Najdi forum

Splash Forum Starševski čvek Le kdo bi lahko to…..

Le kdo bi lahko to…..

Hja, veš, če ljudje še na korziki nimajo miru pred njim, potem ni čudno, če nabašeš nanj tudi v tako eminentnem prostoru, kot je btc – jev wc :))))))))))))))))))))))))))))

……. jest pa, kako je stal, kaj je imel v
kateri roki, kako je kaj in s čim je kaj pisal,
oz. barval, da niti ne govorim o poznavanju
cirilice, bela cesta! Da ni naš Sašk pisal uno
gor po zidu z unim dol pod :…………..???????

Mariči --------------------------------------------------------------- Danes sem kradla čas. Ne počutim se krive. Srečna sem, ker to še znam. (po R.Kerševanu)

Kaj je, barabe frdamane, a mene ste najdli danes?

A še ne veste kako izgleda sex maj 2002 al kaj? Pa sej smo že 29.

To je sehurnu zmenjeno, da me opalite na dan, ko nisem v službi.
Ampak na vašo smolo me je Božja previdnost pripeljala danes popodne delat in kaj vidim?

Jani, upam samo, da mi ne boš kot kak Clinton poslal računa za čistilnico, za hlače. Če pa že, potem mi diskretno na listku pusti sporočilo, OD ČEGA je madež, ker namreč, po vsem tem nisem čisto ziher.

Sploh pa, kaj naj rečem? Maybe yes, maybe no, bi moral videt keri skret je.
Po moje pa si tako lahko samo dvignem kak rating, ker nekateri zmoremo hkrati delat več reči. Simobil sem pač zadnjič prosil, da mi podarijo novo Motorolo V60, če sklenem razmerje z njimi, pa so me odbili in sem bil jezen kot pes. In ker hladitev z Adamovim sladoledom ni nucala, sem se šel “izpraznit” še na njihovo reklamo na skret. Pa sem napisal v šifrah novi simobilov logo:

J-ebeno
A-racionalno
N-ikakvo
I-intrigantno

Potem sem se pa v čirilici podpisal, da bo folk osumil unga Sashota Crnogorca, k poje uno “Dekle odpri svoj cvet…..”

Mogoče je pa Jani to narobe razumel in si je pel z zida:

“Jani odpri svoj šlic, za tabo nov je stric, ki čaka na odrešilni špric !
Pokaži mi kaj znaš, kaj v hlačah ti imaš, sam paz da ne opackaš …..!!!!

:))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))

* * Mi štirje smo najlepši par :)))))))))

Haj, Bruce !

No, še tole čivknem tuki, pa grem naprej delat.
Mi je zelo žal, ampak moram vzeti v zagovor Janija.
Mislim, da je nehote postal žrtev, neke majske zarote.
Vsled tega, te prosim, da mu podrobeje razložiš zadevo, eksplicitno, hehe…grem….

Sedi, 5.

Svet je poln malih sreč. Imeti moramo le oči zanje.

Uh , ta je ves pasji , kar ga je !

Nikitka drži z Janijem

Hja, kaj mu bo, slaba tolažba.

Bi morala bit takrat tam in držat z Janijem, pa bi mogoče vse ….dokončal !, kot pravi.

Zajči, samo, to je mogoče tudi Adam napisou.

Ni se mogu dolgo cajta spomnit kam bi dal dva CDja od Mambotov, potem je pa zapisov, da nau puzabu……..

Piki, sej bi si še dolgo razbijal glavo, pa sem na srečo pogledal v profil :))

Ja pa welcome, valda :))))))))))))))))))

Priznam !

Bolj kot so mali prostori, raj rinemo not, a ne, Jani ? :)))))))))))))))

Ko si pa tako lepo napisu uvod : ” zajči “, pa se zdaj kar cedim, ti vse verjamem.
Nič nisi ti kriv !!!!

He, he, me je pa pt danes res nesla v BTC, pa sem morala mimo teh obeh wc – jev, pa je bila tako čudna gneča pred wc – jem od dam, da mi je bilo tako sumljivo. Sem pa imela nasmeh na obrazu, ko sem opazovala vse to…
oh, ja Jani, ti pa znaš zakurit sredi poletja :))))

Kakorkoli je že bilo Jani, nič se ne sekiraj. Važno je, da si užival :))))))))))

:))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))) No viš… neki je pri vsem skupi le dobro.. Uspelo mi je zguncat tale forum.. u nulo.. torej.. vsi.. zahvaljeni za konstruktivne pripombe … sploh mi je bla pa tvoja Bruce.. najbolj všeč :))))

Jani pozdravlja gmajno in jo… šiba…pod tuš 🙂

……uuuuuwewaaaaaaaaaauuuuuuuuuu,
a pod tuš, a, a nismo neki enkrat s tušem
imeli …… ene čudne nezgode a ………….???
Nekaj o enem “prikleščenju” ali nekaj podobnega?

Mariči --------------------------------------------------------------- Danes sem kradla čas. Ne počutim se krive. Srečna sem, ker to še znam. (po R.Kerševanu)

Ha, ha, verjetno je hotel ravno na to opozorit, tale naš fant, pa smo nanj pozabili.
Jani, kako je zdaj s tušem ?

Aha!

Jani želi Marički.. eno lepo nepriščipnjeno dobro jutro :))))

Heheheh tuš še zmeri stoji….. mam pa srečo, no sej to tko veste a ne 🙂 da nimam tuš kabine :))))))) in j emožnost ukleščenja tolk manjša :)))

Zajček, dobro jutro :)))

Heh, Jani, a pa je morti kaka možnost,
da, hm, eh, aaa, e…. ostaneš v položaju,
jah, v ….. eh, no, v takem položaju npr. še
nekaj časa? A veš, ta naša Nikita je naredila celga hudiča iz tiste teme: dišati po ljubezni. Pismo rosno, jest sm’ kot puter! (beri: maslo), čist sem se “razlezla”.

Mariči --------------------------------------------------------------- Danes sem kradla čas. Ne počutim se krive. Srečna sem, ker to še znam. (po R.Kerševanu)

He, he, Jani, samo, če pomislim, kaj je tuš kabina v primerjavi s tem, da ga zakačiš med hlačno zadrgo in………………..potegneš gor uffffffff :(((((((((

Aha… tega punce ne vejo…. uh…. zna bit pol.. kriza neki časa ja :))))

Jani želi tud Brucu dobro jutro in… šiht danes?

Jutro, Jani :)))
He, he, seveda je nimaš, te tuš kabine……
imaš pa kad :))))))))))))))))))))))))))))

Marija… evo.. stojim… ostajam v takem položaju…. sam kolk bo to še trajal…. :)))))))

Iuuuuuu, ja mam 🙂 …. in k se spravim not… tkole na vsake tolko… hehehehe uh…. ja paše ja :))))

Jani bi zdejle… v kad pa…. kakšno igračko s sabo.. kakšno račko al pa zajčka, al pa kakšno ribico :)))))))))

New Report

Close