Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Le v kup ,le vkup

Le v kup ,le vkup

Zdej je čas,da se prikažete,prikapljate,se namalate……se podpišete,narišete,kej lepega opišete.
Navedete vzrok,kje ste,zakaj ste špricali in temu primerni bodo tudi ukrepi.Zajček ve kako postaviti sankcije.Muca jih zna izvajati in pri tem strašansko uživa,družbo mi bo ziher delal Jani-v njem je malo hmmm hihihi bilderja,zato se pazite,kako z njim…potem je tu še ljubka Pandica,ki zna strašansko dobro zgečkati po podplaih,da priznate vse….čvelca,rada želo brusi in en malček popika lih na pravem mestu,da fino zapaše…hmmm kerga spustila aja barbara dobro drži,in ne spusti,brez dobrega potega-iz celih pljuč…Aha mačo Saško pa vam skomponira in zapoje himno….Naš štumpek pa pride in vas razveseli,ko vam nova vrata pritrdi….Le kaj bi čakali…le vkup,le vkup naši gmajnarji,dosti ste zabušavali,čas je da užitke podelite in na svoj račun pridemo še mi??A je tako al ni?!!

kO SMO PRIPRAVLJENI STOPITI V NEZNANO, V POLJE VSEH MOŽNOSTI, SE PREPUSTIMO USTVARJALNEMU DUHU, KI VODI PLES VESOLJA...

Tvoj najboljši post do sedaj, muca :)))))))))))))

Išče se še:
mariči
šefinja
moj ježek .
moja čebelica, če me ne pride vahtat, lahko zdivjam na vajetih :)))))))))))))

nova
Uredništvo priporoča

a-a …… to je Jelovica :):))

bzz bzz

hahah yessssssss

kO SMO PRIPRAVLJENI STOPITI V NEZNANO, V POLJE VSEH MOŽNOSTI, SE PREPUSTIMO USTVARJALNEMU DUHU, KI VODI PLES VESOLJA...

Ni lepšega, kot tale post moje čebelice.

Knedl:)
Vse knedlne sveta za mojo čebelico!!!

Danes razposajeni zajček

najslajsega pa dobi moj zajcek 🙂

:))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))
ga bove dale na pol !!!!!!

Muca dobro jutroooooo, gelde na to, da smo že kar nekaj časa nakup, me zanima… a si ti mal zaspala :))))))) Seveda, včeraj ne spat, danes pa….

Jani, da na razpolago 3 mišice :)))))

uh … še dobr da mam tolk velika pljuča :)))

kako nama je pa to uspelo…. ista minuta vpisa? Ja sej vem, tist špinel pa to :))))))

Jani

New Report

Close