Odgovor na objavo uporabnika
krokar997, 26.07.2022 ob 00:46

hahahahahahahahaha….

Pridi, da te nategnem pa da vidiš pravga deca 😛

Sam nebi si jaz z tabo tiča mazal ….

Že to, da odpreš temo o ženskah, na grd način, pove o tebi, da nisi čist gladek. Če imaš neporavnane račune s katero, potem bi kot pravi moški to tudi razčistil. Če te je katera odpikala (verjeno večina) bi kot pravi moški to prenesel s pokončno držo. Ampak ne, javkati na nekem forumu čez vse ženske vsepovprek, je zate višek moškosti.

Kar se pa tiče tvojega oneta, le kaj bi s tistimi 7 cm??? Pa to ne bi bil problem, če bi bil Moški, pa nisi!

Ne vem no, ampak ne moreš biti primitiven obupanec z miljon problemi kar se odnosov tiče, z izkrivljenim pogledom na ženske in svet ter z miljon predsodki, ter pričakovati da bo neka čudovita ženska brez problemov, ki spoštuje ljudi v tvojo bližino prišla. Svoji k svojim.

Nc bat, mi s tabo tud ne.

Ja super da si ženskam, ki te nočejo povedal da jih TI nočeš. Bravo :). Upam da boš danes končno mirno zadremal, ko si dal to težko breme iz sebe.

Ja, ti si pa prepotenten egoist, ki ga nobena normalna noce. Ne se prevec ven metat, ker drugace ne bi bil samski.

Ženske nad 40 let so še nekak za prenašat. Pod to starostjo pa so samo za pofukat in pustit. Katastrofa

Odgovor na objavo uporabnika
modrivrag, 26.07.2022 ob 01:47

Se strinjam, da večina teh bab ni vrednih pol pizde hladne vode in da je prav, da se jim redno to pove, da si ne bodo domišljale, kako je njihova zblaznelost in  ničvrednost nevidna.

 

Priblizno isto kot pri moskih. Nekateri niso vredni nobene pizde.

Ziher je tam zunaj na miljone žensk, ki jih ful zanima kaj si Mon inceli mislijo o njih 🙂

So zagotovo sedaj planile v jok. Ker kaj je hujšega če te noče nekaj kar sploh ne opaziš da obstaja, če pa že opaziš te pa strese in kurjo pol dobiš 🙂

Zato pa si fauš in ljubosumna na njegovo bivšo, ki ni zadela loto listek, ampak milijone naravnega okolja…

New Report

Close