Najdi forum

Splash Forum Koronavirus Le redkokje preverjajo PCT pogoj

Le redkokje preverjajo PCT pogoj

V Sloveniji, kjer je največ antivakserjev in največ teoretikov zarot, gre preverjanje PCT pogoja na zaupanje. V kinu ne preverjajo, gostinci ne preverjajo. Dijaki se bodo samotestirali, nihče ne bo preverjal. Bolnišnice se polnijo s covid bolniki že pred šolo. Manjka nam že 800 medicinskih sester. Letos bo huje, kot lani, čeprav bi lahko normalno zaživeli, če bi se nas cepilo 70%.

V Dolenjski toplicah so preverili (oz. se testiraš lahko tam).

Sicer je pa tako že veš cajt, zakaj bi morali zdaj preverjati zasebniki, če še država vseskozi ni nič preverjala: od maja meseca sem bila 3x na Hrvaškem in me naši za nazaj niso nikoli preverili. Wtf?! Italijanska in avstrijska meja nenadzorovana. Osebje v DSOjih se je testiralo le, če so obležal doma. Itd itd.

Je pa zanimivo, da so v UKC (maj 2021) preverili pacienta, ki je prišel na operacijo, s PCR testom, čeprav je bil 2x cepljen. Se pravi, da (nekatera) stroka ve že nekaj časa, kako je s tem cepljenjem in zbolevanjem.

Odgovor na objavo uporabnika
Jonc nepr, 30.08.2021 ob 06:58

V Dolenjski toplicah so preverili (oz. se testiraš lahko tam).

Sicer je pa tako že veš cajt, zakaj bi morali zdaj preverjati zasebniki, če še država vseskozi ni nič preverjala: od maja meseca sem bila 3x na Hrvaškem in me naši za nazaj niso nikoli preverili. Wtf?! Italijanska in avstrijska meja nenadzorovana. Osebje v DSOjih se je testiralo le, če so obležal doma. Itd itd.

Je pa zanimivo, da so v UKC (maj 2021) preverili pacienta, ki je prišel na operacijo, s PCR testom, čeprav je bil 2x cepljen. Se pravi, da (nekatera) stroka ve že nekaj časa, kako je s tem cepljenjem in zbolevanjem.

Pri nas vsakega ki pride v bolnico preverimo s PCR testom, tudi dvakrat cepljene. Naši zdravniki pravijo, da je cepljenih še več pozitivnih kot necepljenih, kdo je zdaj tuakj najpametnejši?

Moje izkušnje:

Preverili so nam v aparmaju v Kopru in eni pizeriji in lokalu v Kranjski gori. In to za teraso. Lokal čez cesto je imel mize postavljene na enak način in ni preverjal nič. Smo hodili potem tja na kavico.

Na primorskem v gostilnah ne preverja nihče. Tudi mize so povečini normalno postavljene. Na promenadi Je gužva, mask ne vidiš.

Za hospitalizacijo je potreben PCR test. Prevetjajo.

Odgovor na objavo uporabnika
medcinka, 30.08.2021 ob 09:23

Pri nas vsakega ki pride v bolnico preverimo s PCR testom, tudi dvakrat cepljene. Naši zdravniki pravijo, da je cepljenih še več pozitivnih kot necepljenih, kdo je zdaj tuakj najpametnejši?

A so cepljeni v bolnici zaradi kovida ali zaradi npr. zlomljene noge?

Pa ne vem zakaj bi bilo stalno treba nekaj preverjat, kot da smo sami goljufivci. Jaz imam vozniški izpit večkot 20 let, v vseh teh letih vožnje so me preverili 3x. Pa se ne sprašujem zakaj zjutraj pred vrati avta ne stoji policaj da bi me preveril…

Odgovor na objavo uporabnika
Varušika, 30.08.2021 ob 18:18

Pa ne vem zakaj bi bilo stalno treba nekaj preverjat, kot da smo sami goljufivci. Jaz imam vozniški izpit večkot 20 let, v vseh teh letih vožnje so me preverili 3x. Pa se ne sprašujem zakaj zjutraj pred vrati avta ne stoji policaj da bi me preveril…

inšpektorji si ne upajo niti nosu pomolit v restavracije, ker so jih že veliko nagnali ven in jim grozili. Sam sem bil prisoten, ko je prišla ena mlada punca, kao inšpektorca in je zahtevala pri eni mizi potrdilo o PCT, pa je iz sosednje mize, neznanec to inšpektorico pozval, DAJ MENI- OD MENE ZAHTEVAJ POTRDILO, DAJ A SI UPAŠ TE BOM NESEL V 30 METROV ODDALJEN POTOK- samo izgini mi izpred oči koza zmešana…in je šla koza zmešana ven iz lokala, ni prišla nazaj, in ni prišel niti kakšen policaj, nič se ni zgodilo. Tako bi morali vsi postopati, ne pa da smo revčki politi cucki. Koga se mi bojimo JANŠE????  daj, ko ga jebe!

Pa saj nihče nikogar ne preverja zaradi nekega virusa. Ker nima s čim preverjati. Testi so brezvezni, oziroma namenjeni ustrahovanju in izsiljevanju.

 

Odgovor na objavo uporabnika
strahoteniinšpektorji, 30.08.2021 ob 18:50

inšpektorji si ne upajo niti nosu pomolit v restavracije, ker so jih že veliko nagnali ven in jim grozili. Sam sem bil prisoten, ko je prišla ena mlada punca, kao inšpektorca in je zahtevala pri eni mizi potrdilo o PCT, pa je iz sosednje mize, neznanec to inšpektorico pozval, DAJ MENI- OD MENE ZAHTEVAJ POTRDILO, DAJ A SI UPAŠ TE BOM NESEL V 30 METROV ODDALJEN POTOK- samo izgini mi izpred oči koza zmešana…in je šla koza zmešana ven iz lokala, ni prišla nazaj, in ni prišel niti kakšen policaj, nič se ni zgodilo. Tako bi morali vsi postopati, ne pa da smo revčki politi cucki. Koga se mi bojimo JANŠE????  daj, ko ga jebe!

Tako je treba. Fašistom se je treba upreti.

 

To si narobe razumela ali pa lažeš.

Pred dostopom k mizam v slaščičarni Bambu v Qlandii v Novi Gorici piše, da preverjajo potrdila.

Si kar predstavljam, ja, kako si daje duška nad eno 50kg deklico. Frajer, res.

Odgovor na objavo uporabnika
Jaojok, 30.08.2021 ob 18:15

A so cepljeni v bolnici zaradi kovida ali zaradi npr. zlomljene noge?

Za zlom noge – ne vem. Za sprejem na oddelek, ki nima veze s kovidom so naredili PCR test.

New Report

Close