Najdi forum

Splash Forum Starševski čvek Le kdo bi lahko to…..

Le kdo bi lahko to…..

Nekje sem že omenjal, da sem bil včeraj popoldan v Ljubljani…. Seveda, ko človek pride v Lj. mora obiskat tud BTC. In mi smo včeraj veselo šetali po BTC – ju, ogledovali izložbe.. firbcali in tako naprej….. Pri Adamu smo si omislili sladoled (Adam je očitno prodajal vrata :))) in ni hudič…. človeka sem in tja tud nekam prime a ne 🙂 Sploh po takih sprehodih, kot je to po BTC. In da ne bi človek preveč stiskal… preveč.. mencal in da se ne bi zameril…. aha 🙂 no sem pač poiskal prvi wc… od Adamovega bifeja naprej.. in.. ja.. k človek takole stoji.. in.. opravlja tisto nujno stoječo potrebo… ma čas da si ogleda ploščice.. strope.. tla.. skratka vse kar je v tistem trenutku v dosegu pogleda… No.. gledam, ploščice snažne.. OK 🙂 strop… vuauuuu so dober zrihtal… čistoča 🙂 uh, pucajo ja.. Ej, reklame na wc – u? Pametno… ti seka reklama direkt v glavo…. No sam ta reklama ni bla glih čist navadna. Bla je za Si.mobil, tko zelena.. gledam kaj nej bi pomenila… ampak.. kaj jest vidim…. EEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEJ!!!!!! Folk!!!! Na reklami je blo z velilkimi črkami…. v CIRILICI!!!!!! (oblancih), napisano JANI spodaj pa SAŠO. Jebemti! A je to naklučje.. al je Sašo enkrat bil tuki in pustil svoj podpis? Ej… ma če ne bi blo to neki metrov stran od Rand bifeja :)))))) ne bi sploh pomislil.. tko pa…. Naklučje? Al kaj?

Jani je čist pozabil potem…. zrihtat.. spodej in………. :)))

hahahaha, Jani, take stvari te hitro zmedejo, se strinjam. No, končal pa bi vseeno lahko do konca.

Sem kar prepričana, da je Saško kracal po plakatu. Ga je treba vprašat kaj ima proti Simobilu. Ne vem sicer kako je pri vas, ampak pri nas postane včasih kar dolgčas na školjki :)) Ne morem pa si zamišljat, kako bi Saško istočasno opravljal dve stvari, hehehehe…tukaj pa pride domišljija na plan.

Dobro jutro, Jani.

* * Mi štirje smo najlepši par :)))))))))

Hja, tole moram pa premislit. Vem kje ta wc sicer je, škoda, ker ne morem it prevert :)))))
Bi pa malce Saškota povprašala, če slučajno kaj ve o zadevi Simobil – grafit.
Pa še Štumpija prašaj, bo šel preverit, hehe….
Ja, ni čudno, da nisi mogel več…..
Kaj vse človek doživi, ampak glej, še dobro, da ni šla žena v drugi wc, nikoli ne veš, kaj piše tam :)))))))))))))

heheh,
dobro jutro Jani,
kaj veš, ti bo Sašk povedal kva se je dogajal,
mrbit je v eni roki držal cevko v drugi pa flumaster, ali pa……hm……a uporabim domišljijo……..ah…..rajš ne…….je še prezgodaj, hehe, pa ne za mene, za ….:)))))))))))))

Lep dan pa velik sončka

Pikapoka

:))))))))))))))))))))))))))))))999 hahahahaha … Zajči … ta je pa svetovna :))))) glih taprava za dobro jutro :)))))

B. ti želi en fuuuuuuuuuuuul lep dan !!!

Hehehehe .. torej čakamo Sašota 🙂 da se izjasni.. kako mu je uspelo…. oboje na enkrat delat :))))

Jani je res pozabil.. vendar je stvar zrihtal.. do vrat :)))))) Dobro jutro Lili!!

Hahahahaha :))))))) no ja…. jo bo treba naslednjič poslat na drug wc…. da pogleda 😉

Jani je vedel.. da se neki kuha :))))

.. ja bo treba počakat na priznanje tretje osebe …. sam mene pa prov firbec matra .. kaj pride na konc na pikce … .. spodej in …. :)))))

B. … želi tudi Janiju en full lep dan pa čim manj motenj pri opravljanju nujnih zadev v malih prostorih :)))

pa lep dan tudi vsem ostalim 🙂

Hehehehe.. mogoče je pa črno… s**** heheheheh

Jani želi dobro jutro tudi pikapoki :))))

In zajček veselo pozdravlja Barbi !
:))))))))))))))))))))))))))))))))))))

Barbi.. če bi napisu.. ne bi blo zanimivo, zato.. nej ostanejo pikice.. vam pa želim velik….. domišljije 🙂

Jani tud Barbari pošilja en lep pozdrav :))))

Ne !
Na vsak način ji moraš prepovedat uporabo tistega wc – ja , ker ne veš kaj piše tam !
Poskrbi, da ne bo dobila želje po obisku wc- ja , Jani, no :)))))))))))))

točno !!!!!

.. eh domišlija .. kaj nej si zdej jest mislim :))))) .. da si pozabu zapet hlače in ……. šel na sladoled al kako?

:)))))

al pa …. hmmmmm :)))))

POl bo potrebno pa eno drugo dobit.. da bo pogledala.. kaj piše tam 😉

Jani sumi zajčka.. d abi znala ona vedeti.. kaj piše tam 🙂

Al pa so ga zmedle tangice ?
Le kaj je počel medtem ali potem, ko je vse to prebral ?
In kaj sploh je iskal po zidovih z očmi, medtem ko bi se moral posvetiti čisto drugim stvarem….

He, he, zajček še nikoli ni šel tam na wc. Običajno vedno kamor grem, probam zdržat do doma, če le gre.:)))

Sto posto je bil Sašo. Možnost takega naključja je tko majhna, da skoraj ne bi verjel, da bi bil kdo drug kot on. Zdej se pa muza .

Dobro jutro, Jani.

Svet je poln malih sreč. Imeti moramo le oči zanje.

Ja sej.. včasih so rekli.. dober gospodar vse dam nese :)))))

Hmmmmmmmmm… tangice ja.. :):):):) se je vse neki.. zapel tam dol hehehehehe u tangice :))))))

:))))) čakam na Sašovo izpoved.. pol pa gremo.. pisat pa brisat :)))))

Dobro jutro tud teb, mišon :)))))

Kako pa boš zbrisal, Jani? Rabiš edigs?

* * Mi štirje smo najlepši par :)))))))))

Če bo potrebno potem tud edigs, ja :)))) No…. z avsak slučaj ga pa lahko prineseš 🙂 da potem ne bova čakala :))))

Jani tud Lili želi lep dan :))

Jaz te bom počakala pred vrati, ker notri ne smem. Edino, če se zamaskiram… Me strašno matra, kako izgleda tisti napis :)))

* * Mi štirje smo najlepši par :)))))))))

He , he , ti šment ,ti !
Tole je pa vseglih mal hudo , he , he ….

Nikitka se sprašuje, kje vse ma Sašo veze :)))

New Report

Close